Ahojte dnes je 13° len chceme ísť z dcérkou von treba si dať aj zimnú bundu 🙈🤣BA nové Mesto?
Ahojte.
Dcerka miluje tanec a ked som jej ukazala videa Lord of the Dance, bola z nich unesena.
A tak mi napadlo, je nejaka vekova hranica, od kedy sa moze ist na take vystupenie? Resp. ma niekto skusenost s takymito predstaveniami s detmi? Uvazujem, ze ked bude mat nejakych 8 r., ze by som ju zobrala.
Kamaráti z Trinity oslávili 10 rokov a, povedzme, vo veľkom!
Zachytili ste už ich prvý videoklip na Rik TV?
Že nie? Tak určite striehnite! A ako ochutnávka aspoň pesnička, ktorá sa video spracovaniu môže tešiť. U nás už ide dnes asi po stýkrát. 🥴🤭 #trinity
Baby byva vam pred ovulaciou zle?
Neviete mi poradit v akom obchode by som kupila kabaty na jesen, zimu pre dievcata velkost 146,152?
Prosim idporucte parnu zehlicku alebo system, na zehlenie vo zvislej polohe. Zehlim malo a rada by som az tesne pred oblecenim, zavesene, bo zo skrine to akokeby som ani nezehlila vyjde. Na kosele bluzky zavesy. Dakujem
30.7.sme kúpili štyri mládky, ktoré mali byť vo veku 18týždňov. Na konci augusta jedna z nich zniesla štyri dni po sebe po jednom vajíčku. Ostatné nezniesli nič.
No v septembri už ani tá jedna nenesie.
Čo im chýba? 🙏
Stravu majú roznorodú a kurník majú poriadny so slamou vystlaný.
PS: foto z netu, ale radi by sme už videli i naše ďalšie vajíčka domáce.
Baby, s ktorými plienkami ste spokojné? Konkrétne pri väčších deťoch 1 a pol, 2 roky? Kupovala som Lupilu, ale nedajú sa objednať. Babylove čítam, že sa zhoršili, tak váham či objednať.
Prosím,poraďte dobré recepty z patizónu🙏.Vďaka❤
Každý máme niečo svoje čo nám robí radosť, teda okrem vzorných manželov a poslušných detí 😜 mna teší pit čaj, kávu z krásneho čajníka a šálky. Hneď mám krajší deň, keď si tento môj luxus doprajem. A tiež ma teší pekne upratany byt, aj keď prežijem aj ten hurikán bordelu, čo sa občas ním preženie a neubudne zo mňa 😁
Dnes ma teší tento pohľad, po týždni dôkladne vyrajbaná a vydekorovana kuchyňa. Sedím s čajom v ruke a kochám sa 🤭
PS : už vám buchol tlakový hrniec s gulášom? Verím, že tento zážitkom nikdy nezažijete 🙏 ale za to mám pred vianočné upratanie odskrtnute 🤣🤣 hovby, potom budem rajbat zasa.
Baby, legíny Lelosi ako sedia? Sú väčšie, či menšie? Normálne nosím L, XL neviem ktoré objednať. Zase, aby nepadali. A či sa vôbec oplatia.
Ahojte maminy, snáď mi poradíte. Hľadám vôňu, ktorou sa inšpirovali pri tomto Axe. Neviete náhodou? Neskutočne sa mi páči a chcela by som manželovi kúpiť originál vôňu. Toto som len našla, neviem či naozaj týmto a ktorým konkrétne... Jedinečné drevité tóny zabalené v čokoláde – taká je vôňa edície Magnum inšpirovaná vôňou Hugo Boss. Ak niektorá naozaj viete, prosím poraďte. Budem vďačná ❤️
Baby kolko u vas stoji plyn? Ja ked to rozratam, tak momentalne ideme podla aktualneho zvysenia z vypisu pri rovnakej ako minulorocnej spotrebe - zo spotreby 1400e/rok na 11800e/rok a skoro ma prekotilo pri tom prepocte... asi idem dokupit elektricke radiatory, deti budu v jednej izbe spavat a nie kazdemu vykurovat 30m2, hrubsie zavesy pred okna, teple pyzama, svetre, papuce 🙄
Hanča spí u starých rodičov a ja brázdim staré fotky a neverím, že bolá taká mini❤️.
prosím vás je tu nejaká pani učiteľka v mš, ktorá by bola ochotná pomôcť mi - poslať nejakú prípravu ako vzor? prosím ? nejaké aktivity pre detičky- ciele? odkiaľ beriete inšpiráciu?Ďakujem
"Po příchodu na tento svět jsem neuměla nic,
než milovat, smát se a vyzařovat svoje vnitřní světlo.
Ale jak jsem rostla, slýchala jsem, že se mám přestat smát.
,,Život musíš brát vážně," tvrdili mi,
,, jestli chceš v tomto světě něčeho dosáhnout."
Tak jsem se přestala smát.
Pak mi tvrdili: ,, V lásce buď opatrná,
jestli nechceš zůstat se zlomeným srdcem."
Tak jsem přestala milovat.
Potom tvrdili: ,, Nevyzařuj svoje světlo příliš silně,
protože tak na sebe přitahuješ moc pozornosti."
Tak jsem přestala zářit, vyschla jsem a zemřela,
a až prožití smrti mě naučilo, že v našem životě není nic důležitějšího,
než milovat, smát se a vyzařovat svoje světlo.“
A. Moorjani


















