avatar
ellalove založila diskusiu
24. máj 2026    

Ako zmierniť bolesť hlavy a ucha?

Dobrý deň prišla som sa poradiť , boli sme uz u 2 Dr. Priatel ma zdravotný problém nevieme prísť na to aký. Začalo ho postupne pobolievat ucho aj zub, pred par dnami to uz bol extrém kedy ani tbl na

avatar
larsen pridala hodnotenie
23. máj 2026    
skúsenosť

Skvelý rozjasňovač !

Ľahko sa nanáša. Jemné zloženie s dlhotrvajúcim rozjasňujúcim efektom. Vydržal mi naozaj dlho. Krásne rozžiari pleť. Kvalita za super cenu. Určite si tento produkt ešte kúpim. Má ochranný kryt.
avatar
larsen pridala hodnotenie
23. máj 2026    
skúsenosť

Skvelý produkt za super cenu !

Zlupovacia farba na pery je pre mňa úplná novinka. Pekný odtieň farby. Najprv som si naniesla farbu v normálnom množstve na pery, nechala dlhšie schnúť cca 10 minút. Keď sa budete ponáhľať, tak sa vám bude zle zlupovať farba a nezostane taký pekný odtieň farby. Takže radšej počkajte a efekt sa dostaví. Farba mi vydržala takmer celý deň, nemusela som si strážiť pery ani počas pitia a jedenia. Dokonca, farba vydržala aj umytie zubov. Za mňa super produkt a určite si zlupovaciu farbu kúpim znovu.

Kto mate PANiCKY STRACH Z HADOV a mate chatu v lese/pri vode, ako fungujete?

avatar
tutiynka založila diskusiu
23. máj 2026    

Poznáte detskú zubárku na Rastislavovej ulici v Košiciach?

Ahojte nepoznáte detskú zubarku s číslom 0556152834 v Košiciach, Rastislavova 44, pavilón 5, 1.poschodie číslo dverí 210 Prepojila ma na toto číslo, na Smocera som sa nedovolala ďakujem..

avatar
larsen pridala hodnotenie
23. máj 2026    
skúsenosť

Perfektný lesk na pery !

Za mňa zatiaľ najlepší lesk na pery. Nádherne vonia, mne pripomína vôňou vianočné oblátky. Takže hneď som sa preniesla do čarovného obdobia Vianoc :-)
Stačí naniesť malé množstvo lesku na pery a dlho vydrží. Odtieň lesku je jemný a pôsobí decentne.
avatar
zanetik_kitenaz založila diskusiu
23. máj 2026    

Správanie narcistického šéfa - tolerovať ho?

Ahojte, viem, že táto téma tu už bola veľa krát, no ja to potrebujem napísať znova... v práci som dva roky, naplň práce je ok - administratíva, zo začiatku to bola pre mna španielska dedina, no zabehl

avatar
michaelah93 pridala hodnotenie
23. máj 2026    
skúsenosť

Korektor s výborným krytím!

To balenie je super praktické, nanáša sa výborne! Krásne kryje všetky nedokonalosti, nezanecháva čmuhy, nevstrebáva sa do vrások.Konzistencia je trošku hustejšia,ale stále dobre rozotierateľná. Mne však bohužial nesadol odtieň,lebo mám veľmi svetlú pokožku, ale cez leto/po lete bude určite ideál :)
avatar
michaelah93 pridala hodnotenie
23. máj 2026    
skúsenosť

Výborný púder

Nemala som ešte skúsenosť s touto formou púdru. Za mňa zaujímava vec,aj ked som sa zo začiatku potrápila so správnou aplikáciou.Skúšala som najskôr naniesť len s prstami,ale potom som to pekne zapracovala s hubkou. Nevýhodou je chýbajuci aplikátor. Netreba ho dávať veľa na jedno miesto,lebo potom sa už drobil. Makeup na ňom držal pekne, pleť je zmatnená ale zároveň nie vysušená.
avatar
michaelah93 pridala hodnotenie
23. máj 2026    
skúsenosť

Krásne tiene :)

Mám rada presne tento typ tieňov. Je veľmi prirodzený a preto je vhodný aj na každodenné líčenie. Zároveň sa dá dobre nakombinovať aj s inými tieňmi.
Nanášal sa veľmi dobre, nie je drobivý , vydržal celý deň :)
Za mňa super!

