Maminky, nemaminky, poprosila by som Vás o pomoc. Hľadám obrázok kde rodič opatruje dieťatko malé, potom sú spolu s veľkým dospelým dieťaťom a nakoniec podopiera dieťa mamku až nakoniec drží len mamkine šaty. Neviete niektorá, nemáte ho náhodou? 🙏🏼😘ďakujem

Su blikajuce tenisky pre 11 rocneho uz trapne? Taketo konkretne, ide mi o tu viditelnost skoro rano, ked ide 6:30 na autobus. Da sa to vypnut potom pocas dna.

Dnes 15 km v nohách v mojich milovaných Pieninách.....radosť žiť, keby také krásne jesenné slnečné počasie vydržalo čo najdlhšie ☀️🥰

(2 fotky)
avatar
oila
24. sep 2024    

Zlatíčka hneď by som ich brala domov ❤

avatar
danaalex
Správa bola zmenená    24. sep 2024    

Ahojte otváram znova tému termoablacia maternice.môžete mi napísať niektorá o tom viac z vlastnej skúsenosti.či ste mali komplikácie a dĺžka zotavovania..ďakujem dievčatá

dnes si zasluzim 🙂

avatar
khandus
Správa bola zmenená    24. sep 2024    

Žienky synček mal na prstek malú bodku červenú... Ale teraz keď sme prišli zo škôlky tak to má také ako zapálené a velmi ho to bolí.co mám robiť dať mu tam niečo alebo čakať do rána a ísť k dr alebo skočiť na chirurgiu.. ďakujem..sory za foto lepšie sa nedálo lebo veľmi place..

(3 fotky)

Poprosím maminky ročných dievčatiek,akú hračku ste naozaj využili a mala úspech?Chcela by som niečo kúpiť ako darček k narodeninám..Ďakujem krásne 🙂

Ako ja neviem ci sa mam smiat alebo plakat 🙈

Čaute 😉 viete poradiť hotel s bazénom, môže byť aj wellness, kde sa zabaví aj naša 7 ročná? Naj by bolo keby je do bazéna šmýkala do vody..ďakujem za ponuky, hlavne také čo nás nezruinujú 😂

😂

Dievčatá ktorý make-up používate ?Najlepšie z DM .Používala som od Plačkovej , bol super ale už nie je dostupný.

Vie mi prosim niekto povedat, ako pouzit reels z ig na fb reel, aby bolo bez porusenia? Pouzivam zvuk z ig a je ok, akoze sablonu, a ked to dam na fb, tak to stisia kvoli hudbe? Tak ja som z toho jelen teda... neni to jedna spolocnost? No nic, dajte prosim radu, vdaka

Tak toto absolutne sedi. 😂

Žienky, ešte do pondelka sa môžete zapojiť do súťaže so 101 Drogéria a Mimoňmi 🙂 Dve z vás získajú veselý balíček! Žrebujem v utorok ❤
https://www.modrykonik.sk/blog/mravenek/article/pod-na-mimonov-do-101tky-2r7njk/

avatar
modrykonik
Správa bola zmenená    24. sep 2024    

🔥 Obrovská AKCIA na kočíky THULE v Modrom koníku! 🔥

Mamičky, máme pre vás neuveriteľnú ponuku, ktorá vám uľahčí aktívny životný štýl! 💪 Na vybrané modely kočíkov THULE vám teraz dávame najlepšie ceny na trhu a k tomu AKČNÉ SETY úplne ZADARMO! 🎁 👉 https://i.modrykonik.sk/THULE_AKCIA 🎉

Čo všetko môžete dostať? 👇
- Praktický batoh
- Mäkkú deku
- Jedálenský riad pre vášho drobca
- Alebo štýlový organizér na kočík

Kočíky THULE sú stvorené pre aktívne mamičky, ktoré nechcú robiť kompromisy. 👶💼 Táto akcia platí len obmedzený čas, tak nepremeškajte príležitosť! Vyberajte 👉 https://i.modrykonik.sk/THULE_AKCIA za najlepšiu cenu na trhu 🎉

👉 Potrebujete poradiť? Naša odborníčka Ľudka je vám k dispozícii na poradna@modrykonik.com.
👉 Stále platí, že pri reklamácii dostanete od nás kočík na zapožičanie zadarmo
👉 Doprava je zadarmo.

#thule #aktivny_zivotny_styl #najlepsie_ceny #eshop_modrykonik

(3 fotky)

Ahojte! Máte skúsenosti? Odporúčate? 😊

Je to len vtip,okej😀

Ahojte maté skúsenosti s týmto bazénom? Nejaké výhody, nevýhody? My sme doteraz mali klasický ale nebaví nás každý rok riešiť skladanie a sušenie a odkladanie.Preto by sme chceli nejaký čo môže ostať cez zimu vonku.

avatar
oliverceky
Správa bola zmenená    23. sep 2024    

Prosím, kde kúpiť/ objednať funkčný retro telefón? Môže byť aj iný dizajn, iba farba.

Aliexpress, Tému s pod. nie
Vďaka

Ahojte 🙂) prosím poraďte nejaký dobrý recept na hríbovú krémovú polievku 😃…. Nemám rada huby, ale minuly týždeň som jedla takú polievku a veru mi chutila :D …. Kúpila som si čerstvé šampiňóny.

Baby prosiiiim ,viete niektora ako vyratat tento priklad? Drvime na pisomku a s tymto si nevieme rady.
Triedu navstevuje 11 dievcat a 9 chlapcov.
Priemerna vyska vsetkych deti v triede je 159,8 cm.
Priemerna vyska dievcat je 158 cm.
Aka je priemerna vyska chlapcov?

Vešiak/držiak na uterák bez vŕtania - je nejaký, ktorý nepadá a naozaj dobre drží?myslím taký pri umývadle na ruky.ďakujem.