Ďalšie z rady mojich overených výrobkov #denkmit . Tekuté žlčové mydlo, na ktoré Som tu dostala odporúčanie . Asi sa pýtate prečo ho fotim na kresle, lebo toto mydlo prave zachránilo to kreslo aj koberec co vidíte kedze naša mala ich okakala 😊 vdaka tomuto zázraku ktoré ma este aj super kefku na vyčistenie to okamžite krasne zišlo takze #odporucam #dm
ja mam vzdy pre istotu v zalohe, co ak sa mi nahodou minie a budem v keli
U mna na prekakane tricko nepomahalo, az denkmit oxipower pomohol, cize za mna oxipower
pouzivam, perfektne 🙂
Kde sa to dá kúpiť?
Ja som si ho akurat dnes kupila 🙂
No musim hned kupit😊
Cize to je tekute a aplikuje sa to priamo na flaky a moze sa to kefkou este aj vycistit? Parada. Ja pouzivam to obycajne tuhe z dmky a flaky vyperie perfektne, ale toto sa mi paci este viac ☺👍
kaslat na mydlo,
to kreslo je top !!! 🙂 ty máš proste vkus 🙂 🙂
Mne tiez na kakanicku nepomohlo :(
Na co sa este da pouzit?a cena?
u mna tiez super, ale striedam s obycajnym pevnym zlcovym, lebo obcas lepsie zabera prave pevne.
Waw tekuté, som nevedela ze existuje, dakujeeeem
Akurát som dnes na to pozerala, či to je ono.... A jak to používaš? Lebo na tom bolo napísané, že sa potom peru veci...... To nejak mokrou handrou zmyjes?
Mam ho a je fakt dobry.
@vaapeter66 cena 1,65€ ma škvrny super ja osobne teraz na škvrny od mlieka a stolice od malej ale aj ine škvrny pekne vycistis 😉
mame, pouzivame, chvalime 🙂
@zuzkaamato ano presne tak priamo na fľak a kefkou ktorú tam ma presuchas a hotovo 😉😊
Baby tie co to pouzivate,vycistim s tym aj platenky biele?vcera som v nich zmokla a pobehala po blate,ostali tam flaky ako svet... ☹ viete mi poradit?dakujem 🙂
Pridávam svoju "Ódu na žlčové mydlo"-mne zachránilo sedačku obliatu červeným vínom,zišlo to úplne ľahko a fľaky nezostali...používam ho už asi rok, aj na tenisky, bielu podlahu,fľaky všetkého druhu,odporúčam ,skvelá cena a perfektný účinok
Ja by som potrebovala nieco na Gauc ktory havinko ocikal...
Ja pouzivam to tuhe ale zadovazila som si aj tekute takze u nas tiez top 😊


U nas to je tiez topka - jedno za mesiac :D