Maminy chcem sa spytat ci uz kupujete pomali jesenne vecicky pre deti hlavne do skolky.Lebo ja som uz pomali zacala kupovat,len neviem ci to neni este skoro.Ci sa oplati az neskor kupovat.
jasne, uz aj vetrovku mam 😁 vzdy kupujem o dve rocne obdobia dopredu 🙂 preto teraz tielka, saty, sandale uz nepotrebujem kupit
Áno, už pomaly začínam...
Áno, lebo kupovať všetko naraz pre dve deti aj s poplatkami, to by ma asi porazilo 🙆♀️ ale zatiaľ len nejaké tepláky, papuče, topánky a mikinu, ostatné majú a keď bude treba tak už kúpim priebežne.
My už máme všetko kúpené..
No ak ich maju uz v ponuke,urcite necakat,lebo v septembri zvycajne uz nekupis nic. Zacinaju naskladnovat zimny tovar.
uz mam pre oboch pokupene,este pancusky im musim objednat,mam skusenosti ze v septembri uz nekupim/nezozeniem takmer nic🙈este mozno synovi nejake veci do skoly,ked mi padnu do oka...
A nie je to jedno? Keby kupujes uz aj na jar. Je to tvoja vec.. 😉
Nie, veci kupujem keď to je aktuálne.
Keď mi nieco padne do oka tak kúpim. Minulý mesiac som malej kúpila prechodnú vetrovku, pred pár dňami mikinu.
Nakupujem vo vypredajoch na dalsiu sezonu. Cize uz vo februari mala dcerka kupene vetrovky na dalsiu zimu 😁
Ked tak pozeram von oknom, mozme uz aj zacat nosit...
Áno postupne kupujem už. Niekedy nájdeš už aj vo výpredaji dobre kúsky, takže sa to oplatí.