Sprchovací gél po opaľovaní After Sun Balea

Balea After Sun sprchovací gél po opaľovaní, 300 ml čistí a schladí namáhanú pokožku po celodennom opaľovaní alebo po soláriu. Okrem toho gél zbavuje pokožku zvyškov opaľovacieho krému, chlórovej alebo slanej vody bez toho, aby ju vysušoval. Zanecháva letný pocit s kokosovou vôňou. Doprajte pokožke 5 krokov k perfektnému ošetreniu: jemne čistí pokožku, očistí ju od zvyškov opaľovacieho krému, odstráni zvyšky chlóru a slanej vody, chráni pokožku pred vysušením, s chladivým efektom, pH- neutrálne k pokožke. Vaša pokožka bude s gélom Balea svieža a vy si tak môžete vychutnávať príjemný pocit z opálenia.

Kde kúpim sprchovací gél po opaľovaní After Sun Balea

Hodnotenia a skúsenosti so sprchovacím gélom po opaľovaní After Sun Balea

Máš skúsenosť so sprchovacím gélom po opaľovaní After Sun Balea?
oriesok  15. aug 2022

Sprchový gél po opaľovaní

Vďaka tejto krásnej vôni sa ocitnete niekde v exoticke :-) nádherne vonia a cítiť ho na pokožke dlhšie.. Má veľmi príjemnú konzistenciu a veľmi dobre pení.. veľmi rýchlo odstrániť z pokožky opaľovacie krémy aj oleje a po umytí s týmto gelom som nemusela použiť žiadny krém, nakoľko príjemné hydratuje pokožku.. je to láska na prvé privoňanie :-)
  • Krásna vôňa
  • Dobre pení
  • Hydratuje
  • Dlhotrvajúca vôňa
  • S ľahkosťou odstráni opaľovacie krémy
sonkam  14. aug 2022

Ten naj na leto

Sprchový gél s chladiacim efektom, je to práve čo si telo žiada na leto. Nádherne vonia, tá kokosová vôňa bola úplne úžasná, hydratuje pokožku, ani len po chlórovej vode z vírivky som nemala telo vysušené. Už len to, že som si musela okamžite kúpiť ďalší, svedčí o tom, že je to ten správny produkt pre telo aj leto
  • Hydratácia
  • Chladí
jordynka  14. aug 2022

Naša srdcovka!

Balea sprchový gél After sun - naša srdcovka! Kupujem ho už tretie leto! A to nielen vtedy, keď cestujeme k moru. Proste nám sadol. Pripomína mi vôňu mora, morský vánok a vzduch dovolenkovej destinácie. Prenesie nás tam, kam si len prajeme byť! Jemný, s krásnou vôňou, ktorá dlho vydrží na pokožke.
  • - pripomína vôňu mora, morský vánok a vzduch dovolenkovej destinácie
  • - jemný
  • - krásna vôňa, ktorá dlho vydrží na pokožke
marikaheidi  13. aug 2022

Sprcháč po opaľovaní After Sun Balea

Balea after sprchový gél po opaľovaní s chladiacim efektom a príjemnou kokosovou vôňou. Sprcháč jemne hydratuje suchú pokožku, príjemne prevonia, zbaví nečistoty a na chvíľu sa zmyslami ocitnete v exotickej krajine 🙃 .
  • - Dostupná cena
  • - Chladiaci efekt
  • - Nemá nedostatky
ivankagemini  13. aug 2022

Chladivý sprcháč v lete? Smer DM ☀️

Sprchový gél After Sun od Balea je veľmi príjemný. Veľmi pekne vonia, mierne chladivý efekt po slnení a kúpaní v bazénoch uvítate. Po rozotretí zostáva pokožka akoby krémová. Nie je treba natierať pokožku opäť s ďaľším krémom. Ja som spokojná.
  • - Mierne chladivý efekt
  • - Vôňa
  • - Gélovo-krémová konzistencia
  • - Hladká pokožka
beckie  13. aug 2022

After sun sprchový gél

Veľmi príjemný produkt, ktorý dobre odstráni všetky zvyšky solí, piesku... Krásna vôňa a chladivý efekt, ktorý je na rozpálenej koži veľmi vítaný 👌. Za mňa veľká spokojnosť, veľmi vydarený produkt 😊.
  • - Krásna vôňa
  • - Chladivý efekt
  • - Vhodný pre celú rodinu
  • - Gelová konzistencia
nikki2201  10. aug 2022

Vôňa všade navôkol

Tento sprcháč (ako väčšina od Balea) nesklamal.
Nádherná a veľmi zaujímavá vôňa (ťažko opísateľná, letná a zaujímavá).
Konzistencia je gélová, ale zároveň, keď sa začne rozotierať po tele, zmení sa na krémovú (môj osobný pocit).
  • - krásna, zaujímavá vôňa
  • - príjemná konzistencia
  • - žiadne
ludka140281  9. aug 2022

After sun balea sprchový gél

Tá úžasná vôňa sa nedá popísať, musíte ovoňat, skúsiť. Používame celá rodina: muži, ženy, deti a všetci obdivujú tú slnečnú vôňu. Pení a to máme tiež radi 🌞. Tento gél si radi opäť kúpime na naše potulky.
Vrelo odporúčame !👌
  • Vôňa, vôňa, vôňa
  • Jemné a šetrné zloženie
  • Krásne pení
  • Zbavuje vás nečistôt
  • Stačí jeden pre ženy aj mužov
  • Dostatočne veľký
  • Tento určite nemá 🤔
xxxxxnnnnn  8. aug 2022

Voňavý gél

Na dovolenke sa podával z rúčky do rúčky. Vôňa išla krásne kúpeľkou. Chladivý, na jednotku. Určite budeme kupovať naďalej.
  • - chladivý
  • - voňavý
  • - príjemný
  • - neutrálne pH
  • - odstránil nepríjemný pach z chlóru z kúpaliska