
Ako zmierniť bolesť hlavy a ucha?
Dobrý deň prišla som sa poradiť , boli sme uz u 2 Dr. Priatel ma zdravotný problém nevieme prísť na to aký. Začalo ho postupne pobolievat ucho aj zub, pred par dnami to uz bol extrém kedy ani tbl na

Skvelý rozjasňovač !

Skvelý produkt za super cenu !
Kto mate PANiCKY STRACH Z HADOV a mate chatu v lese/pri vode, ako fungujete?

Poznáte detskú zubárku na Rastislavovej ulici v Košiciach?
Ahojte nepoznáte detskú zubarku s číslom 0556152834 v Košiciach, Rastislavova 44, pavilón 5, 1.poschodie číslo dverí 210 Prepojila ma na toto číslo, na Smocera som sa nedovolala ďakujem..

Perfektný lesk na pery !
Stačí naniesť malé množstvo lesku na pery a dlho vydrží. Odtieň lesku je jemný a pôsobí decentne.

Správanie narcistického šéfa - tolerovať ho?
Ahojte, viem, že táto téma tu už bola veľa krát, no ja to potrebujem napísať znova... v práci som dva roky, naplň práce je ok - administratíva, zo začiatku to bola pre mna španielska dedina, no zabehl

Korektor s výborným krytím!

Výborný púder

Krásne tiene :)
Nanášal sa veľmi dobre, nie je drobivý , vydržal celý deň :)
Za mňa super!

Aké máte skúsenosti so stredným pudlom bez PP?
Ahojte baby ,tie ktoré máte stredného pudla bez PP , aki sú vaši drobci ? Alebo aké skúsenosti máte ale ak ste ich kúpili od normálnych ľudí ...napr že mama bola s PP ale Kryl ju pudel bez PP. Vďaka .
Kočky kde nakupujete plavky zaujíma ma hlavne vrchný diel (veľké prsia )akože pozer Bonprix ale bojím sa aby mi neboli malé lebo skúšala som v takku,tescu,pepcu,KiK,gate a všetko malé 😥košík E

Je bezpečné cvičiť kickbox pri užívaní isotretinoinu?
Ak ste niekto brali isotretinoin ako ste to riešili so športom ? Ja utorok začínam brať a kožná mi povedala, že mam obmedziť beh a kickbox. Samozrejme beh vynechám na nejaký čas, ale na kickbox by som

Kto dnes absolvoval prijímačky na veterinu alebo hygienu v Košiciach?
Ahojte? Kto bol dnes na prijímačkách na veterinárne lekárstvo? Alebo na hygienu v Košiciach?

Je bezpečné podávať liek Daslodil deväťročnému dieťaťu?
Ahojte mamičky syn má od včera teploty aj zvracial hrdlo zapálené pomaličky hlas nemá . Boli sme dnes u dr a teraz som si všimla že má po tele aj nejaký výsyp a aj v ústach dostal ATB a plus dostal li

Neviete o voľných pracovných príležitostiach v Rakúsku?
Ahojte. Potrebovala by som sa vyrozpravat. Hrozne ma trapi, ze uz 7. mesiac som nezamestnana a vobec sa mi nedari zohnat ziadnu pracu. Mam skusenosti 6 rokov v korporate ako Master Data analyst, Busin
Hlienová zátka
dnes mi odtiekla zátka som prvorodička mám viac lezat alebo mozem normalne fungovat




















