
Rozlúčka..
Len veľmi zriedka bývam sentimentálna, ale dnes sa inak nedá.. Lebo po takmer štvorročnej ceste s dm výrobkami sa lúčim s pozíciou ambasádorky pre tento lovebrand.
Nebudem ani trochu klamať, ak poviem, že to bola jedna extrémne pozitívna skúsenosť. Kočky z dm sú absolútne profesionálky a práca s nimi bola radosť. A pridávať inšpirácie na to, ako v našej domácnosti používame výrobky ich privátnych značiek, mi často nepripadalo ani ako poriadna práca – lebo veď netreba žiadne stajlovanie či vymýšľanie situácií – tieto výrobky sú úplne stabilnou súčasťou našej domácnosti. Nebolo tomu inak v minulosti a nebude to inak ani v budúcnosti.
A hoci vie byť Koník často priestorom pre hádky a hejty, musím povedať, že som tu mala jedno veľmi príjemné, sympatické a slušné publikum. Samozrejme, našli sa výnimky, ktoré si potrebovali na niekom vyventilovať svoj hnev, ale, našťastie, to boli tak zriedkavé situácie, že som ich rovno mohla pustiť z hlavy.
Dnes mi nezostáva iné, ako sa poďakovať za túto príležitosť, podporu, ktorú som tu roky čerpala, aj malú komunitu, ktorú sme si vybudovali. Bolo mi tu s vami naozaj dobre.
Svoju pozíciu prenechávam s dobrým pocitom @dominika_c, ktorá je tak šikovná v každom ohľade, až si človek hovorí, že nie je spravodlivé, aby sa toľko talentu koncentrovalo v jednom človeku. Dominika, nemám ani len najmenšiu obavu, že s Tebou bude značka v dobrých rukách!
Ďakujem, #dm, bolo mi cťou!
v sobotu sme sa vratili z nemocnice, krpec bol na infuzkach, hmacky presli.
dnes rano zase riedka stolica, navyse si ogrckava (co nerobil od zavedenia prikrmov).
mali ste niekto nieco podoben ? idem mu spravit kulisek a pojdem kupit smectu.
Mali ste na čierno zdobeny stromcek? Aký bol?
Rozprávame sa,ako bude prebiehať prerabka💓pomenovali sme si ľudí/majstrov podľa toho čo kto robí🤭tak vysvetľujeme,najprv príde murar,potom kupelniar😅,potom znova murár,kurenar,elektrikár a nakoniec kuchyniar😁debata sa rozbehla.Silvo predvčerom zlomil záchodovú dosku🙈a manžel po chvíli vstal že ju ide vymeniť😜a Silvo sa zodvihol a kričí:aaaaa tatiiiii,ty si zachodniar😁😁😁
Krááásnu nedeľu ❤️❤️❤️
Pre fanúšičky mojej Lenky....Lenka v našej levickej televízii a jej speváčky život❤️
https://www.facebook.com/share/v/1AYLWyhEHh/
Skechers tenisky - maminky prosim poradte mi... neviete ako velkostne sedia tenisky Skechers? Dcerka si zapriala na narodky blikajuce tenisky, tieto Skechers... a nosi 31-32 velkost, nohu ma 20cm... ked priratam nadmerok, to by som jej uz mala zobrat 33-34 velkost? ci? dakujem 🙂
Poraďte mi prosím kvalitné panvice, kde stačí naozaj minimum oleja a kde sa jedlo robí rovnomerne. Nejaký konkrétny produkt, nielen značku. Ďakujem veľmi pekne! 😊
Dobrý deň,prosím existuje kavovar kapsulovy ktorý berie všetky kapsule lebo sa to kupuje len podľa daného typu .Lebo príklad lidl kapsule pasujú do akého kavovaru ? Ďakujem prepáčte nevyznám sa v tom
Ostal vám konček z kvaskoveho chlebika ? Nevadí...dá sa využiť ako chrumkavy cesnakovy posyp do krémovej polievky.. ja som postrúhala na hrubom strúhadle, opiekla na olivači , pridala cesnakove korenie..a usušila ... Dnes si malý chválil, keď som mu to pridala na vrch do krémovej zelerovej polievky..
Ma niekto doma mini stepper? Pouzivate to, alebo ste kupili a teraz len niekde zavadzia?
Ahojte, poradíte mi rastlinu vhodnú do kúpeľne? Takú čo zvládne aj vlhkosť?

















