Preco Fico musi vo vzťahu k Putinovi konať tak ako koná...
alebo Náš premier je vydierateľný....
https://www.facebook.com/JaroNadPublic/videos/9...
Ako minister Takáč zarezal farmarov a ohrozil potravinovu bezpečnosť Slovenska.
Zaujimave čitanie o tom ako nám tu " vladnu".
Pre rozvoj krajiny a prospech občanov to nie je ani náhodou.
https://www.facebook.com/100044208678873/posts/...
Mozem posielat cez packetu aj balik cca 3 kg ale rozmery 70x50x40 ?
Dakujem.
Včera sa nás náš stredoskolak opytal kto je to Bombic.Dostal info hlavne od manzela.ktoremu sa pritom aj tlak dvihol.Dnes ide mlady na protest a berie aj kamošov.My rodičia ideme samozrejme tiež.
LEBO TAKETO " BOMBICOVO" TU NECHCEME.
Nenaleťte vy ani vaši rodicia na ten zazracny glukomer,ktorý meria glykemiu bez ihly.Reklama okrem fb už mne vyskakuje aj tu.
https://protestuj.sk/
Robert Fico nám vládne s krátkymi prestávkami už vyše 14 rokov. Naše zdravotníctvo je rozkradnuté a v troskách, máme nižšiu životnú úroveň ako Rumuni. Z krajiny ušlo do západnej Európy vyše 300 000 mladých ľudí, školstvo zaostáva za zvyškom Európy vo všetkých štatistikách. Milión Slovákov je ohrozených chudobou, naši bratia Česi sa od nás dištancujú a premiér sa chodí bratríčkovať s vojnovým zločincom, na ktorého vydal zatykač Medzinárodný trestný súd. Z vládneho špeciálu, ktorý platíme my všetci, si urobili súkromný taxík, ktorým lietajú na F1, na futbal a vozia v ňom spriatelených gaunerov zo zahraničia domov,“ bilancujú organizátori dôvody, prečo treba vyjsť do ulíc.
Čítajte viac: https://korzar.sme.sk/c/23445609/spolocne-proti...
Takze daňovy bonus na mójho stredoškolaka 18+ rokov je 0,slovom nula.
Dakujem,don Roberto.
"Kým do konca roka 2024 platí bonus až 140 eur mesačne na dieťa do 18 rokov a 50 eur na dieťa nad 18 rokov, od roku 2025 sa tieto sumy upravia tak, že rodiny dostanú maximálne 100 eur na dieťa do 15 rokov a maximálne 50 eur na dieťa medzi 15 a 18 rokmi."
Skupina Karnevalove masky...1350 clenov...pridam kazdeho kto ma zaujem...
https://www.modrykonik.sk/group/7039/
Pýtate si súhlas od vašich detí trebárs 13+ kým ich fotky vycapíte na net? Len ma to zaujíma..
pekný deň.
Z FB
🛬VČERA JEDEN ZLOČINEC VLÁDNYM ŠPECIÁLOM PRILETEL, DNES SA NÍM ĎALŠÍ ZLOČINEC CHYSTAL NA FUTBAL
🚀Matúš Lietaj Eštok dnes odlieta vládnym špeciálom do Mníchova, kde hrá večer futbal náš Slovan proti Bayernu. Náhoda?
Tak určiteee! 🤡
🤡 Vraj tam má pracovné stretnutie a pozvánku na futbal síce dostal, ale „zdvorilo“ ju odmietol. Tak toto nech hovorí tým, čo žerú seno.
👉Nás takí mafiáni, ako on, neoklamú!
😧PS: Predstavte si ten smutný Eštokov ksicht, keď musel pár hodín pred zápasom „zdvorilo“ odmietnuť miesto vo VIP lóži na futbale, pretože mu na to prišli.
