Po stáročia sa ľudstvo postupne vzďaľovalo od prírody. Našťastie sme však nabrali opačný kurz a začíname sa malými krôčikmi opäť k prírode vracať. Čerpáme z jej darov a čoraz viac na ňu berieme ohľad. Správame sa stále viac ekologicky a, navyše, začíname chápať, že dary, ktoré nám poskytuje môžeme využívať v náš prospech. A tak čoraz viac z nás preferuje nielen bio potraviny, ale tiež kozmetiku s rastlinnými zložkami. Aký je váš postoj k rastlinnej kozmetike? Za každú odpoveď máte u nás 3 srdiečka ❤!
A. Používam výlučne rastlinnú kozmetiku a dbám na to, aby mala skutočne čisto rastlinné zloženie.
B. Používam kozmetiku, ktorá účinkuje a vyhovuje mi. Nehľadím na to, či je rastlinná alebo nie.
C. Rastlinnej kozmetike neverím. Myslím, že nie je dostatočne účinná.
Či už si alebo nie si fanúšička rastlinnej kozmetiky, chystáme testovanie, ktoré ťa môže presvedčiť alebo utvrdiť v tom, že sila prírody naozaj účinkuje. Sleduj nás a dozvieš sa viac!
Ja A … prídná mi veľmi vyhovuje vo všetkom 👌
A, pretoze mam neskutocne citlivu pokozku. Kedysi som mohla pouzit hocico, teraz musim naozaj starostlivo vyberat
nemas tam moznost D, nepouzivam skoro ziadnu kozmetiku 🙂
B ) aj Yves Rocher 🙂
Za mňa B zlatá stredná cesta ... Kombinácia viacerých druhov kozmetiky sa mi osvedčila ... každá rieši iný problém ...
B, ale zbehla som do kúpeľne a skoro všetko mám Yves Rocher 😀
B +a
A. Používam výlučne rastlinnú kozmetiku a dbám na to, aby mala skutočne čisto rastlinné zloženie.🙂
B. Používam kozmetiku, ktorá účinkuje a vyhovuje mi. Nehľadím na to, či je rastlinná alebo nie. 🙂
A,B,🙂
Za mňa B

B