Chýba mi intímny život. Mám ostať vo vzťahu len kvôli dieťaťu?

Zodpovedané
10. aug 2019

Dobrý deň,

chýba mi intímny život a zamýšľam sa ako ďalej.

Mám ostať vo vzťahu len kvôli dieťaťu?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

vzťah je v pričom rade o dvoch.

Ak váš vztah nebude plnohodnotný aký vzor si z toho zoberie vaše dieťa? Vzťah rodičov má byť pre dieťa zázemím, ak je však plny nervozity, hádok a konfliktov určite sa v ňom dieťa necíti bezpečne.

Takze uvažujte v prvom rade o vás a partnerovi, či je váš vztah plnohodnotný, či sú alebo nie sú problémy riešiteľné.

Mgr.Veronika Rosinová
Poradenské a konzultačné centrum Nové Zámky, Súkromná poradňa psychológa
web: www.pkc-psycholog.eu
tel: 0917 022 755
mail: rosinova.pkc@gmail.com