icon
1 / 1
avatar

na materskej dovolenke🙂

21. feb 2017
avatar

Keď sa ti narodili deti 🙂

21. feb 2017
avatar

Príchodom deti?

21. feb 2017
avatar

Ešte v detstve 🙂

21. feb 2017
avatar

Podla mna skor...este ako dieta 🤗

21. feb 2017
avatar

Na materskej dovolenke

21. feb 2017
avatar

Ked si cakala prve babo tak z nudy 🙂 a uz ti to ostalo

21. feb 2017
avatar

Podla mna v detstve 😊

21. feb 2017
avatar

ako dieta

21. feb 2017
avatar

pocas prvého tehotenstva

21. feb 2017
avatar

Ako mamička🙂

21. feb 2017
avatar

Podla mna ako dieta, tak okolo 5-6 rokoch si sa motala v kuchyni 🙂

21. feb 2017
avatar

Po narodeni dietatka 🙂

21. feb 2017
avatar

ako 14 ročna s upecenim prveho kolaca

21. feb 2017
avatar

Pocas tehotenstva tipujem🙂

21. feb 2017
avatar

Podla mna mozno ako ja, na materskej ked dieťa spi. A furt peciem teraz,lebo ma to bavi 😉

21. feb 2017
avatar
21. feb 2017
avatar

8rokov

21. feb 2017
avatar
21. feb 2017
avatar

Ja osobne som prepadla vareniu a peceniu ked som sa dala dokopy s terajsim manzelom, takze typujem to iste, ale verim ze aj dieta je skvela inspiracia, teda po narodeni dietata

21. feb 2017
avatar

Keď ti začali pomáhať s pečením aj deti...

21. feb 2017
avatar

Ked si sa vydala a prisli deticky 😉

21. feb 2017
avatar

že ta to bavilo , tak preto .. a prišla si na to že ta to fascinuje ..

21. feb 2017
avatar

Žeby keď si sa dala s mužom dokopy?🤔

21. feb 2017
avatar

no mala si chut na sladke a doma nic nebolo tak si zacala vypekat 😘

21. feb 2017
avatar

zvycajne sa ta radost z pecenia objavi, ked to ma kto zjest - cize deti 🙂

21. feb 2017
avatar

ja dam ze po tridsiatke 😉

21. feb 2017
avatar

keď nebolo nič sladkého a žmurkla na teba trúba😝

21. feb 2017
avatar

Ja si myslim, ze este ako dieta. Okolo 10 rokov?

21. feb 2017
avatar

Počas tehotenstva

21. feb 2017
avatar

Keď si mala 4-5 🙂

21. feb 2017
avatar
21. feb 2017
avatar

Ked si mala 10 rokov.

21. feb 2017
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

na materskej 🙂 aj predtym ta k tomu tahalo, ale nemala si na to cas kvoli pracovnym povinnostiam 😀

21. feb 2017
avatar

Ja si myslím, že to nebolo až tak dávno. Určite si super pekáročka, tvoje koláčiky sú pastva pre oči a pre bruško určite tiež. Iste si pekávala už dávnejšie, ale prepadla si tomu úplne podľa mňa tak 2-3 rôčky?

21. feb 2017
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

na materskej,ale tak na 100% odkedy si ambasadorkou 😘

21. feb 2017
avatar

Po narodení deti

21. feb 2017
avatar

Po tretom dietatku?

21. feb 2017
avatar

Ja som zacala vypekat ked mal moj maly jeden rok a zacal papat kolaciky, dovtedy som nemala velmi pre koho piect tak tipujem ze aj ty si zacala od 1. narodenin svojho najstarsieho 😉

21. feb 2017
avatar

V tehotenstve😉

21. feb 2017
avatar

Ked si začala chodiť si sa krútila okolo mamy ked piekla

21. feb 2017
avatar

Ja by som povedala že nehake 4roky do zadu😂dufam že som ťa neurazila

21. feb 2017
avatar

Asi s prichodom deti, ked si videla ako im chuti, tak si tomu uplne prepadla.🙂

21. feb 2017
avatar

Keď si sa vydala? 🙂 Alebo ešte pred svadbou?

21. feb 2017
avatar

Keď si sa vydala aby si dobre vypekala manželovi a potom deťom 😉

21. feb 2017
avatar

A podľa mňa to bude možno len pár rokov dozadu ...

