My este v pyzame 😀
@majocka24 To sa niekto má 😀
@martinkatinka Mňam. Môžem ti poslať moju adresu do práce? 😍
U nas povinne upratujeme 😊
My tiez mlsne a v pyzame fest 😃
Dam to ci nedam?
@anka2103 Čo sa v mladosti naučíš... 😉
@timi1012 Takto ma hodinu pred obedom trápiť 😢 😠
@matus_bazant no sme dnes ako spomaleny 🙂
@matus_bazant len aby im to vydrzalo 😂
@brejkova Malý majster... A čo majstruje? 🙂
Pri telke , vonku prší A Tlačime do hlavy Parižske rožky
@matus_bazant ka dnes takto, ekonometria, inovacna politika a financna kontrola 🙂
Nas den zacal v ortodontickej ambulancii s mojou softballistkou 😀
U nas sa dospava zla noc 🙈🙄 (zubky) 🙈
My takto...aj mama ma narok na day off 😊a taky radleriiik k tomu....moze byt 😊
Ja uz odpocitavam minuty kym pojdem domov k.svojim laskam a zatial takto :D
V nohách zatiaľ 12 km do cieľa nás čaká ešte 15 km a potom domov. Milujem piatky
Zenyyyy,nedavajte sem fotky takych mnamky dobrôt,sa mi slinky zbiehaju 😲 😂 😂
@erikaemkina Nijé, ďalšie koláčiky pred obedom? 🙂 Však mi tečú sliny... :D
@kofola242 Štátnice? Držím palce! 🙂
@mirkave Ja som bol minulý týždeň u stomatochirurga, takže súcitím s každým...
@julka555 Fíha! 😲
ja nemozem odfotit monitor v praci lebo by ma vyrazili..ala bank.tajomstvo.male ako consolidation reporting controller vyzera moj pc ako tvoje tabulky🙂
Tak ja mam dnes uplne "mega" den..Zacalo to tym,ked sa moj syn rozhodol,ze je uz o 3:30 vyspaty (vzdy bol ranne vtaca,ale toto je extrem aj pre neho),snazila som sa ho uspat este 2 hodiny,no bezvysledne..O 8:00 som do seba liala uz druhu kavu,samozrejme kedze bol nevyspaty tak s nim cele doobedie nebola rozumna rec..O pol jedenastej mu hovorim: "Pod Marco,ideme spinkat",na co som dostala jeho klasicku odpoved "Ee",pricom ale hned vyskocil a rychlostou blesku sa premiestnil do spalne..O 10:36 sme si lahli a o 10:41 bol tuhy ako stolverk..Rychlo som isla navarit,najest sa a ked som vosla za nim do spalne,nasla som toto (ano,to prosim pekne spi)..Teraz lezim pri nom,uzivam si to ticho a tajne dufam,ze bude spat aspon 2 hodiny,aj ked pri mojom stasti to bude jeho stabilnych 40 minut..Pardon za esej,ale kratsie sa mi to nedalo napisat 😂
Moj den... zatial takto :D este ma caka kopa riadu, domace prace, cesta do ochodu a na postu 🙂 dnes mam v praci volno, no za to cely vikend taham 12tky, este ze mam super kolegyne, s ktorymi sa mi to zvlada jednoduchsie 🙂 pekny dnik zelam vsetkym 🙂
@matus_bazant bohuzial, len obycajne skuskove 🙂 ale dakujem ;) budem adrzanie ajtak potrebovat...
Grafy mam aj ja,ale skor EKG krivky u pacientov v robote 🙂
Samozrejme v zahrade ako kazdy den 😅
Ja chce, podakovat svojej rocnej dcere. Vyliezla by aj na Mount Everest. Takto skoncili papriky. Dnes ma caka iba upratovanie, drhnutie koberca (kedye vcera boli poliate). A teraz som zistila, ze si kdesi odlomila zo zubka. Vecer si dam urcite jedneho Radlera, kedze stale este dojcime.
Osviezenie v podobe radlera by bodlo :-*
aktualne, papiere, papiere , papiere, kava a caj 😀 ....... 😨
U nas obedny spanok zahajeny 🙂 uz len uspesne prelozit z nosica do postielky a vegeeeet 😉
Už druhý deň máme tento úžasný kultúrny program.
