Tip na vianočný darček pre 5 r. chlapca...??? Som zúfalá 😔😁 Všetko má, všetko chce 😂😂😂😂

Joj dievcata, uz sa mi to krati... Dakujem koniku za krasne spravy kazdy tyzden 🙂 No ako velryba sa teda naozaj necitim 😍

Tento mesiac venuje dm inšpiráciam na Vianočné pečenie . Ja určite vyskúšam a odporúčam aj vám recept na bezlepkové linecké koláčiky od foodblogerky Lenky http://www.dm-drogeriemarkt.sk/sk_homepage/serv... a nezabudnite aj na súťaž! 🙂 Podeľte sa o váš obľúbený recept na www.my.mojadm.sk! 20 boxov s chutnými dmBio výrobkami! A mimochodom, tie najlepšie recepty budú vybrate, upečené a stanú sa súčasťou vianočnej kuchárky v roku 2017. 🙂
#dm

caute kocky, prosim vas existuje nejaka firma alebo niekto kto kupi nieco v ikei a dovezie v ramci slovenska?

Baby chodite niekto ku gynekologicke k Oralkovej do dubnice nad vahom?dakujem

Pred tyzdnom a dnes

Ku kávičke ako tradične súťaž😉
Koľko áut vytvorilo obrázok bábätka?❤ 🙂

#sutaz
#srdiecka
#citroen

Jupiii...myjava sneži...a ja mam este letne gumy na jednom aute...hlavne ze sharli n dedko ma servis..aj tak sa tesim..len nech pada

avatar
dominika_cAMBASÁDORKA
10. nov 2016    

Prajem pekné ránko 🙂 Čo tak si dať dnes trošku počítania? Vašu námahu odmením, 2 #srdiecka ❤ čakajú 🙂 Poďte zistiť, aké číslo patrí do štvorčeka namiesto otáznika 🙂
#magio_tv, #tuki_tv

Jupííí, sniežik ❄

Dobré ránko😉

Krásne ráno ;) dnes ráno podávame kávičku s trojfarebnou bábovkou. Tešíme sa na Vás 🙂
https://i.modrykonik.sk/skupina_hera #hera

ahojte,taká blbá otázka,ale prosím Vás kam Vám smeruje šípka na obrazovke od myšky???

avatar
katuskapd
Správa bola zmenená    10. nov 2016    

Ma niekto tento kavovar, popripade podobny, nejake recenzie by som chcela na nete toho vela nieje. Vdaka 🙂
DELONGHI ECAM 22.113B,

...tak toto by ma v živote nenapadlo😀 👍
#inspiracia

Ahojte ,aku zubnú pastu kupujete vašim drobcom?

Princezná si pekne spinká, ocinka máme v práci. Chvíľka pre seba. Misia splnená, nálepky nalepené 😄 Zajtra šup sa po krasne produkty Bohemia Crystal. Mamka si spraví predčasne Vianoce. 🎄🎁 a teraz je čas "na jednu" z EMMA Love 📖🎀 majte ešte pekný večer babule 😊👍

Džordžo Lazaňaaa ja plačeeeem 😂😂😂😂

Naše testovanie dm produktov

Tak najskôr sa chcem poďakovať firme dm a modrému koníku za , že nás vybrali do testovania týchto úžasných produktov. Popravde ani som nedúfala , že nás vyberu, ale keď mi došla správa, že predsa sa na nás usmialo šťastie tak ma to neskutočne potešilo ten deň som mala naozaj úspešný a odštartovala to práve táto správa.

Som nesmierne rada že som mohla vyskúša aj iné produkty ako tie ktoré tam pravidelne nakupujem Po otvorení mali najväčšiu zábavu moji drobci, ktorí sa neskutočne tešili zo zelených polystyrénovych vetcičiek , ktoré chránili produkty. Ešte niekoľko dní som ich nachádzala. 

1. Ja som ako prvú vec otestovala nátierku DmBio tekvicová so zázvorom a pomarančom. Najskôr som si myslela, že je len tekvicová ale keď som si prečítala, že je tam aj pomaranč a zázvor trosku som sa zasekla. Niesom moc typ ktorý takto experimentuje. ALE nebolo to zlé. Pri prvom súste som zacítila štipľavú chuť zázvoru ale pri druhom treťom a ani pri žiadnom inom som ho už necitila a bolo to vďaka tekvicu sladké a vďaka pomaranču svieže. Mne trosku prekážali väčšie kúsky tekvice ale dal si aj môj ročný syn a neprotestoval. Keď na ňu dostanem znova chuť určite si ju pojdem kúpiť. 

Moje hodnotenie je takých 7/10

2. Ďalšia vec, ktorú sme poctivo testovali celý týždeň bol Balea telový krém pre suchú pokožku s vôňou vanilky a kokosu. Svojou konzistenciu mi skôr pripomínalo telové mlieko. Ľahko sa rozotieralo a pomerne rýchlo vsiaklo takže sme sa mohli hneď aj obliecť. Mojím chalanom sa natieranie veľmi páčilo a dokonca si ho pýtali aj niekoľko krát denne. A tá vôňa. Veľmi sa mi páčila. Bola dosť výrazná a sladka, ale to mne vôbec nevadilo, práve naopak veľmi ma to navnadilo na spánok. No niektorí ľudia neznesiu takú vôňu, takže pre tých ľudí to je asi skôr mínus. Pokožka ale po ňom.zostala krásne vláčna a voňavá. Značka Balea je naozaj veľmi dobrá a tento krém nieje výnimkou. 

Moje hodnotenie je 10/10

Našla by sa tu mamička, ktorá by mi vedela ustrikovať detskú čiapku a šálik??

Dnes večer sa o menšie deti staral tatinko. Najmladšia robila stále zlotu, tak jej tatinko čapol po ritke. Po plači počujem, ako sa sťažuje 5 ročnému bratovi. "Som smutná Filipko." a malý jej tak prísne a rázne odpovie: "Ja viem, dostala si po riti, lebo si mi robila stále zle!" 🙂
Nepochodila s poľutovaním, tak sa prišla posťažovať aj mne 😀
O chvíľu počujem, ako syn v kuchyni dohovára tatovi: "Tatinko, najprv musíš Terezke povedať, aby nerobila zle a potom jej daj málo po riti." 😀 😀
Musím povedať, že je veľmi empatický, aj keď ho sestra v kuse "terorizuje" či otázkami, alebo mu berie hračky. #surodenecka_laska

Je teraz v deichmane nejaká akcia?

Aj rozmazané fotky majú svoje čaro, nehovoriac o takých, ktoré zachytávajú momenty na ktoré sa nezabúda. ❤️

💛💛

avatar
vrska
9. nov 2016    

Dobry vecer maminky ...chcem sa spytat hlavne mamiciek-uciteliek pre MŠ na nejake pekne detske predstavenia(divadielka,sasovia a pod),pripadne kontakty..ktore pridu potesit nase deticky do MS...pripadne cenovu ponuku...dakujem