21. feb 2017
avatar

po narodení druhého dieťaťa

21. feb 2017
avatar

ked si bola na materskej

21. feb 2017
avatar

Tiež si myslím, že na materskej dovolenke 😁

21. feb 2017
avatar

hm na md 🙂

21. feb 2017
avatar

Ked sa narodili deti ☺

21. feb 2017
avatar

Ked si sa odstahovala od rodicov

21. feb 2017
avatar

Keď sa narodila dcérka?

21. feb 2017
avatar

keď si bola na materskej a mala si koopec času 🙂

21. feb 2017
avatar

V tehotenstve 🙂

21. feb 2017
avatar

Ked si sa vydala

21. feb 2017
avatar

Prichodom deticiek?

21. feb 2017
avatar

ked si pomahala maminke piect 🙂

21. feb 2017
avatar

Ked si si nasla frajera a zacala si mu vypekať🙂

21. feb 2017
avatar

Este ako dieťa pri pomáhaní svojej mamine

21. feb 2017
avatar

ako dieťa.

21. feb 2017
avatar

V detstve🙂

21. feb 2017
avatar

Príchodom prvého syna 🙂

21. feb 2017
avatar

Keď manžel mal chuť na sladké a doma nič nebolo🙂

21. feb 2017
avatar

Pred rokom

21. feb 2017
avatar

Trosku som prelistovala tvoj profil a nasla som v clanku ako si ta vybrali za ambasadorku ze ta k peceniu aa vymyslaniu receeptov dohnala "nuda" na materskej dovolenke 😇

21. feb 2017
avatar

Ked si bola tehotna s najmladsou☺

21. feb 2017
avatar

Na materskej 🙂

21. feb 2017
avatar

Netuším ale tipnem si že pred 10timi rokmi 😀

21. feb 2017
avatar
21. feb 2017
avatar

Vo svojom detstve pri svojej maminke 😉 😍

21. feb 2017
avatar

Pri detoch

21. feb 2017
avatar

Na prvej materskej žeby? 🙂

21. feb 2017
avatar

A ja si tipnem že pred rokom 😉😘

21. feb 2017
avatar

Po narodeni prveho dietata 😉

21. feb 2017
avatar

Hmm... od roku 2011/2012? Mozno chvilu predtym odkedy si na MK 😊

21. feb 2017
avatar

ked si sa vydala😉

21. feb 2017
avatar

Aj ja som išla písať to isté ako
@atota
Potom ako si sa vydala
Tvoj muž mal rád sladké(tak ako môj😊😊😊😊😊😊)

21. feb 2017
avatar

Pred 3 rokmi

21. feb 2017
avatar

Pred rokom 😉

21. feb 2017
avatar

V tehotenstve ;)

21. feb 2017
avatar

.... a možno,že si chcela očariť manžela

21. feb 2017
avatar

Pred 3 rokmi 🍰 ?

21. feb 2017
avatar

Pocas puberty? ☺

21. feb 2017
avatar

ked prisli deticky 😉

21. feb 2017
avatar

Od 13 tich rokoch

21. feb 2017
avatar

Pri Terezke🙂

21. feb 2017
avatar

V detstve 😊

21. feb 2017
avatar

Na materskej

21. feb 2017
avatar

Ked trebalo tortu na prve narodeniny ;) 🙂

21. feb 2017
avatar

tip 15r? 🙂

21. feb 2017
avatar

ja si myslím že od mlada ťa to už bavilo

21. feb 2017
avatar

po ziskani ambasadorstva tu na MK

21. feb 2017
avatar

Ked sa ti narodilo prve dietatko

21. feb 2017
avatar

Počas kuchtenia s maminkou

22. feb 2017
avatar

Pocas prvej materskej 😉

22. feb 2017
avatar

Od puberty? Mna to chytilo na strednej skole 🙂 dufam ze aj mojho syna to tak nadchne. Uz teraz mi rad pomaha 🙂

22. feb 2017
avatar

Počas prvého tehu 🙂

22. feb 2017
avatar

počas tehu 🙂

22. feb 2017
avatar

Urcite po svadbe 😉 a s prichodom deticiek ta to chytilo este viac ☺

22. feb 2017
avatar

Ako prvacka?

