Baby, určite veľa z vás používalo túto vôňu 😊 Našli ste už niečo jej podobné? Ak áno, dajte tip. Škoda, že sa nevyrába.

avatar
6223
24. sep 2022    

Tak uz daj ten kolac do rury😄

Víkend s nádychom tajomstiev a záhad 🖤

Ahojte
Je tu niekto s agorafobiou?

Keď sa ten oslávenec zobudí (samozrejme v našej posteli 😁), tak ho čaká narodeninové prekvapenie od celej rodiny, ktorá s ním na tento sviatok byť nemôže 🥰

Od dnes 3 mesiace do Vianoc 😁 sa teším ako malé dieťa 😜 aj na tieto bláznivé posteľné obliečky 😊

🙏🙏🙏 neviete, kde sa dá pozrieť, alebo stiahnut prvá časť tohto filmu? 💙

avatar
dominika_cAMBASÁDORKA
24. sep 2022    

Krásny začiatok víkendu prajem 😊 Ja som ako slniečko na hnoji, keďže mám za sebou úžasnú (ne)konferenciu. Výživnú nielen na kvalitnú kávu a jedlo, ale aj na milé stretnutia a silné témy 💪☕️ K tomu len toľko, že pusťte ženu na materskej medzi ľudí a zaručene bude najkomunikatívnejším, najnaspeedovanejším a najnadšenejším členom organizačného tímu ✌🏻😁

Dnes pre zákazníčku čokoládový cheesacake s ovocim 🥰

🥹🏆

Od včera je vládnucim znamením zverokruhu znamenie⚖️.
Akejkoľvek spoločnosti sa dokážu veľmi dobre prispôsobiť. Nehádajú sa. Až do krajnosti sa dokážu ovládať. Majú vyvinutý zmysel pre krásu. Hovoria slušne a hrubé slová takmer nepoužívajú. Všetko robia s určitým čarom a vkusom. Milujú všetko, čo je pekné, vkusné, harmonické a pohodové. Zbožňujú návštevy kultúrnych podujatí, divadla, výstav, a iných akcií. Ich dobrosrdečnosť je v niektorých prípadoch až nekontrolovateľná. Musia mať vôkol seba šťastných a dobrých ľudí. Vo vzťahoch hľadajú naplnenie života a to pri milujúcom, chápavom a oddanom partnerovi. No, pre svoju citovú nespútanosť a nestálosť veľmi ťažko spájajú svoj osud s inými ľuďmi. Ich zmysel pre krásu a oddávanie sa svetským radostiam z nich robia vyslovene zmyselné bytosti.
🎊🎉Všetko najlepšie drahé Váhy 🎊🎉

#mgems #astrologia #vahy #libra #polodrahokamy #krystaly #crystals #gems #happybirthday

avatar
jarka_black
Správa bola zmenená    23. sep 2022    

🍀 Sny a túžby nemajú dátum spotreby. 🍀

Alžbeta Veselá I. 😊

(2 fotky)

🖤

Ale prosím vás..aká kráľovná umrela???

Rýchlovka na obed- hovädzie guľky v rajčinovej omáčke

Žienky....pls..mám otázku.. Robila som orechovicu...po 10 tyždňoch, ako sa na internete uvádzalo, som ju zliala už do čistých fliaš ..ochutnala som ju a je výborná.😇👍 Ale muž začal hovoriť, že kamoš mu vravel , že ju už tiež zleje do fliaš, ale nechá ju naležať do jari a potom budú degustovať...tak ma trocha zmiatol.🤔
6 tyždňov sa luhovali orechy+ ostatné ingredience..potom som precedila.. dala cukor a luhovalo sa 4 týždne .
Ako to robite vy? ..tiež nechávate naležať až do jari?🤔🍹

Dnes som bola na MR s kolenom. Vo výsledku mám okrem iného aj: drobná T2 hyperintenzivna lézia ...Ujo Google mi to nevysvetlil. Cítim tlak v kolene a boli, je to niečo ako cysta?

avatar
matejakub
Správa bola zmenená    23. sep 2022    

Príjemný večer .Cica dala si si tam niečo ?😀🐱Čo tam lašuješ 😍

Akú značku farby na vlasy používate? Je nejaká farba co nepoškodzuje - nevysušuje vlasy. A ako dlho vám vydrží? 🧒