Môžem podať trestné oznámenie na mága?

Zodpovedané
1. dec 2019

Dobrý večer,

objednala som si na základe internetovej stránky mágiu lásku za 250 eur. Pán majster učiteľ povedal, že je potrebná ešte mágia zbavenia sa nepríjemného človeka za 300, spolu 550.

Výsledok sa nedostavil do pol roka a následne potreboval ešte 250 eur, lebo niečo trvá dlhšie.

Mám podať trestné oznámenie za podvod, alebo len podozrenie z podvodu?

Budú mi niekedy peniaze vrátené?

Lebo výsledok služby je verejne garantovaný na stránke.

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

radšej odstúpte od zmluvy a požadujte späť peniaze súdnou cestou, ak nechcete, aby si z Vás policajti strieľali a robili srandu.

S úctou,

Advokátska kancelária JUDr. Jána Kasenčáka
Zapísaný v zozname advokátov vedenom SAK pod č. 4907
Juraja Fándlyho 2163/7
010 01 Žilina
Slovenská republika

Tel: +421 (911) 541273
E-mail: office@kasencaklegal.eu