Poradíte mi bezplatného psychológa v okolí Žiliny?

Zodpovedané
11. jún 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Dlhšiu dobu pociťujem stavy úzkosti. Sú dni, kedy sa nedokážem postaviť z postele, a preto by som sa chcela objednať na vyšetrenie u psychológa. Som z Bratislavy a som na maródke. Momentálne žijem v Žiline. Výmenný lístok od lekárky už mám.

Poradíte mi bezplatného psychológa?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

akýkoľvek klinický psychológ, ktorý má zmluvy so zdravotnými poisťovňami by Vám mal poskytnúť terapie bezplatne, teda terapie preplácané zdravotnou poisťovňou.

Psychológa však musíte vyhľadať sama.

Prajem Vám skoré uzdravenie.

Mgr.Veronika Rosinová
Poradenské a konzultačné centrum Nové Zámky, Súkromná poradňa psychológa
web: www.pkc-psycholog.eu
tel: 0917 022 755
mail: rosinova.pkc@gmail.com