22. feb 2017
avatar

Ked trebalo detom k narodkam nieco napiect😊

22. feb 2017
avatar

Na materskej kvoli detom 🙂

22. feb 2017
avatar

Odvtedy co si ambasádorkou????

sticker
22. feb 2017
avatar

na materskej ❤️❤️

22. feb 2017
avatar

Ta zasterka s ciapkou je Uuuuuuuuuuuuuuzasna a este s drakom - no ako stvorena pre nasho 😀
A k tipu ? myslim ze tak 5 rokov dozadu 😉 a kedze si sikulka , tak to vypada ze pecies od malicka 🙂

22. feb 2017
avatar

V detstve 🙂 Inšpirovala si sa maminkou alebo babkou 🙂

22. feb 2017
avatar

možno že už v maminom brušku si z placenty vyrobila tortu 😝

22. feb 2017
avatar

Ked ti manzel pochvalil prvu babovku

23. feb 2017
avatar

Ja si myslim ze si zacala uz skor ale s prichodom deticiek to prepuklo 😀

23. feb 2017
avatar

Ahojte kocky,hm, aj spravne tipy somtu nasla 🙂 vecer vyhodnotim a vylosujem vyhercu 🙂 drzim vsetkym palceky 👍

23. feb 2017
avatar

Tak ahojte, už mi to funguje... osloviť všetkých aj roydať hromadne srdiečka 🙂 Poďme na to... ja som piekla už dávno pradávno, ale len takú klasické hrnčekové koláče, občas niečo iné... ale prepadla som pečeniu dezertov a zákuskov až keď sa mi narodila Terezka, kedy som vlastne zostala na riadnej materskej, lebo pri všetkých troch chalanoch som pracovala a neužívala si ju 🙂 Tak v podstate mali pravdu tie, ktoré napísali, že na materskej od nudy 😀 a áno, bolo to pred 2,5 rokmi, ja hovorím, nikdy nie je neskoro začať niečo nové 🙂
A práve je 22:23 preto 45-odpoveď v poradí získa darček 🙂 idem rátať, ktorá je tá šťastná 🙂 @katuska19, @atreyu, @alka127, @zanet197, @wikusa297, @liana_k, @smoulinka178, @kristinka1987, @danka_1, @tanita73, @majadom, @kristina_knrk, @meginka88, @jankamin, @manyus, @miinka3333, @saska2208, @ivianka, @katkaseiner, @margieamatusko, @marhulka2007, @erikaemkina, @henuskah, @bokifi, @maminka11, @danculka25, @susilky, @ichbinich, @mischel218, @lussy218, @mishka023, @tengo, @sisi208, @livinka1111, @leusko1, @bibuska376, @zuzu6612, @majkaws, @cailana, @timlubka, @tatianasevcikova, @agibagi, @micinka4, @ivetma, @jankaks, @ixayxa, @magdus89, @lubka484, @timi1012, @fugynka, @alenkapalenka, @mhrinova, @blondkvetinka, @jaanik, @merikac, @kvietocka33, @iwkaajarko, @vonava007, @evusicek, @leniciatko, @majba, @monicka07, @hvizdik, @lyluanka, @lucka527, @brendaa, @spevakova1407, @darina1952, @jana889998, @anka2103, @cadulka2908, @noni, @radkatalajkova, @aslana, @eliz656, @atota, @bibi_adka, @nikus23, @helimama, @kajcek, @mimik3, @mimax222, @beba1902, @darinadaria, @mia24212, @mamca31, @movin, @tanihy, @tanula299, @martinka354, @zuzana814, @karinka16, @dovolenka2, @alicazazrakova, @majtika89, @capriromz, @mandarinka1980, @lulu055, @birika, @cessy, @ketrin71, @misel0806, @sarita20, @mima1311, @lemasa, @mirkamurko, @maya_zilina, @lia.m, @elmelpel

sticker
23. feb 2017
avatar

@ivetma jej srdečná gratulácia 🙂 šup s adresou do pošty 🙂

sticker
23. feb 2017
avatar

@elmelpel no nemohla si vyhodnocovať o 4 minútky neskôr😥😂😂😂
Výherkyni samozrejme gratulujem a ďakujem za srdiečka 😘

