icon
1 / 1
avatar

Balíček by bol pre našu Natálku. 💓

15. nov 2019
avatar

Pre moju švagrinku 💋💋💋

15. nov 2019
avatar

Pre moju Vladku, ešte v brušku

15. nov 2019
avatar

pre Silviku v brušku 🍀

15. nov 2019
avatar

Pre kamarátku, ktorá rodí o mesiac

15. nov 2019
avatar

Pre našu druhu princeznú Karin ❤️

15. nov 2019
avatar

Pre moju sestru, s ktorou mame skoro rovnaký termín a obe čakáme dievčatká 😊

15. nov 2019
avatar

💙 Pre sestru, ktora čáka prve mimčo 💙

15. nov 2019
avatar

Pre nášho milovaného synčeka 😊

15. nov 2019
avatar

Pre neterku, mala by sa narodiť 1.1.2020

15. nov 2019
avatar

Ahoj 🙂 pre nasu Sofi Alzbetku este v brusku 🙂

15. nov 2019
avatar

Bol by pre mojho synceka 😊💕

15. nov 2019
avatar

Pre sestrinu dcerku,ktora bude vianocnym darcekom pre celu rodinu

15. nov 2019
avatar

Balíček by bol pre nášho Maroška, ktorý je ešte ukrytý v brušku a vykukne vo februári 👶

15. nov 2019
avatar

Pre môjho 👼😘💝

15. nov 2019
avatar

Potešila by som sa ja...bolo by to pre našu malú bublinku v brušku čo sa má narodiť v máji

15. nov 2019
avatar

Pre sestrino babo 🙂

15. nov 2019
avatar

Balíček pre moje krstniatko💙💙💙
Najviac na SVETE ho ľúbim
💜💜💜

15. nov 2019
avatar

Potešila by som sa veľmi bolo by to pre našu bublinku v brušku ktorá sa má narodiť v júli ❤️

15. nov 2019
avatar

dobry vecer balicek by potesil moje 2 deticky💧

15. nov 2019
avatar

Pre seba ☺️

15. nov 2019
avatar

Jeeej ❤️❤️pre nášho chlapčeka v brušku❤️❤️❤️

15. nov 2019
avatar

Malá princezná v brušku by sa určite potešila kartičkam a kozmetiku by využil aj jej starší braček 🙂

15. nov 2019
avatar

Pre synčeka 🙂

15. nov 2019
avatar

Pre manželovu sestru, ktorá čaká druhé bábätko ☺️

15. nov 2019
avatar

Pre synacika čo v brusku pláva 🤩

15. nov 2019
avatar

Pre nášho Jonáša, ktorý by mal byť našim vianočným darčekom 21.12 😉

15. nov 2019
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

Balicek bude pre nasu vytuzenu dcerku, ktora je zatial v brusku 🙂

15. nov 2019
avatar

Pre maly uzlicek, ktory zatial plava v mojom brusku ☺️

15. nov 2019
avatar

Pre našu malú chrumku, ktorá zatiaľ obýva moje bruško 🤰❤🍀

15. nov 2019
avatar

Balicek by bol pre mojho drobca v brusku a kedze termin mame na Vianoce tak by potesil ako taky narodeninkovy vianocny darcek 🙂

15. nov 2019
avatar

Pre Dominika, synčeka mojej kamarátky, ktorý uzrie svetlo sveta na Mikuláša.

15. nov 2019
avatar

Pre naše mimi,ktoré nosím pod ♥️🤰 🍀

15. nov 2019
avatar

Pre môjho štvrtého syna Dominika ktorý sa narodi v decembri...mame nakupenu kozmetiku v tejto značke...

15. nov 2019
avatar

Balicek by som darovala kamaratke ktorej sa babo narodi este tento mesiac teda malo by sa narodit

15. nov 2019
avatar

Pre nase ❤️🤰🏼

15. nov 2019
avatar

Pre moju tyzdnovu Adrianku

15. nov 2019
avatar

Pre synceka.

15. nov 2019
avatar

Pre nasho drobca matejka ktory nie a nie zaspat,ako vzdy🙂

15. nov 2019
avatar

pre syna🙂

15. nov 2019
avatar

Malý už bude mať budúci týždeň 4 mesiace a ma už viac svojich "po prvé" za sebou, ale mam kamarátku, teda vlastne dve, ktoré čakajú bábätká v apríli 😊

15. nov 2019
avatar

Pre nášho Mathiaska, zlatíčko naše milované, vytúžené, ktoré si statocne kopka v brušku 😘👣

15. nov 2019
avatar

Jéj nás by veľmi potešili kartičky ktoré by boli pre Filipka, ktorý sa má narodiť na sviatok lásky - Valentín ♥

15. nov 2019
avatar

Pre moju neterku, ktora ma dva dni ♥️♥️♥️ a maminke sa narodila tak rychlo, ze si zlomila klucnu kosticku. Vsetci ju velmi lubime 🎀💋♥️

15. nov 2019
avatar

Pre synčeka 💞

15. nov 2019
avatar

Pre kamaratkine bábätko 🙂

15. nov 2019
avatar

pre mňa a moje bábo 😋

15. nov 2019
avatar

Pre kamarátku 🍀

15. nov 2019
avatar

Ahoj,potešili by sme sa so synom Marečkom 😉😍

15. nov 2019
avatar

Pre mňa 😊

15. nov 2019
avatar

Pre krsniatko😍🍀

15. nov 2019
avatar

Balíček bude pre kamoškine bábo ♥️lebo viem, že by sa kamoška veľmi potešila keďže ju dobre poznám ♥️

15. nov 2019
avatar

Balíček by bol pre nášho prvorodeného syna 🙂

15. nov 2019
avatar

Balíček by sa hodil aj pre mňa , teda pre našu lásku ktorá je ešte pod mojím ❤️ ale skôr by som balíček podarovala krstnej mojich detičiek, ktorá čaká jej prvé vystužené bábätko 😍❤️

15. nov 2019
avatar

Pre nášho malinkého🐘❤️

15. nov 2019
avatar

Pre druhu dcérku 🙂 ktorá je ešte v brusku

15. nov 2019
avatar

Pre kamaratku, ktorá je v ocakavani 🙂

15. nov 2019
avatar

Pre mojho synovceka

15. nov 2019
avatar

Pre nasu Any...ma 2 tyzdne ❤❤❤

15. nov 2019
avatar

To je krásne 🥰 určite by to bolo pre nášho druhého synčeka, ktorý sa má čoskoro narodiť ❤❤

15. nov 2019
avatar

Pre tehotnú kamarátku. 🥰😍😘🤰💓

15. nov 2019
avatar

Pre moju týždňovú dcérku ☺️

15. nov 2019
avatar

Pre môjho 7mesačného synčeka,ktorého ľúbim najviac na svete 😘

16. nov 2019
avatar

Pre moju sestru, vcera mala termin, ale zatial si chlapcek dava nacas ⏱😊

16. nov 2019
avatar

Ahoj,balicek by som podarovala mojmu malemu synovcekovi😊

16. nov 2019
avatar

Pre moju dcerku Vanesku 🙂

16. nov 2019
avatar

Kartičky by som darovala prvej maminke,ktorá by mi napísala a kozmetiku trošku väčšiemu dieťatku,"najčerstvejšiemu "v rodine😊

16. nov 2019
avatar

Pre Elišku 🙂

16. nov 2019
avatar

Pre Matuska💞

16. nov 2019
avatar

Pre kamarátku,ktorej sa po dlhom čase podarilo otehotnieť 🙂

16. nov 2019
avatar

Pre Noela,ktory sa ma narodit o 2 tyzdne🙂

16. nov 2019
avatar

Pre moji Vanessku pampersku 🤭😂❤️

16. nov 2019
avatar

@sonkam gratulujem ! Napíšem IP! 🙂

16. nov 2019
avatar

@mummylina jeeej ďakujem krásne, veľmi sa tešíme ☺️

16. nov 2019