Dobre rano..prosim Vas poradte mi nejaky dobry krem na vrasky pod očami. Dakujem .

avatar
kvetkahana založila diskusiu
17. máj 2026    

Môžem mať nádej na tehotenstvo?

Ahojte po 3 rokoch snaženia, 2 biochemických a už odporúčaní od lekára na inseminaciu, dnes ráno 10dpo (viem že skoro ale tak ma bolia kríže…) myslite, že by to mohlo byt a vidíte tam niečo tiež, či m

avatar
ivka1103 založila diskusiu
16. máj 2026    
avatar
dolka899 pridala hodnotenie
16. máj 2026    
skúsenosť

Jemný a kvalitný spací vak od Vačice 💕 - vyrobený s láskou a každý detail je premyslený.

Spací vak Vačice Fresh z biobavlny poteší kvalitou materiálu. Je ľahučký, jemný, nebielený a ocenila som, že ho netreba prať pred prvým použitím. Dcérka (takmer 4 roky) si ho vie sama obliecť aj vyzliecť. Veľké plus je oversize strih a otvor na nožičky, takže neobmedzuje v pohybe. Keďže sa dcérka pri spaní potí na hlavičke, hľadali sme vhodné riešenie na spanie a do toho prišla možnosť testovania tohoto vaku, ktorý je tak skvelý. Pri jeho použití vidieť, že bol vyrobený s láskou a každý detail je premyslený. Odporúčam aj pre väčšie deti, máme veľkosť L.
avatar
llucyyy založila diskusiu
16. máj 2026    

Kto mi uháčkuje bábiku Františka z Assisi?

Dobrý večer, nepoznáte prosím niekoho kto by mi vedel uháčkovať takúto bábiku Františka z Assisi za normálnu cenu? (60eur max). Vďaka za každú odpoveď. Priložené fotky sú len ilustračné 😇

avatar
pettom19 založila diskusiu
16. máj 2026    

Čo kúpiť ako dar 5-mesačnému dieťaťu ku krstu?

Ahojte. Prosim, poradte. Svagrina (manzelova sestra) bude krstit syna. My s muzom sme pozvani na krst, ale nebudeme krstni rodicia. Planujeme dat peniaze do obalky, ale chceli by sme malemu este nieco

Dočkáme sa aj my politikov,na ktorých budeme môcť byť hrdí?

avatar
salsa173 založila diskusiu
16. máj 2026    

Pomoc a podpora pre Filipka: Rehabilitácia po operácii mozgu

Prosíme o pomoc pre nášho jediného synčeka Filipka. 🙏💕🧡❤️ Filipko je úžasný 10-ročný chlapec, ktorého zvedavosť a chuť žiť sú silnejšie než prekážky, ktoré mu osud postavil do cesty. Je to náš vytúže

Robili ste arborio aj v ryzovare da sa to??😆

avatar
nikoll112 založila diskusiu
16. máj 2026    

Manifestácia a prosperita s Michalom Drienikom

Ahojte 😊 Mám veľmi rada Miška Drienika a som spokojná s jeho prejavom a prezentáciou. Viem, že je Vás veľa, ktorí sa o manifestovanie a prosperitu zaujímate. Mám k dispozícií nejaké kurzy a viem Vám

avatar
vysmiatadusamamkyOverená organizácia
16. máj 2026    

Čo materstvo rozhodne nie je? 😳

Vo videu o emóciách po pôrode naša psychologička Lenka Valentíniová hovorí o tom, akými emóciami žijeme v tomto obodbí a tiež, čo s nimi robiť.

Video je jedno z mnohých, ktoré prinášame na našej novej vzdelávacej platforme vďaka podpore Fondu SK-NIC. Mať informácie na dosah ruky podané láskavou odborníčkou je nenahraditeľné.

Nakuknite na našu platformu a pustite si video v plnej dĺžke na vydumamky.sk/vzdelavacia-platforma

Nájdete na nej obsah určený nielen pre čerstvé mamy, ale aj pre tehotné ženy a odborníkov, ktorí ženy sprevádzajú.

A určite nám dajte vedieť, čo vy na to 🧡

#vydumamky #dusevnezdraviezeny #emocie #materstvo #sommama #vzdelavaciaplatforma

avatar
stelly652 založila diskusiu
16. máj 2026    

Založenie rodiny pre mladšie generácie: Má to zmysel?

