Caute baby . Ktoré ste stavali domček svojpomocne . Máte aj spísané nejaké zoznamy čo variť ? Alebo chystať chlapom na občerstvenie ? Desiata obed olovrant ? Ja nemám vôbec nápady najmä na to drobné varenie . Tiež im nechcem stále dávať klobásy a chlebíčky . Ďakujem 😇

avatar
akrim1311
Správa bola zmenená    3. sep 2024    

Ahojte,ak máte niektorá skúsenosť.Kávovar Philips Latte Go.Po čistení urobil pár káv a odvtedy vodu nepúšťa cez trysky ale do zásobníka na pomletú kávu.Da sa to poriešiť aj doma ak máte skúsenosť či už len do servisu.Má 5 rokov.Vďaka

avatar
marrs
2. sep 2024    

Keď pridali Lost na Netflix, dala som mu sancu - a teda Wow! Akurat mi povedzte, ako ste pochopili koniec? Ja nejak som cakala lepsi alebo iny zaver...

Ahojte, prosím ak ste už niekto boli priNemocnici Roosveltke v BB, ako to tam vyzerá, dá sa nejako normálne zaparkovať? O týždeň ideme so synčekom na vyšetrenie.

To isté dieťa, to isté pyžamo, rozdiel 1 rok🫶.

#hancazpomaranca

Ahojte maminky
Rozmýšľam nad týmto fénom?
Nemáte ho náhodou niektorá?
Alebo aký by ste vy odporučili? Hlavne aby mal ionizaciu.. Niečo do 100 € ......Ďakujem pekne ❤️

Chcete niekoho potešiť srdiečkom 💞?
Tu je 45 druhov zložení rúk 👐 ako to urobiť 😍.
🤍💛🧡🩷♥️💜💙💚🩶🖤

(4 fotky)
avatar
dominika_cAMBASÁDORKA
2. sep 2024    

Ja už prahnem po tomto 🙌 Tak nejako s prvým školským dňom pre mňa začína vždy jeseň. I keď vonku po nej ani stopy. Teším sa už na tie sychravé dni, farebnosť prírody, k tomu Gilmorky, kniha, teplé čaje, obdobie škorice, sviečok, tekvicového latte, teplých svetrov, gumákov a mlák… Jeseň, ja som pripravená 🍁🍂

Baby poradte nejaký fajn rúž z dmky ktorý vydrží? ďakujem

Dnes mi hrala v hlave táto pesnička, keď som svoje deti odprevádzala do školy 🙂 Moje malé dievčatko je prváčka. To ani nie je pravda. Nič viac jej neprajem, len aby vyrastala s odvahou

#baagl #vyrastaj_s_odvahou

Odporučte prosím hotel v Tatrách vhodný pre deti. Ak máte skúsenost rovno aj tipy na výlety v okolí. Ďakujem

Nádych jesennej atmosféry 🥰

Veľmi zlý pondelok...balíme domov 😫

Ahojte neviete niečo o @katethebest mamka krásnej dcérky a syna Felixka....?

U nás po dvoch rokoch zmena škôlky,ale našťastie podľa Thomaska to bola 'úplná bomba" dnes 🤣🤣

Ahojte kočky, máte niektorá prosím vás za sebou konizaciu? Len by ma zaujímalo čo ma čaká potom. Mali ste bolesti? Ďakujem

Ahojte.od kolkych rokov chodili vaše deti samé do školy?dcéra tretiačka ,má 8 rokov a chce už chodiť sama.byvame na dedine,škola je 500 metrov cca 8 min chôdze.je jedináčik tak som možno prehnane citlivá ale napadaju mi rôzne veci že čo ak sa niečo stane a nedorazí do školy.dcera je samostatná,keď potrebujem odskočiť,ostane aj sama doma,postará sa o seba.len nejak z tej cesty mám obavy(hlavne z únosu a tak).von na ulicu alebo do kamarátky chodí bežné sama o ulicu dalej.dakujem vám pekne ♥️

Naša druháčka ❤️

Čakáme na dážď ako na spasenie...horko, žiadna tráva...pol výplaty ide na zeleninu nech majú aspoň niečo ( v tescu si musia myslieť ,že sa stravuje ultra zdravo). Hovorils som,že nemôžeme kúpiť kapybaru lebo v zime potrebuje vyhrievanú ubikáciu...ale keď to pôjde takto ďalej tak by to asi ani nebolo treba 🤔

(6 fotiek)

... 1. deň v novej škôlke 🐸 Týždeň som nepočúvala nič iné, len ako sa teší 🤭

A máme doma školákov dvoch. 📖
Ako ste zvládli prvý deň školského roka? Ako malí prváci a najmenší škôlkari? Boli aj slzičky, či všetko s úsmevom? U nás veru boli… ale jedna ušla mne. Že už sú obaja veľkáči…

Väčšie balenie mrazom sušených jahôd je vždy dobrý nápad. Už teraz v #dm predajniach 👏

Dievčatá nemáte niektorá tento top veľ. XS alebo S 🙏