Presov 🌸 Pomôžte predčasne narodeným bábätkám! 🌸
V banke materského mlieka na oddelení neonatológie prešovskej pôrodnice momentálne chýba mliečko pre predčasne narodené bábätká, ktoré sú na ňom životne závislé. 💜
Ak ste dojčiaca mamička a máte prebytky materského mlieka, veľmi by ste týmto maličkým mohli pomôcť. Každá kvapka mliečka je nesmierne cenná a môže zachrániť malý život. 🍼
👉 Kontaktujte, prosím, oddelenie neonatológie prešovskej pôrodnice na telefónnom čísle:
📞 051/7011661
💛 Vaša pomoc môže spraviť obrovský rozdiel. Ďakujeme za každú ochotnú mamičku, ktorá sa rozhodne podeliť o túto vzácnu pomoc!
Ktorý regeneračný lak na nechty odporúčate? Ďakujem.
Pozvánka do skupiny Aukcie kníh,foto na upútanie .
https://www.modrykonik.sk/group/12840/
Prezident Peter Pellegrini naraz vylúčil vyhlásenie výnimočného stavu v súvislosti s bezpečnostnou situáciou. Uviedol to po rokovaní Bezpečnostnej rady na Úrade vlády.
Pellegrini povedal, že nikdy nebude spochybňovať právo občanov na protest alebo štrajk, musia byť však v rámci zákona. Vyzval ľudí, aby boli zhromaždenia pokojné, aby neohrozovali majetok a bezpečnosť.
To, že vláda nebude nijakým spôsobom zasahovať do práva na zhromažďovanie, potvrdil aj premiér Robert Fico (Smer).
Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/23439808/bezpecnostna-ra...
"Partizánske bunky budú! "
Len aby ste vedeli,s kým máme do činenia,koho každého si táto mafianska vláda ťahá na pomoc...
https://www.facebook.com/p/BRAT-za-BRATA-100057...
Štát nevie,či ľudia zaplatili uradne poplatky.
"Do pozornosti tiež dáva, že pri platbách ľudia neposielajú peniaze priamo štátu a jeho Štátnej pokladnici, ale na účet poskytovateľa služby eKolok v komerčnej banke. „Momentálne všetky takto uhradené poplatky, ktoré sú určené pre štát a za služby štátu, končia na účte mimo štátnej pokladnice. V tejto chvíli sa už 12. deň stratila kontrola nad tým, ktoré poplatky sú uhradené a ktoré nie,“ komentuje nelichotivú situáciu."
Celý článok tu
https://zive.aktuality.sk/clanok/Fz5l7iR/stat-m...
K piatku:
“Hrajú vabank a nebudú hľadieť na žiadnu legislatívu a už vôbec nie na záväzky voči únii. V republike niet žiadnej sily, ktorá by ich so zákonmi konfrontovala a oni to vedia.”
Zostáva jediné.
To posledné.
V posledný možný deň.
Dobre sa obliecť a vyraziť na to námestie.
To, či krajina zotrvá v únii, alebo je prakticky už dnes súčasťou východného bloku, ktorý je tak typický obrovskou korupciou, chudobou, nenávisťou, nešťastia, lží a neslobody, závisí od jediného čísla. Od počtu ľudí, (v Košiciach vo štvrtok!) v uliciach.
Už v piatok večer dostane Slovensko výsledok tejto existenčnej matematickej písomky.
Buď krajina prepadne a vyhliadky na budúcnosť pre dnešnú, i mnohé ďalšie generácie zošednú, alebo zostáva v triede premiantov.
Nestrácajme čas zaoberaním sa hlúposťami typu
“kam až zájdu”, “to predsa nemôžu”, “veď sme v únii”, “Fico potrebuje fondy”, ako aj akýmkoľvek zbytočným filozofovaním a nervóznymi nezhodami medzi nami. Je to totiž jasné ako facka:
Urobia čokoľvek. Lebo môžu a chcú.
Vždy však iba do takej miery, do akej im to ľudia dovolia. Ruku na srdce, od nástupu ich vlády sa protestovalo najmä za klávesnicou. Našlo sa síce pár tisíc statočných, ale bolo ich príliš málo na to, aby sa tým vôbec zaoberali. Nemalo to na ich kroky absolútne žiadny vplyv. Mlčiaca neaktívna väčšina bola v drvivej prevahe. Taký je holý fakt. Nestačilo to a snáď sme to už za viac ako rok pochopili.
