Balea telový gél Aloe vera

Balea telový gél Aloe vera s 90 % alove vera je vhodný pre akýkoľvek typ pokožky. Špeciálna receptúra prípravku obsahuje Hydro-Tri-komplex, ktorý vašu pokožku zásobí intenzívnou hydratáciou až po dobu 48 hodín. Vašu pokožku hydratuje a osviežuje. Ľahká gélová textúra sa rýchlo vstrebáva a nezanecháva pocit mastnoty.

Kde kúpim Balea telový gél Aloe vera?

Hodnotenia a skúsenosti s Balea telovým gélom Aloe vera

Máš skúsenosť s Balea telovým gélom Aloe vera?
jordynka  14. aug 2022

Výborný, chladivý

Balea bodygel Aloe vera - produkt nesklamal, Aloe potvrdila svoju silu liečiť aj regenerovať. Produkt sme používali niekoľkokrát denne, keďže horúce slnečné lúče priam pichali pokožku. Chladivý gél jej poskytol oddych a akoby znovuzrodenie. Konzistencia je výborná - rýchlo sa vstrebe a vôbec sa nelepí. Je jemný, s krásnou, čistou vôňou. Aj po návrate z dovolenky ho neustále používame.
  • - regeneruje
  • - chladí
  • - rýchlo sa vstrebe
  • - vôbec sa nelepí
  • - nepostrehla som
marikaheidi  13. aug 2022

Balea Aloe vera bodygel

Po celodennom ničnerobení, nekonečnom slnení a chytaní bronzu je super sa večer natrieť telovým gélom Balea ALOE VERA.
Balea Bodygel Aloe vera je číry gel príjemnej vône, obsahuje až 90% aloe vera, perfektne chladí červenkastú pokožku, má 48 hodinovú ochranu, nelepí sa a večerná prechádzka na pláži s morským vánkom urobí svoje.
  • - Obsahuje až 90% aloe vera
  • - Vhodné uložiť do chladničky pre zvýšenie efektu
  • - Zanecháva na pokožke vyschnutý gél
kachorra288  12. aug 2022

Not great, not terrible

90% aloe vera, to je naozaj krásne zloženie. Zatiaľ som gél použila len po kúpaní. Konzistencia je hutnejšia, bezfarebná ale rozotiera sa veľmi ľahučko. Má príjemnú aloe vera vôňu. Je jemne chladivý, príjemný na pokožke. Stačí ho naozaj malé množstvo. Trochu mi prekážal následný pocit lepkavej alebo napnutej pokožky, aj po vsiaknutí. Oceňujem tip na chladenie v chladničke a použitie po opaľovaní. Určite ho vezmem na dovolenku :).
  • - Jemná vôňa
  • - Dobré zloženie
  • - Príjemný chladivý na pokožke
  • - Ľahko sa rozotiera
  • - Stačí použiť malé množstvo
  • - Pocit lepkavej, napnutej pokožky po nanesení
spajky  11. aug 2022

Na suchú pokožku perfektný!!!

Po pár použitiach ma milo prekvapil. Na môj problém večne suchých nôh po holení zaberá perfektne. Po nanesení je pokožka lepkavá, ale veľmi rýchlo sa gél vsiakne a pokožka zostane aj na druhý deň pekná bez známky suchej pokožky.
  • Rýchlo sa vsiakne
  • Účinok viac ako pár hodín
  • Pekná vôňa
gabccia  10. aug 2022

Hladká pokožka

S týmto telovým gelom som bola ozaj prekvapená, pretože som mala Aloe vera gel kupovaný až z Anglicka, ale tá textúra bola hnusne lepkavá a ja neznášam taký mastný pocit na pokožke po nakrémovaní. Tento gel sa zdá byť textúrou hutný, ale po natretí na pokožku sa pekne a rýchlo vstrebe a ozaj je pokožka úplne hydratovaná, žiadne stopy po mastnote. Dokonca mám po nakrémovaní pocit, že troška ako keby napne pokožku. Ja som si natierala hlavne nohy po oholení a super, a aj bruško, keďže som teraz tehotná. Vôňa je taká príjemná, nevtieravá. Takže za mňa odporúčam a oplatí sa vyskúšať :-).
  • Rýchlo sa vstrebáva
  • Nezanecháva pocit mastnoty
  • Napne pokožku
nikki2201  10. aug 2022