Skakanie zo skaly dnes 😊

avatar
lucindamax
Správa bola zmenená    23. máj 2026    

Keď môj kvetinový záhon začne hrať do fialova, krásne opäť rozkvita 🥰 aj čmeliačiky a včielky sa tešia 😊
Moje malé radosti, ktoré prináša sám život.

Dnes výstup s mojimi deťmi do Tatier na Sliezsky dom..... nádherný zážitok 🥰🥰..ale už sa teším do postele a zajtra do práce 🫣

avatar
domix147 založila diskusiu
23. máj 2026    

Aké máte skúsenosti so stredným pudlom bez PP?

Ahojte baby ,tie ktoré máte stredného pudla bez PP , aki sú vaši drobci ? Alebo aké skúsenosti máte ale ak ste ich kúpili od normálnych ľudí ...napr že mama bola s PP ale Kryl ju pudel bez PP. Vďaka .

Kočky kde nakupujete plavky zaujíma ma hlavne vrchný diel (veľké prsia )akože pozer Bonprix ale bojím sa aby mi neboli malé lebo skúšala som v takku,tescu,pepcu,KiK,gate a všetko malé 😥košík E

avatar
liliput12
Správa bola zmenená    23. máj 2026    

Mamičky dnes ,sa to melisska objavilo. Všimla som si to terás pri kúpaní.. pobede to ešte nemala. Môže to byť len bradavica, není to kliešte že nie ?

avatar
michaeladzurin založila diskusiu
23. máj 2026    

Je bezpečné cvičiť kickbox pri užívaní isotretinoinu?

Ak ste niekto brali isotretinoin ako ste to riešili so športom ? Ja utorok začínam brať a kožná mi povedala, že mam obmedziť beh a kickbox. Samozrejme beh vynechám na nejaký čas, ale na kickbox by som

avatar
andreaen založila diskusiu
23. máj 2026    

Kto dnes absolvoval prijímačky na veterinu alebo hygienu v Košiciach?

Ahojte? Kto bol dnes na prijímačkách na veterinárne lekárstvo? Alebo na hygienu v Košiciach?

Dievčatá, dostať niekde aj vo väčšom balení takýto balzam na vlasy čo dávajú k farbám na vlasy? má také Schwarzkopf niečo? Kedysi bol Pallette vital za mojich dávnych čias, ale ten sa už asi nevyrába.

avatar
nikusik135790 založila diskusiu
23. máj 2026    

Je bezpečné podávať liek Daslodil deväťročnému dieťaťu?

Ahojte mamičky syn má od včera teploty aj zvracial hrdlo zapálené pomaličky hlas nemá . Boli sme dnes u dr a teraz som si všimla že má po tele aj nejaký výsyp a aj v ústach dostal ATB a plus dostal li

avatar
perrymount založila diskusiu
23. máj 2026    

Neviete o voľných pracovných príležitostiach v Rakúsku?

Ahojte. Potrebovala by som sa vyrozpravat. Hrozne ma trapi, ze uz 7. mesiac som nezamestnana a vobec sa mi nedari zohnat ziadnu pracu. Mam skusenosti 6 rokov v korporate ako Master Data analyst, Busin

Hlienová zátka

dnes mi odtiekla zátka som prvorodička mám viac lezat alebo mozem normalne fungovat

avatar
andel7766 pridala hodnotenie
23. máj 2026    
skúsenosť

Skvelý lesk

Lesk je na perach jemne pigmentovany. Nemam z neho lepivy pocit na perach, vydrz je priemerna. Pery nevysusuje a SPF 30 je skvely bonus. Vona je prijemna sladka. Aplikator je velmi dobry na nasanie produktu.