My relaxom 🛀🛀🛀
Aktualne u nas
My takto mladý pán si posiluje svaly pred spaním. Naučil sa to od sestričky
A ešte jedna teraz sestrička
Kym dieta spi, tak prenho robim rozne aktivity . A nielen pre mojho. Striham , lepim, skladam
Učíme deti tatkovu profesiu, väčšiu radosť sme im nemohli urobiť
My takto😀 od stvrtka do nedele volno😀
Zeleninková polievočka, jelitko so zemiačkami a nachystané na púpavový medík 😉 dobrú chuť k obedu 🙂
Hráme sa . 😁😁
@annemari1995 Obedík ako lusk!
@vevik123 Krásna fotka 👍👍👏
@erikaemkina Ďakujeme 😀
1x s konikom🙂
@jancika889 zaavidim
S mojou dcérkou sme od rána navštívili už 3 detské ihriská, prešli cca 3km a momentálne si vychutnávam zlatého bažanta. 👌😋 ( dcérka sa už dobrých 20minút zabáva s papierom. )😄
Všetkým prajem krásny deň. 😉
Sadime nasu prvu zahradku a poctivo zalievame 😊
Piatková pohoda alebo čakanie na zákazníka
Typicka zenska na materskej😂Perie sa tretia varka pradla,podlahy zmyte,mycka frci,uvareny obed+akurat parim knedle na vikend,kym krpec spi a potom huraaaaaa zas vesat pradlo atd😭vies co?Mozno by som teraz aj tie grafy aspon nachvilu menila...
Máme poobedny odpočinok. Malá zaspala stočena do klbka, asi bude mať rada tocene 🍺.
my sme dnes robili domace hamburgery, super timova praca s muzikom ☺
Hadajte co robime my? 🙂
Ja dnes s Radlerom broskyna/bazalka,uprimne sa priznam,ze neznasam pivo,ale od kedy som ochutnala drahemu toto je to 👌👍💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣
my dnes hrad, slnko, piesok, more ;)
@miims To je krásny hambáč! 🙂 K tomu ešte radler a obed ako vyšitý!
@becky005 Perfektné! 🙂
@matus_bazant sa ti povzbudzuje spoza pc 😉 moje nohy a ruky sa az tak perfektne necitia🙂))
@becky005 Máš všetok môj obdiv! 👍
@matus_bazant Dnešny den? Cisty blazninec!!!! Mam narodeniny...radsej cislo nepisem 😇 rano nahanacka s detmi do skolok, do toho ma nahanal kurier s nabytkom.....sama som ho skladala, svalovica ako hovado.....stale mi pipal cely den fon.....potom som dostala toto jahna.....dve hodiny som ho porcovala.....a teraz konecne sedim. Ale inak fajn😀
Ja konecne takto aj ked mam volno uz druhy den...relaxujem az teraz a vyskusala som konecne tohoto radlerika....veru je mnam
Aj my uz teraz oddychujeme takto 😀 samozrejme esteze sa daju flasky zavriet super 👍
S mojim malym jednorožcom píšeme diplomovku 🙂
Ja som sa práve vrátila z hasičského tréningu aj s mojou malou asistentkou. Pripravujem ,,moje,, deti na súťaž 😊
My dnes takto 🌞😎 na pohodicku 😅 😇
Robili sme formy xD malý s babkou svaly a maminka naberala do nafukovačky :D
Ahojte, dámy, ďakujem za fantastické fotky - až mi bolo ťažko vybrať len jednu - tak som vybral rovno tri, ktorým pošleme Radlery - @ciusinka za hrdinský výkon pri malom nezbedníkovi, @kofola242 k učeniu na skúšky a @patrica8 za pestrofarebnú letnú pohodu... Dievčatá, napíšte mi do pošty vaše kontakty a tiež o aké príchute by ste mali záuejm. 🙂 Ešte raz ďakujem všetkým za vaše perfektné fotky a za to, akú pozitívnu energiu a inšpiráciu prinášate 😉 Posielam ❤
@matus_bazant Jej,dakujem krasne,velmi sa tesim 🙂
dakujeem, hned som volala muzovi aby som sa pochvalila 😁
Oneskorene, lebo klasika pridat foto na MK je priam zazrak... Ale aj tak sa "pochvalim" tiperovala som od rana do vecera 😀 aaa "perly" spisem neskor 😀

















































Este nie som v praci, to ma len caka, ale zacala som takto