Ahojte ľudia dneska ma zaujala jedna téma,ktorá sa týka pre mladších ročníkov,jedna sa o to,že dnešná doba je uponáhľaná a každý pozerá sam na seba a nevenuje času aj druhým.Dnešné pari sú už ako bežn

Prosím vás, chová tu niekto z vás hodvábničky? Môžu byť s inými druhmi sliepok v kurníku alebo radšej nie?

Darček pre spolužiačku🙂
Lara dnes tvorila z krabice od topánok🤗❤️

avatar
tatiana234 založila diskusiu
16. máj 2026    

Máte skúsenosti s užívaním Novalginu v 7. týždni tehotenstva?

Doktorka mi predpísala trpím silnými bolesťami chrbtice mate niekto skúsenosť?

O vychovávateľke môjho najmladšieho som tu už viackrát písala. Dnes som kvôli nej skoro plakala - dojatím, rešpektom, vďačnosťou, brutálnym obdivom. Môj syn a traja jeho spolužiaci mali prvé sväté prijímanie. Prídeme do kostola a tam ona. Každého z nich pozdravila, požartovala s nimi, že ich prišla pozrieť v ich veľký deň. Po omši každému zagratulovala, dala im malý obrázok a ruženček na ruku. Ale to nie je všetko - ona bola aj minulý týždeň v inej farnosti na prijímaní ďalšej ich spolužiačky. A to, prosím pekne, ani nechodí do kostola.
Ja neviem, čím sme si zaslúžili vo svojom živote takého nádherného človeka. Ale ďakujem Bohu, že nám ju poslal, neskutočne obohacuje náš svet❤️ Toto je žena, ktorú prajem každému dieťaťu. Toľko lásky, koľko k nám cez ňu prýšti, to je neskutočné bohatstvo ❤️

avatar
aneta50 založila diskusiu
16. máj 2026    

Zvracanie z vitamínov Femibion. Alternatívy pre citlivý žalúdok?

Ahojte, viete mi poradiť nejaké iné vitamíny, ktoré nie sú ťažké na žalúdok? Beriem Femibion 1 od 6. týždňa a vtedy mi z nich nebolo nič. Teraz som 9+5 a hneď po prehltnutí musím ísť vracať. Stalo sa

Poctivo som vyskúšala 👄👄 a teda rúž sa stal mojim favoritom. Spolu s mojou obľúbenou ceruzkou na perách vyzerá famózne👄, maskara ma dosť tvrdú kefku a korektor je momentálne skôr na kontúry keďže je dosť tmavý, no ľahko rozpracovateľný.
#test_dm61

Ahojte🙂 Dávam typ na úžasný resort hlavne pre rodiny s deťmi - Mövenpick BalaLand Resort Lake Balaton. Jedným slovom raj pre deti. Krásny resort, vynikajúce jedlo, ochotný personál. Veľmi odporúčam 👍🏻

avatar
sarakk založila diskusiu
16. máj 2026    

Skúsenosti s odchodom od rodičov kvôli konfliktom

Ahojte, obraciam sa na tých z vás, ktorí ste sa v mladšom veku odsťahovali od rodičov kvôli hádkam, agresivite alebo náročnej situácii doma. Budem veľmi vďačná, ak sa podelíte o svoj príbeh – čo bola

Fussili so zelenou špargľou a bazalkovo citrónovým pestom + navrch buratta a chilli 🙂

"Skrotiť znamená vytvoriť si putá." ❤️

avatar
mima343 založila diskusiu
16. máj 2026    

Máte skúsenosti s mobilným kontajnerom na prenájom?

Ahojte ,rozmýšľame nad kúpou mobilného kontajnera tak do 10 000€ samozrejme by sme si ho dokončili ,lebo sú aj vyššie ceny ale máme v rodine stavbárov elektrikárov 😊Mobilný kontajner by bol na prenájo

avatar
sarakk založila diskusiu
16. máj 2026    

Čakajú vás prjíímačky na pedagogiku? Ako sa pripravujete?

Ahojte chystá sa niekto na prímačky na predškolskú a elementárnu pedagogiku ako sa pripravujete učíte sa niečo alebo nie?

avatar
beusa9
Správa bola zmenená    16. máj 2026    

🌸🌹💗od BABKY💗🌹🌸