Ahojte mamičky, chcela by som vás poprosiť o minútku vášho času. Naša ZŠ KUNERAD bojuje v projekte Čerstvé hlavičky o ovocie a zeleninu pre deti na celý rok zadarmo .Sme malá obec a momentálne sa nám podaril malý zázrak – sme na 2. mieste! 🥈 Ale bez pomoci zvonku to ako malá dedina nedáme.Ak máte sekundu voľnú, prosím, kliknite nám na hlas. Dá sa hlasovať každý deň do 13.maja a netrvá to ani minútu.🙏 1hlas- pre nas 5 bodov .Ak už viete ze vaša škôlka, škola nema šancu podporte tu našu ZŠ KUNERAD🙏🙂
https://www.cerstvehlavicky.sk/
Ďakujeme 🫶
Tento praktický pomocník na osvieženie a dezinfekciu, ktorý zároveň textílie vyrovná, u nás doma nesmie chýbať 🙂 Prelejem do malého rozprašovača a beriem na každú cestu do kufra. Využitie má aj v aute, okrem prestreknutia sedačiek som neraz striekala aj seba, lebo niektoré šaty či sukne po dlhšej ceste vyzerajú tak, ako keby ich kravička požula 🤭👌 #dm

Je dnešná doba náročnejšia v porovnaní s minulosťou?
Ja si myslím, že áno. Síce ľudia boli unavení viac fyzicky, ale dnes je to samé psychické - z toho aj fyzické choroby. Samé deadliny, vysoké nároky na seba, deti, život.. stále sa za niečim naháňame,
Ahoj. Prosim poradte, tie co to tak mate🙏 kuchyna—> dat si umyvadlo a varnu dosku pred okno? Nebudem lutovat?

Ktorú univerzitu vybrať pre štúdium informatiky: UNIZA alebo STU?
Ahojte, momentálne sa rozhodujem medzi UNIZA a STU na informatiku a úprimne už z toho mám celkom chaos 😅 Na obe školy som prijatá, ale neviem sa rozhodnúť. Do Žiliny to mám autom asi hodinu, do Brati

Odporúčania na tanečnú školu pre trojročné dieťa?
Dobrý deň viete mi odporučiť nejakú dobrú tanečnú školu prip. dobrý tanečný krúžok pre 3 ročnú?
Odporucte overene elektrolity, ktore maju dobre zlozenie a aj dobre chutia. Kludne info aj do spravy. Dakujem
Ahojte mate skusenosti? Kazde rano pocitujem stres a napatie..brusne napatie z toho hnačky..trva to uz asi 2 tyzdne..možem ist o nahromadeny stres? Beriem magnezium chelat..vcera som pridala aswagandu. Okolo obeda sa to vždy vytratí. Neviem či to suvisi s perimenopauzou alebo potrebujem zrelaxovat..preživate niekto toto? Ďakujem

Oznámenie o poskytovaní starostlivosti pred nástupom do škôlky
ahojte, dcéra v nedeľu dovŕšila 3 roky, dnes som musela ísť na ÚPSVR vypísať Oznámenie o poskytovaní starostlivosti na účely prídavku na dieťa. Do škôlky nastupuje až od septembra. nepamätám si, že p
Ahojte prosím neviete poradiť mamičku ktorá vyrába ruženec k sv. Prijímaniu ? Alebo odkiaľ ste objednávali ? Ďakujem

Nejasný výsledok tehotenského testu – čo si myslieť?
Dobrý den robila som si včera a dnes těhotensky test vysiel mi takto ale nechapem preco Ked mi minulý týden gynekolog robil HCG a to Bolo negativně a dnes a včera taketo testy .. co si mám o tom mysle

Konzultácia ohľadom sociálneho poistenia a materského na Slovensku
Ahojte ;) hľadám niekoho, kto sa profesionálne vyzná v oblasti sociálneho poistenia, materského a dobrovoľného nemocenského poistenia na Slovensku. Potrebovala by som konzultáciu k mojej konkrétnej si
Hľadám skúsenosti žien, ktoré zvyknú pravidelne dovolenkovať v Chorvátsku - ubytovanie u súkromníkov.
Čo zobrať na kamienkovú pláž na ležanie(prípadne je možné tam prenajať lehátka? )
Pre deti (8,9 rokov) ten polovičný stan? Alebo je to blbosť?
Ubytovanie na súkromi: býva zvykom že je tam všetko vybavenie? Alebo máte s niečim skúsenosť, na čo si dať pozor? Napr. Uteráky? Toaleťák? Vybavenie v kuchyni?
Ideme na takýto štýl "chata pri mori" takže nechcem auto natrieskať, ale praktické veci iba baliť.
Lieky, topánky do vody a opaľovacie mám ;)

Prijímací pohovor na pedagogiku UK
Zdravim bol už niekto na pohovor? Ako to prebiehalo čo sa vás pýtali?

Super tiene, ktoré sa ti zmesia aj do vačku
Farby sú sýte, no nie príliš výrazné, takže sa dajú krásne vrstviť a vytvoriť jemný aj výraznejší look podľa nálady. Nanášajú sa hladko, dobre sa rozotierajú a pri správnej báze vydržia na očiach väčšinu dňa bez šmúh či opadávania.
Paletka je praktická na cestovanie aj do kabelky, farby sa dajú kombinovať, čo je skvelé pre rýchle denné líčenie aj večerné upravenie. Oceňujem aj, že matné odtiene nepôsobia prášivo, aj keď nosím jemný make-up, tie tiene dodajú oku jemnú hĺbku a definíciu.
Za tú cenu ide podľa mňa o veľmi dobrú voľbu pre každodenné líčenie aj experimentovanie s farbami.

Lak s veľmi pekným efektom

Má krásnu jemnú farbu a prirodzený lesk
Oceňujem aj to, že sa ľahko nanáša a pery vyzerajú sviežo a upravene aj pri minimalistickom líčení. Za tú cenu je kvalita naozaj super a určite si ho znovu kúpim.

Časté zabúdania
Dobrý deň.Stalo sa vám niekomu že ste zrazu začali zabúdať najprv maličkosti ako kde ste položili mobil, čo nakúpiť a potom časom už aj dôležitejšie veci ohľadne práce napr čo kde je uložené,ako sa do
Ahojte, nie som clovek zavarajuci ovocie/zeleninu, ale potrebujem zavaracie pohare s vieckami - viem ze sezonne sa tieto veci predavaju v Tescu, kauflande. Neviete nahodou v akom obdobi? Doteraz som to nehladala nikdy, ale zacala som zavarat sirupy cize aj flase ktore som mala sa minuli. A samozrejme sa ospravedlnujem, ale nestiham pobehat vsetky obchody, zato sa radsej pytam. Dakujem za kazdu radu.
Chodievate na samozbery jahôd? Ja občas na trhovisko, ale milujem ísť, nazbierať si pár kíl, robíme džem, jahodový sirup, zamrazíme. Tu majú perfektný prehľad jahodovísk, priebežne aktualizovaný, tak keby ste náhodou chceli - https://lepsiden.sk/samozber-jahod-lokality-cen...










