icon

Milé dámy,

pán doktor MUDr. Jozef Fedeleš z eveclinic Bratislava (http://www.eveclinic.sk/) v spolupráci s ľuďmi z Adyton medical devices (Motiva implántaty - http://www.motivaimplantaty.sk/) si vybral 5 finalistiek spomedzi tých 400 z vás, ktoré nám poslali fotky. Finalistky sú:

@ivik4
@simona603
@kvanda
@taziarka
@melani19

Šťastné finalistky, očakávajte, prosím vás, že vám dnes zavolajú ľudia z eveclinic Bratislava, aby sa s vami dohodli na úvodnej konzultácii s pánom doktorom. Z týchto 5 finalistiek bude vybraná jedna víťazka na základe osobnej konzultácie 🙂

Krásny deň vám prajeme,

konik_testuje

#test_motiva_implantaty #eveclinic_ba

avatar

Jeeej gratulujem dievcata 💗

17. apr 2019
avatar

Ja neverim 😊😍

17. apr 2019
avatar

Ja neverím 🤞🙏 slza v oku 😍🤗

17. apr 2019
avatar

Gratulujem a tebe
@melani19 drzim palce🍀

17. apr 2019
avatar

@janynkaaa jeej Ďakujem ❤️ Haha ja normalne neverim 🙂 aj postup je zaroven mensia vyhra 🙂 a Gratu milujem kazdej jednej ❤️ @ivik4 ja neverim moja 😍

17. apr 2019
avatar

No ja ODPADAAAAAAAAVAM !

17. apr 2019
avatar

Gratulujem dievčatá 😊

17. apr 2019
avatar

Gratulujem dievcene👍

17. apr 2019
avatar

Wau super 😘 zatiaľ ďakujem a teším sa 🤗

17. apr 2019
avatar

@melani19 hah ani ja, ja smoliarske dieta a takto 🙂 fajne 🙂

17. apr 2019
avatar

Gratulujem baby 😊 s dr.Fedelešom budete isto spokojné, je veľký sympoš 😊

17. apr 2019
avatar

Gratulujem baby 💝😉

17. apr 2019
avatar

Gratulujem každej z vás. Ale zase žiadna po 40😁😁😁😁

17. apr 2019
avatar

Gratulujem Vaaam ❤❤

17. apr 2019
avatar

Blahozelam radost je urcite velka

17. apr 2019
avatar

Gratulujem dievčatá 🤗😊🥰

17. apr 2019
avatar

Gratulujem 😉

17. apr 2019
avatar

Gratulujem a drzim palce 😊😍😘🍀🍀🍀

17. apr 2019
avatar

Dievčatá blahoželám 👏👏👏👏 a drzim Palce kazdej jednej 😉🍀

17. apr 2019
avatar

@simona603
@ivik4
@taziarka baby uz vam volali?

17. apr 2019
avatar

@melani19 nie 🤔🤔 zaujímalo by ma prečo a ci je to vôbec pravda

17. apr 2019
avatar

Jasne ze je to pravda, ja som si ani nevsimla ze maju volat dnes 😂

17. apr 2019
avatar

@ivik4 no ale zatiaľ mi tel ne zvonil. Tak dúfam ze zavolajú čím skôr 😉

17. apr 2019
avatar

@simona603
@ivik4 tak dobre 😂 asi maju toho vela🙂

17. apr 2019
avatar

Volali veru volali 😊 ...

17. apr 2019
avatar

@taziarka vidime sa ❤️

17. apr 2019
avatar

Vidíme sa 💃🏻✌🏻

17. apr 2019
avatar

Volali 🤗

18. apr 2019
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@dr_smajlik no alebo len nahoda, ja som snad jedina nepisala sentimentalne blbosti a dlhe texty, chcem prsia aj ich mat budem ci uz prostrednictvom konika alebo nie 🤷🏻

18. apr 2019
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@dr_smajlik tak nemas pravdu lebo aj medzi nas jedna ma asi 3 veci v blogu .. dokonc ani sem nenapisala . Ze vyhrala .

18. apr 2019
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@dr_smajlik prosim Ta preco pises opat o fotke? Ved to nemozes tak vazne brat, stastie bude mat len jedna, aj keby to ja niesom budis, dam si spravit prsia ked na to pride cas , niesi jedina ktora potrebuje peniaze vrazit na ine a hlavne zdravotne veci. Tak utocne si to napisala

18. apr 2019
avatar

@dr_smajlik ale ved si daj foto aj ty a zapln blog😀
Z týchto 5 výhra aj tak len 1...a určite vyberajú aj podľa toho ako sú tu aktívne ved to tu budú prezentovať.

18. apr 2019
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@dr_smajlik nuz pokial viem, foto prs bola podmienka ucasti a ako je vseobecne zname iden tu o prezentaciu na zaklade skusenosti, popravde si neviem predstavit ako by svoje prsia resp. operaciu prezentoval niekto, kto nema fotku. ja osobne som velmi dlho zvazovala ucast, naozaj do posledneho momentu, ale prevladlo u mna to, ze by som sa nedokazala vyrovnat s mojou hanblivostou. myslim, ze samy doktori najlepsie vedia ktora kandidatka ma najlepsie predpoklady/fyziognomiu pre uspesny zakrok ;) kazdopadne vitatzke drzim palce

18. apr 2019
avatar

Ahojte krásky 😉. Tak čo ako sa máte? Ako prežívate dnešný deň? Zajtra nás čaká náš veľký deň D. Tešíte sa??? 😊
@ivik4
@simona603
@kvanda
@taziarka
@melani19

24. apr 2019
avatar

@taziarka ja dobre :D troska mi prebieha v hlave ze co bude, ale idem do toho tak ako do sutaze 🙂 nemyslim na to a bude dobre 🙂 ale uz sa tesim a som rada ze ideme vsetky naraz ❤️

24. apr 2019
avatar

Mne osobne sa v noci ani spávať nedá od kedy nás vybrali 😂 ... Mám toho plnú hlavu. Aj ja som strašne zvedavá že čo sa to bude diať a ako to bude prebiehať celé ... ❤️ ... Spojili sme to s rodinným výletom takže berieme aj deti ... Dúfam že to zvládnu v pohode a nebude im dlho 😊

24. apr 2019
avatar

@taziarka nebudem klamat citala som otom dost vela aj ja :D ale unava je silnejsia a zaspim ked mpzem :D no tAk aj treba 🙂 ja idem tiez troska skor🙂

24. apr 2019
avatar

@taziarka ja si to tak nepripustam bud bude alebo nebude, spavam normalne. Ked nie ma to tak byt a dam si ich inokedy 🙂
Ja mam vacsii problem ,co na seba 😂 hahhaah zartujem 😂

24. apr 2019
avatar

tesim sa na zajtrajsie stretnutie a som zaroven velmi zvedava ako to bude prebiehat 😊

24. apr 2019
avatar

@dr_smajlik Bože, ženská.. veď sú to len cecky... 😳😃

27. apr 2019