Toto tu zas bude vojna 😂
🤦🏼♀️🤦🏼♀️🤦🏼♀️
Neni to jedno kazda podla seba. Ja som za
Za
proti .-)
Za,ale nie vsetko,zakladne veci ano.
Myslim, ze doktori vedia, co robia. Takze za.
Za, len nie kazde.
Zaaaaaaaaaaaaaaaa
Za
Určite proti 😎
proti
Niejto tu chyba, normalne ziram...pri takychto otazkach je vzdy jeden z prvych, ktory sa vyjadruje😀
Za
@erikavesela noc je ešte mladá 😂🤭
Za
@tosomja praveze nevedia. Nejedneho medika som sa pytala ci a do akej hlbky preberali ockovanie. Odpoved: iba casove intervaly podavania a inak velmi zbezne. U farmaceutov detto.
Samozrejme, že za.... 🙂 nad inou možnosťou sme ani neuvažovali 🙂
Som za
v principe za ale nie za všetky
Za
Jednoznacne za.
Za
Ja by som inak NAOZAJ rada vedela PRAVDU. Kazda strana ma 100% overene informácie 🙈
Úplne proti!!!!🤢🤮🤮 Čo ma kto má kamenovat ,nech sa starajú o seba a svoje rite 😉
proti povinnému očkovaniu. Nech sa každý rozhodne sám. Keďže zodpovednosť, aj za samotné následky po očkovaní, berie na seba svojím podpisom, len rodič.
@adriana1810 kamoška končila minulý rok farmáciu a veľa mi vedela povedať o očkovaní aj ako to preberali v skole a tak 🙂
Inak som za 🙂
@nikelca sesternica minuly rok v ba a povedala ze to brali len zbezne. Mozem sa spytat aj co konkretne ti vedela povedat? Dakujem za odpoved
Za.
@adriana1810 mozno boli teda spoluziacky :D historiu, principy, zmeny zlozenia, vyskum, neziaduce ucinky... ked som sa nieco pytala vzdy vedela mi k tomu viac povedat a aj som jej clanok posielala a nasla plno chyb a tak... 🙂
Mňa toto rozhodnutie čaká do 27.12....takze netuším a rada si prečítam niečo hlavne o tých nepovinnych ...
@nikelca ja mam od mojej kamosky, ktora koncila farmaciu pred 20 rokmi tiez info o chybach, ktore sa vyskytuju medzi informaciami neockujucich...dnes aj na farmacii prednasa
@nikelca zmeny zlozenia? Vyskum? Hmmm 🤔 neviem celkom co si mam pod tym predstavit.
Toto prvykrat pocujem. A to robim v zdravotnictve nejaky ten piatok.
Za
Proti
Nasi chalani maju zakladne ockovanie. Nic viac a nic menej. Takze som Za. 😉
Ja som za. neodsudzujem tych co su neni, len ma naposledy pobavilo ako tie co neockovali proti osypkam sa hrnuli hneď ockovat a uz im to bolo zrazu dobré...
Zaockovat som dala, ale s tazkym srdcom...
Ja by som si rada vypocula akykolvek odborny nazor na danu problematiku, ale zial info ktr sa ku mne doposial dostali boli dost chabe a nepresvedcive. Preto cerpam skor zo zahranicnych zdrojov, vedcov, vyskumnikov a svedectva ludi ktr sa realne zucastnili na vyvoji. Ti co prehovorili stratili miesto a boli zastrasovani. Ide o spinavy biznis. Choroby na ktr sa ockuje sa v 21 str daju pekne liecit. Nehovorim ze som uplne proti ale pchat ten humus do malych bezchybnych babatiek je do neba volajuci hriech. Svojho syna dam zaockovat okolo 3 r zivota, ked uz jeho centralna nervova sustava bude dostatocne vyvinuta aby zvladla ten napor.
Myslim ze najlepsie svedectva nam podaju matky ktr si prechadzaju tym ktr ziadna z nas nechce zazit.. maju svoju skupinu aj tu na MK- Nasledky po ockovani. Nech sa paci, kazda si urobte vlastny nazor. Pekny vecer prajem vsetkym
Som za ockovanie
Proti jednoznačne
Môj syn je očkovaný, dcéra nie, má oslabenú imunitu a nemôže byť očkovaná.
Za, pri tých povinných
Za
Bola som Za pri synovi,ale nasledky ma presvedcili,ze dceru uz sme zaockovat nedali a ani dalsie dieta nedame.takze sme PROTI
My sme proti všetkým očkovaniam. Každý si je strojcom svojho šťastia. Je dobré si o tom riadne naštudovať, za aj proti a potom sa rozhodnúť 😉
Jednoznacne som ZA za tie zakladne nic navyse
Za..dala som aj nepovinne
Za
Srdiečka rozdané,ďakujem za každý názor,vážim si Vašu úprimnosť❤

Za