avatar
lu2003 založila diskusiu
21. jún 2026    

Strach z prvej gynekologickej prehliadky: Čo očakávať?

Dobrý deň,dnes mám absolvovať gynekologickú prehliadku a mám z toho strach neviem čo ma čaká. Bolí to? Je to nepríjemné? Budem rada za vaše skúsenosti p.s. ešte som panna preto ma to tak desí nie rozh

avatar
eliskaondrusova založila diskusiu
21. jún 2026    

Ktoré mesto vybrať na život: Senec, Pezinok alebo Bratislava?

Dobrý večer, už dlhšie premýšlam ktore mesto si vybrať a nazor od ľudí ktory tam žijú. Poprípade ktore by ste odporucili v tejto blizkosti Senec Pezinok Bratislava Senec mám rada bola som 10 mesia

K letu patrí ovocie : kokos a broskyňa rozmaznajú pokožku, jahody rozvoňajú pery, čerešničky roztancujú chuťové poháriky i ozdobia ušká. Takto vonia leto – ako dm drogerie markt. K letu proste patrí ovocie – na tanier i na telo. #dm_letnapohoda.

Môj moment letnej pohody. Vlastne náš. Lebo aj dcéry rovnako ako ja, milujú produkty dm drogerie markt. Skúšanie, nakupovanie, hodnotenie. A potom nekonečné dokupovanie osvedčených produktov. I vzájomné požičiavanie 🙂
Keby u nás niekto nazrel do skrinky v kúpeľni, asi by len vyvalil oči. Ani jedna návšteva mesta sa nezaobíde bez návštevy DM-ky. A v kabelke dlhočiznýýýýýýýýý zoznam...❤😀 #dm_letnapohoda.

(2 fotky)
avatar
jankamiskomy3 založila diskusiu
21. jún 2026    

Aké sú ceny vstupu na Zelenú vodu?

Ahojte,boli ste tento rok už na zelenej vode,?,cena vstupného?parkovné ostalo zadarmo? ďakujem

#dm_letnapohoda
Letná pohoda je pre mňa ležať na deke, mať pred sebou knihu a moje obľúbené cukríky a popri tom starať sa o seba s obľúbenými produktami 🙂

Prosím o radu.Ideme v lete s dcérou 13 ročnou z Budapešti do Španielska letecky. Dcéra má iné priezvisko ako ja. Má vlastný pas. Kto máte skúsenosť,potrebujem suhlas otca.? Ďakujem

avatar
taamalia založila diskusiu
21. jún 2026    

Potrebujem súhlas otca pre let s dcérou do Španielska?

Prosím o radu.Ideme v lete s dcérou 13 ročnou z Budapešti do Španielska letecky. Dcéra má iné priezvisko ako ja. Má vlastný pas. Kto máte skúsenosť,potrebujem suhlas otca.? Ďakujem

#dm_letnapohoda
Už sa teším na raňajky. Prajem všetkým pohodový štart do nového týždňa.

Ahojte.
Nepoznate nejake profily alebo skupiny (tu, instagram, facebook) o šetrení, planovaní jedalničkov, domacich rozpočtoch?

avatar
rea262 založila diskusiu
21. jún 2026    

Poraďte profilové skupiny na šetrenie a plánovanie rozpočtov

Ahojte. Nepoznate nejake profily alebo skupiny (tu, instagram, facebook) o šetrení, planovaní jedalničkov, domacich rozpočtoch?

avatar
magduska2 pridala hodnotenie
21. jún 2026    
skúsenosť

Paleta očných tieňov Alverde v dovolenkových farbách 🌴

Alverde paleta očných tieňov ma nie až tak potešila farbami no musím povedať,že nakoniec som ich nie raz využila a bolo to príjemné oživenie a spestrenie každodenného make-upu.
Paletka je šikovná a praktická.Farby k sebe prirodzene pasujú a tak sa dajú rôzne kombinovať .
Očné tiene sa dobre nanášajú,netrúsia a ani v horúčavách mi nevytvorili linku na viečku 👌
Obzerala som farebnú ponuku a tu som sa naozaj našla 😁 pomer cena-výkon perfektná 👍
Tu viem na 100% že u mna ostávajú 😉
avatar
magduska2 pridala hodnotenie
21. jún 2026    
skúsenosť

