konik_testuje
  18. sep 2023    Čítané 2154x

  Skúsenosti s rodinným pobytom v Demänová rezort

  V srdci nádhernej prírody sa nachádza útočisko, kde vás očarí zo severnej strany výhľadom na Kriváň a z južnej strany na Chopok. Je úplne jedno, či potrebujete jarné nakopnutie, utiecť do hôr pred horúcimi letnými dňami, láka vás zlatistá jeseň alebo zimné svišťanie na svahoch, tento rezort vám vždy ponúkne dostatok zábavy aj relaxu na jednom mieste. Poďte s nami testovať pobyt v Demänová rezort!

  Čo budeme testovať

  Jarný pobyt v Demänová rezort je jednoducho energický. Na výber je mnoho aktivít priamo v Rezorte, ale aj mimo neho. Samozrejmosťou je wellness v cene pobytu, vydariť sa môže jarná lyžovačka, ale aj cykloturistika po okolitej prírode. V areáli rezortu je k dispozícii FUN Center s 3D bludiskom, mini zipline, bungee trampolínami, či skvelé animácie a špeciálne podujatia. Okrem toho, v tomto období je v areáli menej ľudí, než počas hlavnej sezóny. Nič vám nebráni si jarnú energiu užiť naplno!

  Letný pobyt vám ponúkne možnosť osvieženia a zábavy v detskom aquaparku Aqua FUN s vyhrievanou vodou či množstvo atrakcií vo FUN Center. Rezort ponúka detské tematické animácie, hudobné akcie a tiež letné kino pod hviezdami, ktorého čarovnú romantickú atmosféru ocenia deti i dospelí. Šmýkačky, hojdačky, preliezačky i veľká trampolína zabavia deti v Kids ZONE, ktorú majú rodičia na dohľad priamo z reštaurácie Pinus.

  Rezorte sa zábava a relax letom nekončí. Jesenný pobyt si dokážete užiť naplno aj počas jesene. Verte nám – areálu v Rezorte to v jesenných farbách poriadne pristane! Jesenný pobyt má mnoho výhod! Je tam menej ľudí než zvyčajne, stále sú otvorené vonkajšie aj vnútorné atrakcie, animačný program prebieha každý víkend. Na svoje si aj dospelí klienti, nielen deti. Po náročnom dni plnom aktivít je možné nabrať nové sily vo Wellness a užiť si parnú, suchú fínsku či infrasaunu; ľadovú sprchu, vírivku, ochladzovací či Kneippov kúpeľ alebo tepidárium. K dokonalému zrelaxovaniu prispeje určite aj uvoľňujúca masáž v Masážnom centre.  

  Zimné športy, nekonečná zábava na snehu od rána do večera, zasnežené hory všade naokolo a romantické svetielka po celom areáli – tak nejako si môžete predstaviť zimný pobyt! Demänová rezort v zimnom šate má skutočne obrovské čaro! Užijete zimu plnú snehových radovánok, ktoré nikdy neboli tak komfortné. Jednoducho sa zobudíte, skočíte do lyžiarok a na svahu ste s celom rodinou hop-šup! Nemusíte kráčať v lyžiarkach na svah kilometer ďaleko, niesť celú výstroj a pchať ju každý deň do auta, čakať v kolónach smerom do doliny, platiť neuveriteľne drahé parkovné, pretože svah máte priamo pod oknami. Priamo areáli môžete lyžovať, bežkovať, skialpovať či užívať zábavu na sánkach alebo snowtubingových kolesách! Ak by sa vám predsa žiadalo zažiť poriadne kopce, do Jasnej môžete ísť pohodlne Ski busom zadarmo priamo z areálu.

  Testerky získajú:

  - pobyt na dve noci pre 2 dospelé osoby a 2 deti (termín po dohode počas týždňa/víkendu závisí od obdobia a obsadenosti),

  - v cene ubytovania je vstup do wellness, Fun Center, Kids Zone, animácie, v zime skipass v SKI Centre, v lete do Aqua FUN

  - polpenzia,

  - testerky, ktoré budú ochotné zdieľať informácie na svojich sociálnych sieťach a majú dostatočne veľké publikum, môžu získať doplnkové služby zadarmo.

  Koho hľadáme

  Na toto testovanie hľadáme 5 aktívnych mamičiek s detičkami staršími ako 6 rokov. Si mestský spoločenský typ, ktorý hľadá rezort na oddych pre seba a zábavu pre deti? Dokáže si tvoja rodina naplno užiť a vychutnať všetko, čo rezort ponúka? Preferuješ aktívny oddych a kvalitnú gastronómiu? Ak si na všetky otázky odpovedala áno a si ochotná sa s nami na Modrom koníku o svoje zážitky z testovania podeliť, rada píšeš, si dobrá vo fotení a aktívna na sociálnych sieťach, potom hľadáme práve teba.

  Ako sa zapojiť

  Ak si myslíš, že by si bola vhodnou kandidátkou na toto testovanie, presvedč nás. Predstav nám tvoju rodinu, odkiaľ ste, koľko majú rokov jej členovia a popíš nám, ako si predstavuješ ideálny rodinný pobyt. Pokojne pripoj aj fotografiu. Ak máš svoje verné publikum na Instagrame či Facebooku, pochváľ sa svojim profilom a počtom sledujúcich.

  Nezabudni napísať, o ktorý pobyt by si mala záujem – jarný, letný, jesenný, zimný alebo špeciálny silvestrovský pobyt!

  Následne vyberieme mamičky a ich rodiny, ktoré si včas dohodnú termín svojho pobytu podľa ročného obdobia, na ktoré boli vybraté.

  Tešíme sa na vaše komentáre.

  konik_testuje