Hrozné bolesti hlavy

verenna111
17. apr 2015

Ahojte zienky, tehulky aj mamicky.
Viem ze to tu uz urcite bolo a aj som si citala rozne rady ale nejako nic z toho nezabera ( any pohyb, ani pitie vela vody a tekutin, ani kava kedze pijem len jednu a kolu tiez velmi nepijem, tiez som skusala ten ciytron s ukrom zmiesany a zaliat vodou) tak uz neviem co ale takmer kazdy den ma boli hlava a to tak strasne ako keby som ju mala vo zveraku a niekto mi ju stlacal, ze mi ide puknut. Som momentalne v 14 tt a tieto bolesti mam asi vyse 5 ci 6 tyzdnov. POdotykam ze tlak som mala vacsinou nizkyy a teraz mam este nizsi viac krat mi nemohol otec namerat cize aj viem ze je to koli tomu no stale jest paralen lebo ta bolest sa uz neda vydrzat sa tiez neda a okrem toho nedobre pre babatka co cakam. A tiez z mojim prvym dietatkom som mala bolesti hlavy ale asi len mesiac a vtedy mi aj ta voda a tak pomahala no teraz fakt ze okrem liekov nic a to som tiez cely den na vzduchu kedze byvame na dedine. Tak mi zienky prosim nieco poradte na zvysenie tlaku a hlavne odsranenie alebo aspon zmiernenie bolesti :/ Dakujem krasne

roxana280
17. apr 2015

skusite acutil, vybrat zo dve balenia, kazde rano jednu, je to volnopredajne ginko a vitaminy, mne to pomaha na bolesti hlavy aj na unavu http://www.magister.sk/produkt/detail/produkty-...

evitka83
17. apr 2015

@verenna111 ahoj, ja som tiez mala priserne migreny v tehu a potom mi jedna mamicka poradila toto: kup si sypany caj cistec. Zaliat, nechat chvilu luhovat a vlaznym cajom si omyt 3x po sebe tvar a ruky a potom vyliat. Zevraj je to este nejaka stara babska rada. Niektori to pouzivaju na zmytie urieknutia a pod. V kazdom pripade pri tych mojich migrenach mi to bolo jedno a vyskusala. Prisambohu, do 10 min ma hlava prestala boliet 🙂 takze, ak si ze naozaj zufala, vyskusaj 🙂 btw, niektori v tom umyvaju vecer deti, ked nemozu spat a ze zachvilu po kupeli su tvrde v postielke 🙂

dubajka
17. apr 2015

@verenna111 skus ten cistec ako pise evitka83 jednej mojej znamej tiez zabral na bolest hlavy

verenna111
autor
17. apr 2015

dakujem krasne.ten caj kupim skusim a dufam ze zaberie 🙂

danielahamar
17. apr 2015

dala si si pozrieť aj chrbticu? či náhodou niečo netlačí, čo ti to spôsobuje 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre