Caute baby . Ktoré ste stavali domček svojpomocne . Máte aj spísané nejaké zoznamy čo variť ? Alebo chystať chlapom na občerstvenie ? Desiata obed olovrant ? Ja nemám vôbec nápady najmä na to drobné varenie . Tiež im nechcem stále dávať klobásy a chlebíčky . Ďakujem 😇
Ahojte,ak máte niektorá skúsenosť.Kávovar Philips Latte Go.Po čistení urobil pár káv a odvtedy vodu nepúšťa cez trysky ale do zásobníka na pomletú kávu.Da sa to poriešiť aj doma ak máte skúsenosť či už len do servisu.Má 5 rokov.Vďaka
Ahojte, prosím ak ste už niekto boli priNemocnici Roosveltke v BB, ako to tam vyzerá, dá sa nejako normálne zaparkovať? O týždeň ideme so synčekom na vyšetrenie.
To isté dieťa, to isté pyžamo, rozdiel 1 rok🫶.
Ja už prahnem po tomto 🙌 Tak nejako s prvým školským dňom pre mňa začína vždy jeseň. I keď vonku po nej ani stopy. Teším sa už na tie sychravé dni, farebnosť prírody, k tomu Gilmorky, kniha, teplé čaje, obdobie škorice, sviečok, tekvicového latte, teplých svetrov, gumákov a mlák… Jeseň, ja som pripravená 🍁🍂
Baby poradte nejaký fajn rúž z dmky ktorý vydrží? ďakujem
Dnes mi hrala v hlave táto pesnička, keď som svoje deti odprevádzala do školy 🙂 Moje malé dievčatko je prváčka. To ani nie je pravda. Nič viac jej neprajem, len aby vyrastala s odvahou
Odporučte prosím hotel v Tatrách vhodný pre deti. Ak máte skúsenost rovno aj tipy na výlety v okolí. Ďakujem
Ahojte neviete niečo o @katethebest mamka krásnej dcérky a syna Felixka....?
Ahojte kočky, máte niektorá prosím vás za sebou konizaciu? Len by ma zaujímalo čo ma čaká potom. Mali ste bolesti? Ďakujem
Ahojte.od kolkych rokov chodili vaše deti samé do školy?dcéra tretiačka ,má 8 rokov a chce už chodiť sama.byvame na dedine,škola je 500 metrov cca 8 min chôdze.je jedináčik tak som možno prehnane citlivá ale napadaju mi rôzne veci že čo ak sa niečo stane a nedorazí do školy.dcera je samostatná,keď potrebujem odskočiť,ostane aj sama doma,postará sa o seba.len nejak z tej cesty mám obavy(hlavne z únosu a tak).von na ulicu alebo do kamarátky chodí bežné sama o ulicu dalej.dakujem vám pekne ♥️
Čakáme na dážď ako na spasenie...horko, žiadna tráva...pol výplaty ide na zeleninu nech majú aspoň niečo ( v tescu si musia myslieť ,že sa stravuje ultra zdravo). Hovorils som,že nemôžeme kúpiť kapybaru lebo v zime potrebuje vyhrievanú ubikáciu...ale keď to pôjde takto ďalej tak by to asi ani nebolo treba 🤔
Väčšie balenie mrazom sušených jahôd je vždy dobrý nápad. Už teraz v #dm predajniach 👏
























