Krásne ráno 😊 a dobrú chuť k raňajkám 😋🍏🍓🍌

Čo na vianoce? Aké darčeky? Keďže má moja princezná rada barbie a bábiky rozhodla som sa pre domček po ktorom túži na vianoce.kedze sú všetky drahé a stoja 160 eur a viac a cakame druhé miminko tak som sa rozhodla pre vlastnú výrobu.musim povedať že to mám v sebe odmalička niečo vyrábať, manžel najprv nebol nadšený no pomáhal mi keď už som nakúpila materiál.nakoniec má aj pochválil a povedal že naše deti môžu byť šťastné že majú kreatívnu mamu ktorá im vyrobí či už domček uhackuje ciapku napíše básne či knižku fotí, tak sa vám chcem trošku pochváliť pretože sa z toho teším nie len z toho domceka, ale samozrejme zo slov môjho mm.no ale podstata je láska vložená do produktov výroby pre naše deti a hodnota ktorú tie veci majú sa vyčísliť nedá.viem že domček prinesie jezisko no raz keď bude veľká zistí kto domček naozaj postavil a zostane jej na nás krásna spomienka z detstva tak ako ajjamam na svojho otca či mamu, ktorí mi vyrábali hračky oblečenie a podobne veci .viem že nie je každý šikovní a umelec ved to ani ja Ale mám z toho krajší pocit než keby len kupim z obchodu týmto neurazam ľudí ktorí nakupujú a mozu si všetko dovoliť alebo nakupujú ak keď si nemôžu dovoliť ale šetria pretože nemajú možno čas a prostriedky či zručnosť niečo vyrábať. Samozrejme fotky domčeka pridám neskôr dokoncujem.nabytok

avatar
lubi
11. nov 2016    

uzasny napad ako oznamit tehu

Dnes som mala termin porodu no uz 10 dni som najstastnejsou dvojnasobnou mamou

3rocky moja mala piškotka uz ma..ale to leti

avatar
katrin21
Správa bola zmenená    10. nov 2016    

Testovala 16r dcerenka.. ona je na rozne serepetičky na kupanie do vane idealny spotrebitel :D.. nasypala, zrelaxovala, nafotila... vraj prijemny pocit, moze byt aj nabuduce, ale nijako to nevonalo.... no ved ano, sol vacsinou nevonia, ked je prirodna bez pridavnych latok 🙂. Uplne staci, ze je z Mrtveho mora, telo sa vam podakuje. #test_interpharm
P.S. mydielko otestujeme nabuduce..urcite dame vediet ...

(3 fotky)

prituhlo nam 🙂 tak sme vytiahli uz Elodie fusak.. mamina sa vytesuje, malej je to asi tak sum a fuk :D ako kazdemu dietatu, to len my mamy sme obcas marnive. Neficim na znackach, tak co, jednu vychytavku mozeme mat aj my 🙂

(2 fotky)

👍 AKÉ Romantickééééé 🙂 Kde sú tie časy, keď mi chodili takéto múdrosti 🙂

Pamätáte ešte? Napr. "Láska je len vtedy pravá, keď sú v jednom srdci dvaja. Ľúbim ťa!"
❤ + ❤ = 😍

Aleboooo tutovka 😂 : Včera mi volali z neba, že sa im stratil anjel. Ale neboj sa, ja Ťa neprezradím.
😀 😀

#romanticka_sms

Moja malá špekulantka😉❤

Čo len to tak asi môže byť? Už zajtra príde rozuzlenie 😉 #o2_sutaz #cvaknute_mobilom 🙂

Ale ak máš chuť, poď si ešte tipnúť 😉 Látka? Kniha? Drevo? Alebo....?

https://www.modrykonik.sk/group/7824/?h=cvaknut...

Keďže mám zajtra doma hneď dvoch oslávencov, urcite sa to nezaobíde bez sladkého pokušenia.. Misia splnená 😀

babule kde sne na SR boli na 3D alebo 4D sono?? (V rámci TN, NR...alebo kde konkret v BA?) kolko ste platili a kolko dopredu ste sa museli objednat?? dakujem

A mama hľadá a hľadá dodnes 😂

Vylepšené🙂
https://www.modrykonik.sk/blog/drnduliak/article/v-jednom-kole-vk1xc6/

Co poviete holky, aj s vami to tak mava? 😅 😀

Ahojtez neviete ci je este nieco podobne ako toto vajicko? Myslim tak ze by s v tom dieta mohlo cele schovat a zaroven sediet/lezat? Dakujem 🙂

Gaštanová sezóna! Tip pre milovníčky gaštanov: gaštanová roláda bez múky.

