Šampón a kondicionér na vlasy After Sun 2v1 balea

Slnko, piesok, more a bazény sú síce ideálnou kombináciou pre perfektnú dovolenku, ale vaše vlasy sa pôsobením slnka a vody môžu vysušiť a zdrsnieť. So šampónom a kondicionérom After Sun 2v1 balea na vlasy poškodené slnkom obnovíte ich pružnosť, získajú späť lesk a hebkosť. Ošetrujúca receptúra ich zbaví zvyškov chlóru, piesku a soli. S obsahom keratínu, pantenolu, vitamínu E, kokosového, slnečnicového oleja a oleja Monoi.

Kde kúpim šampón a kondicionér na vlasy After Sun 2v1 balea?

Hodnotenia a skúsenosti so šampónom a kondicionérom na vlasy After Sun 2v1 balea

Máš skúsenosť so šampónom a kondicionérom na vlasy After Sun 2v1 balea?
oriesok  15. aug 2022

Balea 2 v 1 šampón a kondicionér

Keďže rada používam šampóny balea veľmi som sa potešila tomuto letnému zázraku :-) je 2v1 jednom takže v bežnej výbave na kúpalisko nám odbidla jedna fľaštička s kondicionérom.. má veľmi príjemnú letnú vôňu, ktorá vydrží na vlasoch minimálne do ďalšieho dňa, vlasy sú hebkejsie a dobre sa po umytí vlasy rozcesavaju.. ale po určitom čase som už musela použiť aj kondicionér, nakoľko mi moc vlasy nehydratoval..
  • Krásna vôňa
  • Dlhotrvajúca vôňa
  • Vlasy sa dobre rozčesavajú
  • Lesklé vlasy
  • Netvoria sa lupiny
  • Dobre pení
  • Veľmi dobre sa dávkuje
  • Po čase je potrebné použiť kondicionér
sonkam  14. aug 2022

Malý zázrak na zničené vlasy

Tento šampón a kondicionér v jednom, je naozaj malý zázrak. Nádherne vonia, vlasy sú po ňom krásne lesklé, jemné a hydratované. Žiadne slnkom vysušené vlasy vám s týmto produktom nehrozia
  • Hydratácia
  • Nemastí vlasy
  • Nevysusuje vlasy
jordynka  14. aug 2022

NUMBER ONE !!!

Balea After sun šampón - number one!!! Naozaj! Som zvyknutá na šampóny proti lupinám - len tak, preventívne, a trochu som sa obávala, či si ním neprivodím vysušenie pokožky hlavy. Obavy však vôbec neboli na mieste. Šampón, ktorý sľuboval "vymytie" soli aj piesku z vlasov po šantení v mori, svoje sľuby dodržal. Každý deň som sa tešila na sprchovanie po pobyte pri mori. Aj tento produkt na môj vkus síce málo pení, ale o to viac som si užila väčšie množstvo vo vlasoch. A ako nádherne vonia! Vlasy naozaj pekne vyčistil, zostali jemné, voňavé, ľahko rozčesateľné a ten LESK! Už sa nám minul a ja plánujem urobiť si z neho zásoby, i keď už soľ ani piesok vo vlasoch nemám...Určite však bude patriť medzi naše stálice!
  • - ide o produkt 5+ (päť hviezdičiek plus aj navyše)
  • - nádherná vôňa
  • - vlasy výborne vyčistí od soli a piesku - čo aj sľubuje v popise
  • - LESK vlasov
  • - ľahko sa rozčesávajú
  • - iba jediný nedostatok - málo pení, avšak všetky tie prednosti toto "malé mínus" vykompenzujú
marikaheidi  13. aug 2022

Balea After Sun 2v1 šampón a kondicionér

ŠAMPÓN a kondicionér obsahuje vitamín E, keratín, pantenol, kokosový olej a olej Monoi, ktorý ľahkosťou zbavuje pozostatky z chlóru, piesku a soli po pobyte pri mori a v bazéne. ☀️
  • - Krásna vôňa
  • - Praktický pomocník na dovolenku
  • - Nenašla som
ivankagemini  13. aug 2022

BALEA 2v1 Šampón a kondicionér na leto

Osobne nepoužívam produkty 2v1 a bola som voči nemu skeptická, no ako sa hovorí, nevyskúšaš - nevieš. A toto bol presne ten prípad. Vlasy boli voňavé, ľahko sa rozčesávali.
  • - Vôňa
  • - Ľahké rozčesávanie
  • - Vhodné ako cestovné balenie (2v1)
  • - Po asi 5tich umytiach som už potrebovala kondicionér
beckie  13. aug 2022

Letný šampón a kondicionér v jednom

Svieža letná vôňa, vlasy skúšané morom a slnkom po umytí fajn, jemné, lesklé. Avšak vždy som musela použiť 2-3 krát. Mne osobne moc nevyhovujú šampóny v tejto konzistencii, radšej mám také "mliečne" takže som naň bola veľmi zvedavá. Výsledok fajn, nie je vyslovene zlý, ale keby sa mám rozhodnúť, asi siahnem po inom. Určite je to však o preferenciách a o tom čo komu vyhovuje, takže treba skúsiť 😊.
  • - Letná vôňa
  • - Dobre pení
  • - Pekné balenie
  • - 2v1
  • - Na dokonalé umytie som musela použiť 2-3 krát
  • - Vôňa, mám radšej jemnejšie
nikki2201  10. aug 2022

"Letný" šampón a kondicionér v jednom

Úprimne, ja tieto produkty 2v1 nemusím. A ako u väčšiny, aj tu mi proste iba tento výrobok nestačil.
Ale ako píšem, je to moja skúsenosť a pocit.
Moje vlasy sú po takýchto výrobkoch ako drôty a potrebujem zvlášť k tomu ešte výživu v podobe masky, či kondicionéru.
No tento výrobok má nádhernú vôňu (ktorá ozaj drží dlho - na druhý deň určite) a ozaj slušne pení.
  • - krásna, zaujímavá a dlhotrvajúca vôňa
  • - slušne pení
  • - 2v1(šampón a kondicionér)
  • - mne to 2v1 nestačilo (musím použiť ešte zvlášť kondicionér alebo masku), ale to mám pri každom takomto 2v1 výrobku.
ludka140281  9. aug 2022

Šampón a kondicionér After Sun 2v1 balea

Za nás skvelé cestovné balenie. Používali deti, manžel aj ja. Aj druhý deň vlasy krásne voňali, lepšie sa česali a po niekoľkých použitiach pôsobili lesklejšie, zdravšie. Bude nás ešte na potulkách sprevádzať. Krásne vonia,dobre pení a vaša koruna krásy získa zdravý vzhľad.
Ďakujeme ❤️
  • Krásne vonia
  • Bohatá pena
  • Dokonalé zbaví nečistôt
  • Vlasy sú poddajnejšie, ľahšie rozčešete
  • Zdravé zloženie
  • Cestovné balenie
  • Nenašli sme
sofitop  8. aug 2022

Nesklamal

Ja moc neobľubujem šampón a kondicionér 2v1, ale tento šampón nesklamal, no zároveň ani neohúril. Vlasy boli ľahko rozčesateľné, ale mne osobne sa následne tvorili lupiny. Ale na cestovanie veľmi užitočný a tak nesklame :)
petkapetinkapetka  13. júl 2022

Super

Vyborna kombinacia na leto pre moje slnkom znicene vlasy ✌️😍 vlasy po umyti jemne lahko cesatelne ☺️
  • Balenie
  • Konzistencia