Akékoľvek zákony, počnúc rokovacím poriadkom, pokračujúc (nielen) trestnou legislatívou, až po ústavu samotnú, sú im totiž absolútne ukradnuté. Majú jasný cieľ. Do piatku enormne strašiť, vyhrážať sa a burcovať k nenávisti tak intenzívne, ako nikdy doposiaľ.
Samotná kultivovaná rétorika opozičných politikov je v dnešnej dobe príliš slabá zbraň. V komparácii s agresívnou komunikáciou vlády a ich odhodlaním pôsobí smutne, latentne, v podstate ako informačná hmla do nimi zadaných tém a mnohých priam rozčuľuje, lebo vnímajú jej zanedbateľný výtlak. Je načase uvedomiť si, že politiku v štáte robia v demokracii NAJMÄ občania sami. Nie tí páni v oblekoch. Bez ich masívnej vzájomnej podpory sa to nikdy nepodarí. Nemôžeme poslať do boja jedného z nás medzi desiatku zúrivých útočníkov a fandiť mu z tepla obývačky. Takto to nefunguje. Oni sú hlasní v rečiach a činoch. Demokraticky zmýšľajúci a slušní ľudia však dokážu byť ešte hlasnejší. Jediným spôsobom. Cez ich počet. Možno…uvidíme…definitívnu odpoveď na všetky dilemy “je nás predsa viac”, či “oni sú len hlasná menšina” dostaneme už čoskoro. O dva dni…
https://www.facebook.com/reel/1332255867788048
“Boh dáva, Boh berie…”
Oskarový režisér a herec Mel Gibson reaguje na to, že mu pri požiaroch v Los Angeles zhorel dom.
Pozvánka do skupiny Aukcie kníh,foto na upútanie .
https://www.modrykonik.sk/group/12840/
Pozvánka do skupiny Spoločný cieľ,kde sa môžete vyjadriť k veciam verejným,pridať ci získať info o akciách na podporu pravdy v tomto skorumpovanom štáte a vyjadriť svoj názor k dianiu.Na stene sú podobné príspevky mazane,vraj obťažujú,hmm..
Nijakej matke nemôže byť jedno akú budúcnosť chysta vládnuca skupina našim deťom a všetci utekať odtiaľ nemienime,MY SME TU DOMA,nie mafiáni,nie zlodeji,nie bezcharakterni politici.Urobme aspoň to malo,čo vieme a môžeme....kým môžeme.Historia nás naučila,že zlu sa nemá ustupovať.
https://www.modrykonik.sk/group/12838/
Nepracuje niekto v Orange prosím? Hľadám info o istej veci dá sa povedať reklamácii,ale nie typickej.Dakujem,ak sa mi ozvete.
Quo vadis,Slovensko?
Čo prináša politika na 4 svetové strany? ...
"Východný sused nám nepúšťa plyn.
Severný sused nepúšťa vládne lietadlá.
Západný sused zrušil medzivládne stretnutia.
A južný sused rozdáva na pôde medzinárodných organizácií mapy, kde si nárokuje naše územie."....
Čo s tým? Čo s tými,ktorí nás priviedli tam kde sme?
Pozvánka do skupiny Spoločný cieľ,kde sa môžete vyjadriť k veciam verejným,pridať ci získať info o akciách na podporu pravdy v tomto skorumpovanom štáte a vyjadriť svoj názor k dianiu.Na stene sú podobné príspevky mazane,vraj obťažujú,hmm..
Nijakej matke nemôže byť jedno akú budúcnosť chysta vládnuca skupina našim deťom a všetci utekať odtiaľ nemienime,MY SME TU DOMA,nie mafiáni,nie zlodeji,nie bezcharakterni politici.Urobme aspoň to malo,čo vieme a môžeme....kým môžeme.Historia nás naučila,že zlu sa nemá ustupovať.
https://www.modrykonik.sk/group/12838/