Záruka rychlosti v schnutí 💅

Musím priznať ,že laky na nechty nepatria k mojej každodennej rutine no tento ma príjemne prekvapil a určite sa knemu budem rada vracať 💅
Zložité lakovanie,stekanie,hodiny schnutia pri prvom namočení poškodený vzhlad 😒toto ma veru neláka..no u laku od Alverde nič z toho neplatí 🎉
Velmi dobre sa nanáša,má perfektné krytie takže stačí 1 vrstva... a to schnutie 🤩 -to schnutie- to je splnený sen 😁 má krásnu sýtu farbu a super výdrž.
Farba ma hned neohúrila no po aplikácii som bola naozaj spokojná a ak si budem kupovat lak na nechty presne viem ktorú značku zvolím 🫡
avatar
ladaniva založila diskusiu
21. jún 2026    

Aká je aktuálna situácia s medveďmi v Demänovskej doline?

Zdravím, syn ide na výlet do Demanovskej doliny, na Sinú, Ostredok, ako je to tam teraz s medvedmi, bývať bude v hoteli Fim, dakujem za odpovede

avatar
ita1211 založila diskusiu
21. jún 2026    

Máte skúsenosti s nákupom z e-shopu VidaXL?

Ahojte, objednával už niekto z e-shopu VidaXL.sk ? Aké máte skúsenosti ? Potrebujem záhradný nábytok...Ďakujem za recenzie.

avatar
magduska2 pridala hodnotenie
21. jún 2026    
skúsenosť

Jednoznáčne odporúčam

Kajalovú ceruzku používam pri nie každodennom líčení,skor na príležitosti či večer do mesta.
Odskúšala som ju na linku vnútri oka aj nad mihalnice ako linku na viečko .
Výdrž zrovnatelná s konkurenčnými produktami teda za mňa jednoznáčne odporúčam keďze sa jedná o prírodnú kozmetiku 👍

Málokedy sa mi podarí mat všetky moje deti na jednej fotke😅🤩

#dm_letnapohoda pozdravujem všetkých v krásny horúci podvečer aj jedený kvet dokáže vytvoriť krásnu chvíľu....

✨ Keď je v Olivkinej izbe ticho, viem, že práve tvorí.❤️

Dobry vecer/ahojte... prosim vas vedeli by ste mi poradit, kde by som toto zohnala-kupila ?? Dakujem moc za radu

Opat doma😊

avatar
pr85 založila diskusiu
21. jún 2026    

Je bezpečné kupovať vajíčkový šalát v horúčave?

Kúpili by ste si v tomto teple vajíčkovy šalát v obchode? Žena hovorí, že z toho môžem dostať tak salmonelu, ale mne chuti a nebojím sa. Myslíte, že tieto lahodkarske potraviny skladujú dobre, kým sa

Ahojte, mate niekto skúsenosť s týmito konkrétnymi poduskami a paplónom?
Naozaj mate pocit, že vam je menej teplo, nie je ten paplon moc tenký?

avatar
stanislavh98 založila diskusiu
21. jún 2026    

Máte skúsenosti s liekom Ozempic na chudnutie?

Zdravím užívam od obvodného lekára injekcie na chudnutie ozempic začínam na dávke 0.25mg a mám 136kg už tretí týždeň užívam tie injekcie raz do týždňa a ešte som vôbec neschudol a nemal som vôbec žiad

#dm_letnapohoda
Letí, letí, všetko letí, čo má krídla, všetko letí.
Vložka letí! 🧚‍♀️🧞‍♀️🪂☄️🐦‍🔥
Vždy pripravení na letnú pohodu!