Aký voľnopredajný liek mi pomôže na zápal spojiviek v tehotenstve?

Zodpovedané
28. aug 2020

Dobrý deň,

som v 5. týždni tehotenstva a mám zápal spojiviek

Aký voľnopredajný liek mi pomôže?

Ak mi to nepomôže, tak čo bezpečné mi môže predpísať očný lekár?

Ďakujem

Dobrý deň,

z voľnopredajných liekov môžete užívať napríklad OCUflash na zápal. Sú to očné kvapky s extraktom očianky lekárskej.

Ak sa stav nebude zlepšovať, prípadne budete cítiť bolesť alebo zhoršené videnie, tak navštívte lekára.

Očné kvapky na predpis s obsahom antibiotika Vám a ani bábätku nijako neuškodia.

OCUflash očné kvapky

OCUflash očné kvapky s očiankou majú protizápalové a sťahujúce účinky.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová