icon

Maminy chcem sa spytat ci uz kupujete pomali jesenne vecicky pre deti hlavne do skolky.Lebo ja som uz pomali zacala kupovat,len neviem ci to neni este skoro.Ci sa oplati az neskor kupovat.

avatar

Áno postupne kupujem už. Niekedy nájdeš už aj vo výpredaji dobre kúsky, takže sa to oplatí.

15. júl 2020
avatar

jasne, uz aj vetrovku mam 😁 vzdy kupujem o dve rocne obdobia dopredu 🙂 preto teraz tielka, saty, sandale uz nepotrebujem kupit

15. júl 2020
avatar

Áno, už pomaly začínam...

15. júl 2020
avatar

Áno, lebo kupovať všetko naraz pre dve deti aj s poplatkami, to by ma asi porazilo 🙆‍♀️ ale zatiaľ len nejaké tepláky, papuče, topánky a mikinu, ostatné majú a keď bude treba tak už kúpim priebežne.

15. júl 2020
avatar

My už máme všetko kúpené..

16. júl 2020
avatar

No ak ich maju uz v ponuke,urcite necakat,lebo v septembri zvycajne uz nekupis nic. Zacinaju naskladnovat zimny tovar.

16. júl 2020
avatar

uz mam pre oboch pokupene,este pancusky im musim objednat,mam skusenosti ze v septembri uz nekupim/nezozeniem takmer nic🙈este mozno synovi nejake veci do skoly,ked mi padnu do oka...

16. júl 2020
avatar

A nie je to jedno? Keby kupujes uz aj na jar. Je to tvoja vec.. 😉

16. júl 2020
avatar

Nie, veci kupujem keď to je aktuálne.

16. júl 2020
avatar

Keď mi nieco padne do oka tak kúpim. Minulý mesiac som malej kúpila prechodnú vetrovku, pred pár dňami mikinu.

16. júl 2020
avatar

Nakupujem vo vypredajoch na dalsiu sezonu. Cize uz vo februari mala dcerka kupene vetrovky na dalsiu zimu 😁

16. júl 2020
avatar

Ked tak pozeram von oknom, mozme uz aj zacat nosit...

16. júl 2020