Súvisia moje bolesti s problematickým temporomandibulárnym kĺbom?

Zodpovedané
31. mar 2023

Dobrý deň,

už dlho mám problémy s temporomandibulárnym kĺbom a občas mám také bolesti ako tlak v spánkoch, bolesť čeľuste, tlak v nose, pod očami, v zuboch či čele. Začalo ma to bolieť, keď som žuvala žuvačky asi týždeň vkuse, čo ja nesmiem.

Súvisia moje bolesti s problematickým temporomandibulárnym kĺbom?

Môže to byť aj niečo iné?

Ďakujem

Dobrý deň,

bolesti, ktoré popisujete súvisia skôr s podráždením trojklanného nervu, vhodné je užívať Milgammu a lieky od bolesti a zápalu.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková