Súťaž o knihy Som mama a Stále som mama

Ahoj dievčatá,
v dnešnej časti sa pozrieme, ako Tina zvládne rozchod s Robom.
Je to bodka za ich vzťahom? Bude z nej slobodná mamina? Alebo zamieša karty niekto tretí?
Večer bude horúco, pretože nás čaká striptíz, ktorý vyústi pôrodom. Pýtate sa, či je to naozaj možné?
Áno, mamička, rodíme.
Teda nie my, ale Agáta Trnková. A s tým súvisí aj súťažná otázka.
Aké meno dali Agáta a Igor svojmu dieťatku?
Odpoveď sa dozviete v dnešnej časti 🙂.
Nebudeme si dávať žiadne náročné pravidlá. Ak sa chcete zapojiť, napíšte mi do komentára správnu odpoveď a ja zajtra večer vyžrebujem dve víťazky.
Jedna získa knižku Som mama a druhá knižku Som stále mama, tak mi, prosím, aj píšte, o ktorú máte záujem v prípade výhry.
Budem sa tešiť na Vaše správne odpovede a držím Vám palce.
Nezabudnite, už dnes 20:35 na JOJke.
Odporúčame
Keby náhodou vyhrám hociktorá knižka by potešila 🙂 a meno dieťatka je Karolko 😉
Karolko 🙂
Mám záujem o Som mama a odpoveď je karolko
Karolko 😊a keby sa mi podarilo vyhrať rada by som získala knihu Stále som mama 😊
Karolko🙂 stale som mama🙂
Karolko 😉
Agáta má syna Karolka..
Som stále mama
Karolko 🙂
Karol😍 a potešila by kniha Som mama🤗
Karolko😀 som mama
Spravna odpoved je Karolko a chcela by som vyhrat knizku Som mama.
Karolko 😁 a v prípade výhry sa poteším knižke Stále som mama 🙂
Som mama 🙂Karol
Mala byť Karolínka ale je to Karolko😁
meno mu dali karolko ...knihu by som si prosila som mama ;0
Karolko. A chcela by som prvu cast Som mama.
Karolko a knihu by som prosila: Stala som mama
Karolko..poteší knižka Som mama.
Karolko..v pripade vyhry poprosim knihu: Som mama
Karolko... potesila by ma "som mama"

Karol a prosím si knihu Som stále mama, ďakujem😘
A fakt musím písať správnu odpoveď?😊 ...Karolko
"Som mama" Ďakujeeem
Meno je Karolko... a ak by sa na mňa usmialo šťastie, poprosila by som knihu Som mama. 🙂
Karolko, .... Som mama
Karol . a veeeeeľmi by potešila kniha " Stále som mama "
DAKUJEEEEEM ❤
Karolko s knizka potesi akakolvek ☺
Meno je Karolko. Poprosim knizku som mama
Karolko 🙂
Karolko ❤️ ( stale som mama) 😊
Karolko. Stále som mama. ❤️🍀
Karolko, 😊 stale som mama 👌
Karolko 🙂 aj keď to málo byt dievčatku 🙂
Stále som mama
Karolko - som mama
Karolko :D :D :D
Karol, poteším sa knižke Som mama 😉
Karolko a potešila by Som mama.
Karolko ❤️ v pripade vyhry poprosim Stále som mama 👏
Karolko 😊. Prosila by som si knihu, Som mama❤️
Karolko 😊
Karolko a prosila by som Som mama 😉
Dali mu krásne meno Karolko, seriál je úžasný konečne si pri niečom oddýchnem a zresetujem 🙂. Knižku si poprosím Stále som mama 🙂
Karolko . A knihu by som si prosila Som mama .
Karolko. Som mama, by som poprosila.
Odpoved karolko.. A keby som vyhrala poprosim knizku som mama..
Prekvapenie😀❤😀karolko😀❤😀 mna by potesila knizka stale som mama🍀🍀🍀
Karolko. Potesila by ma kniha Stale som mama 😊
Odpoved je Karolko
Potesila by ma kniha Som mama 😍
Karolko 😍 keďže som knižky ešte nečítala, tak určite Som mama 📖 by potešila 😊
Karolko 🙂❤️ Som mama ❤️🙂
Karolko 🙂 Som mama 🙂
Karolko.Som mama
Karol Stále som mama
Karol, moje vysnívané meno pre chlapca 😉
Ak by sa zadarilo prosím Stále som mama
Karolko, som mama.
Karolko je meno dieťatka a potešila by rovnako isto jedna ako aj druha. 🍀😍🙂
Karolko 🙂 Stale som mama 🙂
Karolko 🙂 potesi akakolvek :*
Karolko a mňa by potešila prvá knižka keďže som ju ešte nečítala
Karolko 😍😍
Karolko (Som mama) 😉
Karolko 🙂
Karolko 🙂 potešila by ma "Som mama"
Dobry vecer, odpoved : Karolko. V pripade vyhry,potesi hociktora 😉
Dobre rano 🙂 Odpoved : Karolko, v pripade vyhry prosim Som mama, dakujem
Karolko a potešila by ma kniha Som mama 😊
Karolko.
Knizka by potesila-Som mama.☺️
Karolko❤️velmi by ma potesila kniha Som mama😘
Karolko a kniha Som mama
Karolko 🙂
A prečitala by som si rada knižku Som mala 🙂
Karolko 🙂
Karolko...a potešila by ma kniha Stále som mama
Karolko😀
Som mama
Karolko a prečítala by som si knihu Som mama
Karolko
Karolko 🙂 knihu som síce nečítala ale ako seriál sa mi moc páči a už neraz som obchode premýšľala že si ju kúpim ale nikdy sa to nestalo :( výhra by potešila ;)
Mala to byt karolína ale je Karol
A potešila by ma jedna aj druha tak ak motyka vystrelí tak si vyberiem😂
karolko a prosim si Som stale mama
Z Karolínky je nakoniec Karolko 🙂 v prípade výhry by ma potešila kniha Som stále mama 🙂
Karol 😊
Ako nas oslik 😂😍
Mna by potesila hniha Stale som mama 😊
Chlapček sa volá Karolko ❤a veľmi by som si priala knihu Stále som mama😍Inak milujem tento seriál, kľudne by mohol chodiť každý deň 😀aby bolo konečne čo pozerať 😀
Karolko a potesila by ma hociktora z nich. 🙂
Chlapček sa volá Karolko
mala byť Karolínka, ale narodil sa chlapček, takže Karolko 🙂
/Stále som mama/
Karolko 🙂 Stale som mama
Karolko 😊 Som mama
Karolko a keby sa mi náhodou podarilo vyhrať tak si prosím knižku stále som mama ❤
Chlapček sa volá Karolko, Som mama. ďakujeem 🙂
Karolko a potesila by knizka Stale som mama
Karolko
KAROLKO 😊
Meno je Karolko a kniha stále som mama
Karolko 🙂 a potešila by kniha Som mama 🙂
Karolko 😊 potesi ma Stale som mama ;)
Karolko .. potešila by ma kniha: Som mama 🙂 ... ďakujem 🙂
Karolko 🙂 A knihu som mama 🙂
Karolko 🙂 a potešila by som sa hociktorej 🙂 keďže som ešte ani jednu nečítala ale seriál sledujeme 👌
Karolínka mala pipíka takže Karolko 😉
Karolko 🙂 potesila by ma kniha Som mama 🙂
Karolko 🙂
Karolko 🙂 Som mama, ale ani Stále som mama ešte nemám 🙂
KAROLKO 😘 a potešila by ma kniha Som mama 🙂 ďakujem.
Karolko a knižka Som mama ;)
Karolko.
Knižka by ma potešila Som mama.
Dali meno Karolko a prosila by som si knihu Som mama
Karolko 🙂 a kniha by potešila Som mama
Karolko❤️
Karolko sa vola chlapček a kniha by potešila Som mama
Karolko 😍
Karolko,a kniha Som mama .
