icon

Starý: Nevesta, kde máš luk?
Ja: Nechala som ho v Záhrebe.
Starý: To nemyslíš vážne!
Ja: Šak máme sedieť doma, na čo by mi bol luk?
Starý: A keď príde do najhoršieho, ako nám zaobstaráš jedlo?
Ja: Čože??
Starý: No, rátal som s tým, že ak sa minie v obchodoch potrava, budeš po ostrove loviť bažanty.
ja: (facepalm)
Starý: Bože dragi, všetci zhynieme hladom, lebo nevesta je zábudlivá!
(Už som sa zľakla, že svokor prepasie príležitosť panikáriť.)

avatar
24. mar 2020
avatar

vidím, že humor ho neopúšťa 😅

sticker
24. mar 2020
avatar

@10zabka on to myslel vážne 😅
ale nakoniec, ak nedaj Bože dôjde do jeho katastrofického scenara, stále si môže vystružlikať harpúnu a ukázať nám, ako sa starým spôsobom chytali ryby 😀

24. mar 2020
avatar

@tomiholjubavi keby prislo k najhorsiemu.... napis mi. Ja Ti poviem ako lovil bazantov moj nebohy stary otec, ked bol este chlapcom... 🤣🤣🤣

24. mar 2020
avatar

@tomiholjubavi bez luku, zbrani... tzv. neinvazivne.. 🤣🤣🤣

24. mar 2020
avatar

Kasli na bazantov, radsej cmajznite nejake ovce 🙂 Na tych je viacej masa 😀

24. mar 2020
avatar

Zasiahlo vás zemetrasenie?

24. mar 2020
avatar
24. mar 2020
avatar

@tomiholjubavi a ste ok? A nehnuteľnosti?

24. mar 2020
avatar

@tatiana965 v celom byte mame popraskane steny a plafony. Ale aka je velka škoda, to ešte nevieme. statik určí, či je to len omietka, alebo je to hlbkové poškodenie. Plus sa musí ešte celá bytovka skontrolovať, či niekde ten posuv nespôsobil skraty v elektrike, plyne a vode. V najideálnejšom prípade pár tisíc euro škody :-/

24. mar 2020
avatar

@tomiholjubavi počuj hlavne ze ste zdravý m viem nepomôže ti to..

24. mar 2020
avatar

@tatiana965 ale nevadí, hlavne že sa horšie nestalo. budova je poistena proti zemetraseniu, pretože zahreb je seizmologicky aktivny, tak to majú všetky tie staré "paneláky". mne je viac luto ludí, ktorí mali väčšiu škodu a nebude im to mat kto preplatit. hlavne teraz, ked na nas všetkych ide dietne a usporne obdobie.

24. mar 2020
avatar

Och je to nešťastie toto všetko čo sa deje hlavne že nik neutrpel ujmu na zdraví že ste poriadku no dúfam ,že sa to zlepší prestane búchať a pomaly sa veci vrátia do normálu

Ja toho tvojho vraga zeriem. Nemá chybu

24. mar 2020
avatar

@tomiholjubavi - tak toto by som dala do suplicka pochvala od vraga a bola by som hrda - on normalne vyjadril doveru v tvoje lovnicke a lukostrelecke schopnosti 💪👍🏼👍🏼👍🏼🍾🥂

24. mar 2020
avatar

@tomiholjubavi chvála Bohu že neumreli ľudia 😉

24. mar 2020
avatar

sak uhackuj siet tak sa bazanty lepsie chytaju 😁

24. mar 2020
avatar

😀

24. mar 2020
avatar

Že ho pozdravujem 😘

24. mar 2020
avatar

@tatiana965 ja som čítala že boli aj mŕtvi...

24. mar 2020
avatar

@dominika86 fakt? 😢Tak to ma mrzí.. Nečítala som moc správy

24. mar 2020
avatar

@tatiana965 už neviem kde som to videla, teraz schválne googlim a že sú "len" zranení, tak snáď to tak aj zostane 😦

24. mar 2020
avatar

🤣🤣🤣🤣🤣 tak vy sa nenudíte teda 🤣🤣🤣 deduško ide znovu do puberty a k tomu je ešte aj vtipný 🤣🤣

29. mar 2020