23. feb 2017
avatar

Dakujem za ❤ a vyherkyne gtatulujem 😉

23. feb 2017
avatar

@elmelpel ďakujem veľmi veľmi pekne💙💙ďakujem a gratulujem samozrejme💙😚

23. feb 2017
avatar

Dakujem ❤❤❤

23. feb 2017
avatar

@lubka484 noooo mohla 😀 😀

23. feb 2017
avatar

@elmelpel ďakujeem

23. feb 2017
avatar

To je zaaaaplava. Fuuu 😘😘😘💋💙

23. feb 2017
avatar

Dakujem 🙂

23. feb 2017
avatar

@elmelpel 😂😂😂

23. feb 2017
avatar

@elmelpel ďakujem za hromadu💙💙💙💙💙
😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

23. feb 2017
avatar

@elmelpel Dakujem za tu bohatu srdieckovu naaadielku ❤

23. feb 2017
avatar

Dakujem za ten balik ♡♡♡♡♡♡♡♡ 🙂 🙂

23. feb 2017
avatar

@elmelpel dakujem 🙂

23. feb 2017
avatar

@elmelpel dakujem 😍

23. feb 2017
avatar

Dakujem za tolko veeela srdiecok az mi oci vyplestili vrela vdakaa

23. feb 2017
avatar

@elmelpel waauuuuuuui,toooolko srdiečok och,,,ĎAKUUUUUUUJEM MOOOC💙💜💛💚💙💜💛💚💙💜💛💚💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

sticker
23. feb 2017
avatar

teda ty si riadna šikuľka,ked si sa za taký krátky čas takto vypracovala 👏ďakujem za prílev ❤😍😘

23. feb 2017
avatar

@elmelpel ďakujeeeeem za záplavu potešili moc 😉

24. feb 2017
avatar

Wau ja kukam že koľko upozornení a to sú srdiečka, dakujem

24. feb 2017
avatar

Ďakujem krásne😎

24. feb 2017
avatar

Dakujem ❤

24. feb 2017
avatar

Dakujem 🙂

24. feb 2017
avatar

@mirkamurko 🙂 dakujem, 40 rokov som si to planicala, tak to muselo vyjst 😀

24. feb 2017
avatar

@elmelpel tak ale teda.....si ma potesila odpovedou, to znamena, ze mam sancu na zlepsenie🙂

24. feb 2017
avatar

dakujeeeem 🙂

24. feb 2017
avatar

Ďakujeeeem😍

24. feb 2017
avatar

@vonava007 urcite hej, najlepsie kolace sa aj tak robia na dochodku 😀

24. feb 2017
avatar

dakujem krásne za nadielku ,,fuuha👏

24. feb 2017
avatar

@elmelpel dakujem za srdenka ♥ srdenko ♥

24. feb 2017
avatar

@elmelpel ďakujem za srdiečka 💙 to bol sok keď som zapla koňa 😂 moc potešili 💙

24. feb 2017
avatar

Dakujeeeeeem za zaplavu 💙💙💙💙💙

sticker
24. feb 2017
avatar
24. feb 2017
avatar

Dakukem za velky kopec 💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

24. feb 2017
avatar

Až som sa normálne zľakla, keď som otvorila poštu...Ďakujem.
😲

24. feb 2017
avatar

Dakujem za zaplavu ❤

24. feb 2017
avatar

Ďakujem za ❤

24. feb 2017
avatar

Dakujem aj ja za veeeeliku kopu srdiecok 🙂

24. feb 2017
avatar

ďakujeeeeeem 🙂

24. feb 2017
avatar

Dakujem strasne moc,skoro mi oci vypadli 😂😁

24. feb 2017
avatar

@elmelpel dakujem za vela, vela srdiecok 🙂 🙂

24. feb 2017
avatar

@elmelpel jééééééééééééj ja odpadnem ......ja som vyhrala ? ? ? 😍 Veľmi ,veľmi,veľmi pekne ĎAKUJÉÉÉM 😘 píšem ip😘

sticker
24. feb 2017
avatar

Gratulujem výherkyni a ďakujem za more ❤.

24. feb 2017
avatar

@ivetma a ja uz som si myslela, ze si sa syratila 😀

24. feb 2017
avatar

@elmelpel ale nie nestratila 😀

sticker
25. feb 2017
avatar

@elmelpel Elenka,ešte raz srdečne ďakujeme za výhru 😘 dnes dorazila 👍 tešíííííííme sa 😉

3. mar 2017