avatar
alzbetka04 založila diskusiu
Včera o 08:21    

Skupinové cvičenie v parku. Bude sa konať aj tento rok?

Dobrý deň, minulý rok (2025) bývalo myslím, že každú stredu skupinové cvičenie v parku pod pamätníkom. Nenašla som na nete k tomu žiadne info tak skúšam tu. Neviete prosím o tom niečo viac ? Či to bud

Ahojte, prosim poradte, tuto nafukovacku mali za 16€ v Action ale je beznadejne vypredana, zhanala som v dalsich ich predajniach aj v roznych inych obchodov…nikde nic. Na webe som nieco nasla ale stoji az 89€😏Nepostrehli ste niektora nieco take pocas nakupov? Je tam opierka na hlavu aj otvor na napoj, do nafukovacky sa da naliat aj voda..je to taky minibazenik. Dakujem za pomoc

(2 fotky)

Som darca. Syn od malička plánoval, ze bude aj on. Hneď,ako bude mať 18,či s ním pôjdem prvýkrát. Dnes som šla. Daroval. A chce chodiť pravidelne. Som na neho pyšná.

avatar
eva8 založila diskusiu
Včera o 07:10    

Ruža pre nevestu

Ja im tak drzim palce 🙂 https://www.markiza.sk/relacie/ruza-pre-nevestu/clanok/1036714-zacnu-adrian-a-sabina-v-dubaji-spolocny-biznis-jasne-slova-zalubencov

avatar
kamayejewelry založila diskusiu
Včera o 07:07    

Polyp na krčnej mandli: Príčiny a liečba u detí?

Dobrý deň, stretol sa niekto s polypom na krčnej mandli u dieťaťa o veľkosti hrášku? Z čoho to vzniká ? Po odstránení to už nenarástlo?

Ahojte. Ja sa opýtam asi blbosť...ale..ak mám ísť napríklad zajtra s dcérou na preventívnu, zoberiem si "P" a ju potom odnesiem do škôlky, lebo majú akciu, bude to problém? Bude mi platiť paragraf ?

Ako riešite návštevy viacerých špecialistov a vyšetrení u najstarších seniorov v Bratislave?

Poistka auta
Kde ju uzatvorit?

avatar
nepodarok
Správa bola zmenená    Včera o 06:20    
avatar
petrika79 založila diskusiu
Včera o 06:16    

Máte skúsenosti so všeobecným lekárom Mudr. Solčianskym?

Prosím vás ma niekto skúsenosti s Doktorom Solčianskym?

Ahojte neboli ste niekto minulý rok stanovať v Dunajskej Strede ? Ak áno ako to tam prosím funguje,jevždy miesto alebo treba si vopred rezervovať?
Ďakujem ;)

avatar
emka304 založila diskusiu
Včera o 06:07    

Stanovali ste minulý rok v Dunajskej Strede?

Ahojte neboli ste niekto minulý rok stanovať v Dunajskej Strede ? Ak áno ako to tam prosím funguje,jevždy miesto alebo treba si vopred rezervovať? Ďakujem ;)

Relax, aspoň sa snaží.

V nehostinných krajinách severného Afganistanu pretrváva pozoruhodná technika uchovávania úrody, známa pod názvom „kangina“. Podľa rozličných prameňov má táto tradícia za sebou celé stáročia, pričom niektoré zdroje ju označujú za prax starú viac než tisíc rokov.

Tento dômyselne premyslený spôsob spočíva v tom, že strapce hrozna sa ukladajú medzi dve hlinené misy, vyformované zo zmesi ílovitej pôdy a slamy. Tie sa následne pevne uzavrú do ochrannej schránky pripomínajúcej guľu.

Keď tieto hlinené schránky vyschnú na slnku, do každej z nich sa uloží približne kilogram hrozna a potom sa starostlivo odložia na chladné a tmavé miesta — do pivníc, komôr či iných suchých úkrytov.

Toto dávne umenie umožňuje rodinám vychutnávať si chuť leta ešte dlho po tom, čo bol odtrhnutý posledný strapec hrozna. Kangina je dôkazom, že niektoré tradície nie sú len obdivuhodné, ale aj nesmierne praktické — najmä tam, kde je nevyhnutné uchovať úrodu bez závislosti od moderného pohodlia.

avatar
nikoletacsalova založila diskusiu
Včera o 05:27    

Ako sa zbaviť premnožených ucholakov v dome?

Pekný dnik prajem .Skúsim ešte pridať sem diskusiu možno mi budete vedieť poradiť 🙏.Som už totálne psychicky na dne .Vlani sme sa nasťahovali so domu a už vtedy som vedela že niečo nie je v poriadku k

Modlitba k sv.Marte - Mocná modlitba deviatich utorkov sv.Marty.
Kto sa chce pridať stačí napísať do komentára. Pridám Vás a každý utorok dám vedieť
1/9 @lia2929 @juja78 @katarina220 @elamis
2/9 @retatka @kuchynka15 @alienkam
3/9 @darinka121 @amima @piroska_ @erikaka @mery80
4/9 @tusticka26 @eli43 @luckabj82 @pr85 @mahu74
5/9 @aaadkaaa @terez26
6/9 @lubka86 @pr8 @teira
9/9 @pamina123 @borka2007 @mendyna @lentilka209

Keď si vyberieš seba

Hlásim sa vám opäť.

Žijem. Cítim. Dýcham. Pijem kávu, lebo vstávam každý deň o pol šiestej ako hodinky. Vychutnávam si ju na balkóne, pomaly sa začína denný ruch...

Chcela som sa vám pochváliť, že ma prijali do novej práce.

Keď mi to oznámili, nerozplakala som sa od radosti. Najprv prišla úľava. Taká tá tichá. Tá, ktorá si len sadne vedľa vás a povie: „Dobre. Ešte to nevzdávame.“

Ostávam pri deťoch. Len trochu inak. Bez známok. Bez toho, aby sa hodnota človeka zmestila do čísla alebo písmena.

Mám pocit, akoby mi to spadlo do života presne vtedy, keď som to najviac potrebovala. Ako dar. Ako pripomienka, že niekedy sa veci predsa len pohnú správnym smerom.

avatar
marfa333 založila diskusiu
Včera o 04:41    

Poraďte najlepšie škôlky s individuálnym prístupom v Ružomberku

Ahojte maminy z Ružomberka, chcela by som sa spýtať, podľa vašich skúseností, ktoré škôlky majú triedy s menším kolektívom (môžu byť aj súkromné) a individuálnejší prístup k deťom. Ďakujem 🙂

Som zlomena 😢😢😢😢neverim uz na nic 😢😢😢

avatar
karolinakr_ba založila diskusiu
Včera o 01:25    

Je klimatizácia počas noci bezpečná pre bábätko?

Ahojte, u nas sa byt extremne prehreje na noc, hlavne k veceru uz. Prievan, kvoli dispozicii urobit nedokazeme. Mali sme dva noci zapnutu klimatizaciu, uplne na slabo, no ja trpnem, lebo za mna je to

avatar
oriel založila diskusiu
22. jún 2026    

Ako si vybrať predmety na právnickej fakulte?

Ahojte, viem že to sem úplne nepatrí, ale budem veľmi vďačná za každú radu 😊 Rozmýšľam nad výberom predmetov na vysokú školu a úprimne si nie som istá, čo by pre mňa bolo najvhodnejšie. Uvedomujem si