Ako dostať viac vášne do vzťahu?

Zodpovedané
28. apr 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom nášho vzťahu, v ktorom chýba vášeň.

Sex spolu máme i napriek tomu, že toho máme dosť. Kedysi ma partner hocikedy oprel a pobozkal. Teraz to už nerobieva. Možno je to tým, že máme kopec povinností, alebo tým, že keď sme sa spoznali, tak sme boli ešte deti. Ja mám 25 rokov a manžela som spoznala ako 16 ročná. Manželia sme 1,5 roka.

Aj by sme radi išli niekam von, ale máme dve malé deti. Jedno z nich je ešte kojené.

Ako dostať viac vášne do vzťahu?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

je úplne prirodzené, že človek nie je vo vzťahu permanentne zaľúbený ako prvé mesiace. Na vzťahu treba neustále pracovať, či už ste spolu 10 alebo 20 rokov.

Krása vzťahu sa skladá z maličkostí. Ak u vás všetko klape a chýba len vášeň, môžete ju jednoducho vrátiť sama práve tými malými drobnosťami. Napíšte občas manželovi zaľúbenú SMS, chyťte ho nečakane za zadok, vášnivo ho pobozkajte, kúpte si nové spodné prádlo, zmeňte účes, parfém, hádžte po ňom zvodné pohľady.

Manžel to určite ocení a verte tomu, že aj sám nabehne na tieto dôležité „maličkosti“.

Ak chcete vášeň vo vzťahu, je dobré neustále vymýšľať niečo nové, niečo čo samotnú vášeň vzbudí.

Prajem veľa vášnivých nápadov.

Mgr.Veronika Rosinová
Poradenské a konzultačné centrum Nové Zámky, Súkromná poradňa psychológa
web: www.pkc-psycholog.eu
tel: 0917 022 755
mail: rosinova.pkc@gmail.com