icon
avatar
konik_testuje
Správa bola zmenená    13. sep 2021    

Po stáročia sa ľudstvo postupne vzďaľovalo od prírody. Našťastie sme však nabrali opačný kurz a začíname sa malými krôčikmi opäť k prírode vracať. Čerpáme z jej darov a čoraz viac na ňu berieme ohľad. Správame sa stále viac ekologicky a, navyše, začíname chápať, že dary, ktoré nám poskytuje môžeme využívať v náš prospech. A tak čoraz viac z nás preferuje nielen bio potraviny, ale tiež kozmetiku s rastlinnými zložkami. Aký je váš postoj k rastlinnej kozmetike? Za každú odpoveď máte u nás 3 srdiečka ❤!

A. Používam výlučne rastlinnú kozmetiku a dbám na to, aby mala skutočne čisto rastlinné zloženie.
B. Používam kozmetiku, ktorá účinkuje a vyhovuje mi. Nehľadím na to, či je rastlinná alebo nie.
C. Rastlinnej kozmetike neverím. Myslím, že nie je dostatočne účinná.

Či už si alebo nie si fanúšička rastlinnej kozmetiky, chystáme testovanie, ktoré ťa môže presvedčiť alebo utvrdiť v tom, že sila prírody naozaj účinkuje. Sleduj nás a dozvieš sa viac!

#test_yvesrocher9

avatar
Autor komentár zmazal
avatar
13. sep 2021
avatar
13. sep 2021
avatar
13. sep 2021
avatar

Ja A … prídná mi veľmi vyhovuje vo všetkom 👌

13. sep 2021
avatar
13. sep 2021
avatar
13. sep 2021
avatar
13. sep 2021
avatar
13. sep 2021
avatar
13. sep 2021
avatar

A, pretoze mam neskutocne citlivu pokozku. Kedysi som mohla pouzit hocico, teraz musim naozaj starostlivo vyberat

13. sep 2021
avatar

nemas tam moznost D, nepouzivam skoro ziadnu kozmetiku 🙂

13. sep 2021
avatar

B ) aj Yves Rocher 🙂

13. sep 2021
avatar

Za mňa B zlatá stredná cesta ... Kombinácia viacerých druhov kozmetiky sa mi osvedčila ... každá rieši iný problém ...

13. sep 2021
avatar
13. sep 2021
avatar
13. sep 2021
avatar
13. sep 2021
avatar
13. sep 2021
avatar

B, ale zbehla som do kúpeľne a skoro všetko mám Yves Rocher 😀

13. sep 2021
avatar

B +a

13. sep 2021
avatar

A. Používam výlučne rastlinnú kozmetiku a dbám na to, aby mala skutočne čisto rastlinné zloženie.🙂

13. sep 2021
avatar

B. Používam kozmetiku, ktorá účinkuje a vyhovuje mi. Nehľadím na to, či je rastlinná alebo nie. 🙂

14. sep 2021
avatar
14. sep 2021
avatar

A,B,🙂

15. sep 2021
avatar

Za mňa B

17. sep 2021
avatar
18. sep 2021
avatar
22. sep 2021