Aloe by v lete nemala chýbať

Tento výrobok poznám, kupovala som si ho neraz.
Používam ho nielen v lete.
Nejako zvlášť asi účinky aloe vera netreba predstavovať.
Je to gél, takže nič ťažké na pokožke po nanesení cítiť nebudete.
Rýchlo sa vstrebáva a zanecháva podľa výrobcu 48 hod. hydratovanú pokožky (toto neviem potvrdiť, ale pokožka je po ňom naozaj istý čas hydratovaná).
Mne sa síce nestalo, aby som sa spálila ani nič podobné, ale určite si myslím, že vtedy môže byť super pomocník.
  • - gélova konzistencia (žiadny mastný pocit na pokožke)
  • - hydratuje pokožku
  • - účinky aloe vera
  • - Zatiaľ žiadne (dávam štyri hviezdičky kvôli tomu, že poznám aj lepšie prípravky v tejto kategórii inej značky), ale zase za takúto cenu je to celkom slušne veľa muziky
ludka140281  9. aug 2022

Aloe Vera telový gél balea

Skvelý pomocník na cestách.
Ja som ho použila na rybách, keď nás poštípali komáre, ako chladivý upokojujúci gél a zabralo to. Po natretí urobí akoby lesklú ochrannú vrstvu a trošku sa priznám, akoby mi napínalo pokožku (pocit stiahnutej pokožky). Po opálení (bol v chladničke) úžasne upokojí, dokonale hydratuje a lieči spálenú pokožku.
Vhodné na cesty a u nás všestranné použitie pre celé telo. Vadil mi na tvári (ten pocit stiahnutia). Krásne, jemne vonia, dobre sa roztiera a následne pri sprchovaní som sa cítila šmykľavá, ale vôbec mi to nevadilo.
Odporúčam ❤️
  • Krásne vonia
  • Dobré vstrebávanie
  • Rýchlo upokojí podráždenie
  • Klasický aj chladený pomôže
  • Gélové zloženie s liečivým aloe Vera
  • Nemá
misinka0611  2. aug 2022

Extra dávka osvieženia a hydratácie počas horúcich letných dní.

Tento hydratačný telový gél s obsahom až 90 % Aloe Vera je “must have “ počas horúcich letných dní. Aloe vera je veľmi vďačná rastlinka aj po spálení sa, keďže pokožku zregeneruje a ukľudní.

Keďže teplé až horúce dni sú v plnom prúde každý deň som sa tešila na moju chvíľku osvieženia sa po sprche. Gél sa extra rýchlo do pokožky vstrebal a nezanechával lepivý ani mastný pocit, takže som si pokojne mohla po aplikácií obliecť oblečenie.

Pre väčšie osvieženie je možnosť ho skladovať v chadničke a ja som túto možnosť veľmi rada využila. Má jemnú textúru a veľmi príjemnú vôňu, ktorá nieje vôbec umelá, ale prírodná. Poskytuje až 48 hodinovú hydratáciu, po oplalovaní, alebo celodennom pobyte na slnku ideálny 👍☀️

Po aplikácii gélu nenastala žiadna alergická reakcia ani začervenanie a svoj účel splnil 👍
  • - obsah až 90 % Aloe Vera
  • - príjemná vôňa
  • - nelepí, nemastí a nezanecháva nepríjemný pocit na pokožke
  • - extra rýchla vstrebateľnosť
  • - pre každý typ pokožky
  • - ľahká textúra
ja_mi  27. júl 2022

Aloe

Keďže sme sa trochu spálili gél bol veľmi super. Po nanesení krásne chladil a pokožka sa upokojila.
  • Dokonalý na spálenie od slnka.
  • Hladká, jemná a vláčna pokožka.
  • Trošku dlhšie sa vstrebáva.. treba počkať a potom sa obliekať🙂.
miroslav_kozacik  18. júl 2022

Skvelá skúsenosť

Je to Skvelý gel, upokojujúci a hydratačný. Používam ho aj po holení a dokonca na tvár ked nemôžem večer zaspať trebarz. Teraz ho používam na upokojenie bolesti v kolennom kĺbe, nakoľko bolo športom preťažené.