...koľko tekvičiek sa mi rozsypalo po ceste?😲😉

#sutaz
#srdiecka
#citroen

Idem sa trošku pochváliť, koho som ja včera spoznala.... Včera som mala česť spoznať jednu veľmi milú, šarmantnú, charizmatickú a najmä neskutočne optimisticky naladenú žienku, spisovateľku Moniku Wurm. Normálne som sa po jej odchode celý čas usmievala, akú na mňa preniesla pohodičku a dobrú náladu. Stretnúť denne jedného takého človiečika, svet by bol oveľa krajší... alebo inak, každý z nás by mal byť nositeľom takej dobrej nálady 🙂 Súhlasíte? 🙂
https://sk.wikipedia.org/wiki/Monika_Wurmová
#usmej_sa
Vždy sa usmievaj!
Úsmev podporuje zdravie,
poteší priateľov,
zmätie neprajníkov,
nakazí cudzích ľudí
a krásne sa naň pozerá 🙂

80 😘🤰👶❤😍❤

Včera som mala chuť na niečo sladké, teplé s jesennou príchuťou... a vymyslela som toto... čoko suflé tortičky s karamelizovanou hruškou🍫🍐... chcete receptík?😘

Dievčatá čo ste robili v BA (Antolská či Ružinov) - hľadáme spolužiačku. Vraj robí v niektorej zo spomínaných nemocníc na šestonedelí. Je vyššia, štíhlunká blondínka. Ak ste tam takú videli, dajte mi prosím info. Meno do správy... Ďakujem

Včera večer prišiel za mnou drobec, že chce peniaze. Pýtam sa ho na čo, no nechcel mi povedať. Tak sa ho pýtam že koľko. Pytal si papierovku, tak mu hovorím, že to je veľa, musím vedieť na čo. Tak ,že mu postačia aj drobné, len nech mu niečo dám. Nakoniec vyšiel s pravdou von. "Maminka, napísal som Jeziskovi list, čo chcem pod stromček a chcem mu tam priložiť peniažky, lebo sa bojím, že nebude mať dosť peňazí na všetko." .. no ani sa nečudujem a to zoznam pokračuje na druhej strane 🙈🙉🙊

Dievčatá,prosim Vás,ako odinstalujem Fb z telefónu..nejde mi ani cez aplikácie,ani cez obchod play...acer mám...dakujem

avatar
dominika_cAMBASÁDORKA
26. okt 2016    

Krásne ránko 🙂 Čo by ste dnes povedali na matematickú prebúdzačku za 2 #srdiecka ❤? Pomôžte vypočítať príklad s postavičkami z rozprávok "Krtko", "Gorila v červenej kravate" a "No počkaj!", ktoré môžete vidieť na Ťuki TV 🙂
#magio_tv, #tuki_tv

Krém na tvár Linola Face neobsahuje žiadne farbivá, konzervanty ani minerálne oleje a svojim premasťujúcim účinkom pôsobí proti vysušovaniu, svrbeniu a podráždeniu pokožky.Viac o ňom si môžete prečítať tu https://i.modrykonik.sk/linola_face alebo sa môžete čokoľvek opýtať aj mňa, som tu pre vás a budem sa tešiť 🙂

Zasúťažte si s nami v skupinke: https://www.modrykonik.sk/group/9072/ o pokračovacie mliečka 🙂
#nutrilon #sutaz

Také aktuálne ☹

Krásne ráno prajem 🙂 Viete ako sa volá produkt Linola, ktorý je určený na starostlivosť o pokožku tváre? Kto odpovie na otázku ako prvý, získava krém Linola Face. Ak by ste si nevedeli dať rady s otázkou, správnu odpoveď nájdete na https://i.modrykonik.sk/linolapredeti . Sledujte môj blog každý deň a vyhrajte 🙂

🙂

onedlho dvojnásobná 🙂

Dobré ránko😉

...dnes v carovnom vinohrade...

Zienky, mam takyto problem. Nejako som zabudla na odoslanie odhlasky z dochodkoveho do Socialnej poistovne (prechod z rodicovskej na matersku v aprili 2016). Vyplnam to teraz a potrebujem radu: ake datumy uviest v ramceku vlavo a do ramceka vedla sa mam podpisat ja, ci moj zamestnavatel (ku ktoremu sa vratim o 3 roky)? VELMI PEKNE DAKUJEM!!!

<3 môj malý princ😘🚼😰💗👑💎

(4 fotky)

Kniha Sokyne

Ukážka z knihy:

Michael je dobrá partia. Skvele vyzerá, značkovo sa oblieka a je príjemný spoločník. Má iba jednu chybu, teda presnejšie dve: ženu a dvojročného syna. No čo už, nikto nie je dokonalý. Ona vlastne ani nie je jeho žena, nestihli sa zosobášiť, pretože najskôr bola tehotná, potom rodila a potom dojčila. Vlastne dojčí stále. Ich syn sa volá rovnako ako otec, Michael. Pravdepodobne bude dojčený, až kým nepôjde na základnú školu.

Izabela – tak sa volá jeho skoro žena – je veľmi svedomitá matka. O tom, aká je manželka, nikto nevie, Michael totiž o nej zásadne rozpráva jedine v súvislosti so synom. Ja ju tajne volám Jezabel. Táto prezývka vznikla kombináciou dvoch slov: jej krstného mena a hlavnej postavy z rozprávky O perníkovej chalúpke.

Chcem Michaela získať pre seba. Možno by ma za to viacerí odsúdili, ale on je vlastne stále slobodný. Má síce syna, ale v dnešnej dobe je bežné mať deti z predošlých vzťahov. Ja sa s deťmi veľmi neponáhľam, som mladá, mám iba dvadsať. Keď budeme...

Recenzia:

Nová, ambiciózna autorka, píšuca pod pseudonymom Lena Lemonová, v knihe Sokyne, predostiera svieži a zaujímavý príbeh s témou milostného trojuholníka. Kniha s počtom 244 strán, si rýchlo vtiahne čitateľa do príbehu, pretože text sa ľahko číta, dobre „odsýpa“, má spád a štylisticky je taktiež slušne spracovaný, aj keď popracovať na tejto veci je vždy behom na dlhú trať. Myšlienka, postaviť knihu do dvoch polôh, respektíve rozdeliť ju na dva diely, je skvelá. Prvý diel z pohľadu mladej atraktívnej Kataríny, je z pohľadu recepčnej, ktorá pochádza zo slabších sociálnych pomerov, v hlavnom meste študuje informatiku a súčasne pracuje v istej IT firme. Ako to tak občas býva, a v tomto príbehu to nie je inak, zaľúbi sa do riaditeľa marketingu v rovnakej firme a snaží sa ho očariť všemožnými ženskými zbraňami. Katarína vôbec nepôsobí placho a utiahnuto, rozhodne nie naivne, skôr sa vrhá do vecí po hlave, čo jej však v konečnej fáze málokedy vyjde. Druhá časť opisuje pocity jej náprotivnej strany – Izabely, skoro manželky riaditeľa, ktorá „avantúru“ svojho budúceho manžela (minimálne ona si to tak predsavzala), vidí v úplne inom svetle. Je to svedomitá žena a najmä svedomitá a milujúca matka syna muža, o ktorého zvádza boj s mladou sokyňou.
Kniha Sokyne je v prvom rade oddychové a príjemné čítanie, zaujme totálnou autentickosťou rozprávania, svojráznym humorom, sebairóniou a najmä svojim nadhľadom a milovníčkam krásnych ženských románov by iste nemala chýbať v zbierke. Treba brať na zreteľ, že toto je debutový román autorky a ďaľšou tvorbou sa jej tvorivosť a štýl v písaní bude posúvať dopredu a som presvedčený, že onedlho sa zaradí medzi renomované spisovateľky romantických románov. Pravdou je, že niekoľko mladých dievčat by sa v knihe mohlo spoznať, pretože tak to už vo svete chodí. A nikdy to nebude inak.

🙂 🙂 🙂

mali ste niekto po prvom ockovani hexa + prevenar u deti sople? ale ze hned? ci zhoda nahod je to u nas? vcera nic, ideme na ockovanie a po ockovani dnes vecer jej tecie z nosa.... prosim odstrasujuce pripady neziaducich ucinkov nechcem citat.. len na toto odpovede, dik

No nemiluj ich T+T 😍😘❤

Všetky prípravky Linola sú vyvinuté špeciálne pre veľmi citlivú, suchú a atopickú pokožku a je možné ich používať už od narodenia. Viac o našich produktoch sa môžete dočítať tu https://i.modrykonik.sk/prehlad_produktov 🙂 A ak k máte akúkoľvek otázku, som tu pre vás aj ja, budem sa tešiť 🙂

Asi tak 👍😂