Na gaštanovú piškótu:
1. Vymiešajte 3 žĺtka s asi 130g cukru (alebo menej, ak je pyré sladké) do hustej peny.
2. Primiešajte 250g gaštanového pyré, trochu vanilky, možno rumu.
3. Opatrne pridajte tuhý sneh z 3 bielkov a štipky soli.
4. Rozprestrite cesto na maslom riadne vymazaný papier na pečenie a pečte 5 - 6 minút v 200°C horúcej rúre. Kraje by mali začať hnednúť.
5. Stiahnite papier s upečeným cestom z plechu, po chvíli preklopte na druhý papier vysypaný práškovým cukrom, horný papier stiahnite a na takto preklopenú piškótu namažte obľúbenú plnku (u nás baileys tvaroh), zarolujte a nechajte stuhnúť. Gaštanové mňam.

Keď sa jej chce, vie vyzerať aj ako malá slečna 🙂

Súťažte s nami! Uhádnite, koľko gramov váži pomelo na obrázku. Svoj tip napíšte do komentára pod obrázok. Každý môže tipovať raz. Na fb súťažíte o peknú výhru, v mojom blogu o srdiečka a naviac v pondelok losujem opäť ďalšie výherkyne 🙂
https://www.facebook.com/peceniejeradost/photos...
#sutaz #srdiecka #hera

Presne tak 😊

Chcem ísť do skupiny Next. Prosim

Baby,prave som sa vratila z premiery dokumentu IMT a Lucnica, kto bol na koncerte chape...bolo to uzasne, nadherny umelecky zazitok a sklanam sa pred talentom vsetkych, ktori na tomto projekte pracovali...odporucam pozriet, mala som chut vstat a tancovat, spievat, nasmiala som sa aj husacina bola...genialne👏👏👏
#borymall

avatar
dominika_cAMBASÁDORKA
10. nov 2016    

😍 Nádherný videoklip, krásna pieseň 👏 Toto sa Mirovi veru podarilo, asi najkrajšia detská pesnička, akú som v poslednej dobe videla a počula 👍
Ak aj u vás frčí Neposlušník Miro Jaroš, teraz ho môžete sledovať nielen na obrazovkách Ťuki TV, ale prvú sériu nájdete aj v archíve na www.tukitv.sk 🙂
#magio_tv, #tuki_tv

Takto super nám bolo na DM BLOG EVENTE v Bratislave !!! Bolo skvele a ja pripravujem aj malý článok s mojimi dojmami a pár fotkami 😊😉 čoskoro sa s vami podelím 😉#dm

Ako prebieha biopsia

Ak aj vas caka #biopsia prsnika, mozno tiez mate obavy, ako to prebieha.

Preto som sa rozhodla, ze napisem, ako to prebiehalo u mna, snad to niekomu v buducnosti pomoze byt pokojnejsim.

Doktorka najprv skontrolovala nalez na CT. Sestra vydezinfikovala miesto a pripravila ihlu na odobratie vzorky. Ked som videla dlzku -asi 20 cm, nebolo mi vsetko jedno, aj ked mi ihly a injekcie nikdy nevadili. Mala som sa otocit na bok, aby sa DR mohla k miestu lepsie dostat a pre mna to bolo lepsie, lebo som aspon nepozerala priamo na to, co robia.

Najprv mi vpichli lokalnu anastezu. Nebolelo to vobec a na rozdiel od zuba to umrtvilo to miesto okamzite. Teda, ak sa vas budu pytat, ci ste alergicka na istu chemicku latku, je to ta ista, aku pouzivaju zubari.

Ihned to DR skusala, ci je to este citlive /nebolo/ a narezala malu dierku, asi 1x2 mm. Potom mi vopchali dnu ihlu na odobratie vzorky, tu som to musela zacat predychavat, aj ked som absolutne nic necitila. Mala som len strach. DR ma upozornila, ze budem citit neprijemny zvuk, ale ja som cakala nieco uplne ine, takze ked DR potiahla kohutik a zaznel nieco ako vystrel, poskocila som. 🙂 Ked to teda spravila este dva krat, uz som bola pripravena. 

Po odobrati mi miesto prelepili a povedali, ze nemam robit nic tazke ako umyvat okna ci dlho zehlit. Mohla som soferovat ci varit 🙂.