Karolko, v prípade výhry si prosím Som mama 🙂
Mala by som záujem o knižku Som mama. Správna odpoveď je Karolko. 🙂
Karolko......stále som mama......😘
karolko,Stale som mama
Karolko, Som mama
Karolko 😍 kniha som mama 😍
Karolko🙂 a som mama 😎
Karol. Potesila by Som mama 😊
Karolko 🤗
Kniha: Som mama ❤
Volá sa Karolko a potešila by ma Stále som mama 🙂
karolko potesila by ma kniha stale som mama
Karolko 🙂 poteší hocijaká kniha 🍀
Karolko..poteši ma ktorakolvek kniha...😍
Karolko. Potesim sa knihe Som mama 🙂
Karolko 😉 a potešila by kniha som mama
Karolko a kniha Stále som mama ❤️👦
Chlapcek Karolko
Kniha - Som mama
Karolko
Knihu Som mama 🙂
Karolko, stale som mama
Karolko 😊
Meno Karolko 😍
Ktorákoľvek knižka poteší
Karolko a knizocka Som mama
Karolko a kniha Som mama by ma veľmi potešila 😊
Meno dieťaťa je Karol a keďže prvý diel knihy už mám tak by mi ku šťastiu stačil aj ten druhý 🙂 ďakujem
Dietatko Karolko a knizku Stale som mama, prvu mam 😉
Karolko(Stale som mama).Dakujem
Karolko, knižka poteší ;)
Karolko.Dakujem.som.mama😄
Ahoj včerajšiu časť som videla už 2x je to super seriál. Rada by som si prečítala aj knižku Som mama. Drobcek sa vola Karolko.
Odpoveď je Karolko (Kniha Som mama) 😊
Karolko aj ked mala byt Karolinka
Karolko
Narodil sa im malý Karol😊 som mama kniha poteší 👌
Karolko namiesto Karolinky....potesi ma kazda z kniziek...nemam ani jednu😀
Karolko, kniha Som mama, ďakujem
Karolko! Potěší ma kniha Som máma...
Karolko ako moj milovany tato , som mama
Karolko.
Výhra knižky by potešila.
Karolko, potešila by ktorákoľvek z kníh 😊
Karolko,Som stále mama😁
Karolko, Som mama
Karolko som stále mama
Karolko a kniha som mama
Karol,v prípade výhry si prosím Som mama,dakujem
Karolko a potesila by druha cast teda stale som mama ;)
Miesto Karolinky prisiel na svet Karolko 😉
Karolko, potesila by ma knizka 😀
Karolko 😊
Karolko, potesila by kniha Som mama
Karolko💋💋💋bola to krásna časť mala som slzy na krajíčku keď rodila💋a verím že Tina bude šťastná
Meno dietatka: Karolko
Mam zaujem o knihu: Stale som mama.
Dakujem
Stíham??? Chlapček sa volá Karolko a potešila by ma kniha Som mama 🙂
stale som mama... Karolko.. nestihla. som. sloham. odpoved od ostatnych 😳 kuknem na nete dodatoc ☺️🌹
Potešila by ma kniha Som mama. A správna odpoveď je Karolko. Pekný večer prajem.
Karolko/Som mama
Karolko 🙂
Karolko.. amam.zaujem o knizku Som mama 🙂
Karolko 🤗
Karolko🍀🍀🍀 mala byť dcérka a aha chalan ako buk
Ahojte, ďakujem Vám všetkým za účasť v súťaži, ste super 🙏.
Knižku Som mama vyhráva @martimatejka a knižku @milacik65 .
Ak ste nevyhrali, nezúfajte, už zajtra štartuje v našej skupine ďalšia súťaž o knižku,tak sa poďte pridať:
https://www.modrykonik.sk/group/10879/
Pekný večer
Jana❤
Všetkým zúčastneným počas dňa rozpošlem ❤❤❤ a výherkyniam sa ozvem do správy , ešte raz ďakujem, že ste a dobrú noc❤
Ďalšie ❤❤❤ som poslala a ešte som neskončila 😲
Ak túžite stále po knižke,nezabudnite sa pridať k nám do skupiny, už beží súťaž o ďalšiu knižku❤
https://www.modrykonik.sk/group/10879/
Kočky, beží ďalšia súťaž o knižky,tak sa poďte zapojiť😘
https://www.modrykonik.sk/blog/januska131/article/sutaz-o-knihy-som-mama-a-stale-som-mama-gxdack/




Dobry vecer,v pripade vyhry si prosim Som mama
Meno:Karolko