"Pred mesiacom "
Uvidíme sa 13.8 ,bábätko musí byť veľké aspoň na 10+0 ,aby sme mohli zobrať krv na vývojové ,keďže budú dovolenky .
-Dobre. No kontrola piatok 13_teho sa mi nepáči . Obaja sme sa zasmiali a ja som išla do domov .
😅
"Po mesiaci"
Dieťatko krásne sedí ...Sestrička zoberieme krv .
Uf...odľahlo mi ......💕 .......🙏
Nevidím srdiečko ,je mi to ľúto .....sestrička mised💔💔💔
2roky a stále to boli 💔
Aj dnes ti pôjdeme anjelik môj zapáliť sviečku .😥❤️😇
Nikdy nezabudneme 💕
Dnes už pôjdeme aj s našim 🌈chlapčekom s tvojim bracekom ❤️
Ktory plateny jedalnicek na chudnutie vam pomohol ozaj schudnut? Dakujem
Ahojte, tie, čo zbierate dovolenkové magnetky, kde alebo ako ich prosím máte umiestnené okrem chladničky? Foto poteší 😉
Kocky pouzivate pre deti ryby olej pocula som aj citala toho dost ale zaujimaju ma realne skusenosti ci to pomoha hlavne ohladne imunity. 🤔 ďakujem
Baby prosim vas prvakovy co na tlesnu normalne biele cvicky? Ci nejake obycajne tenisky na suchy zips kde maju dobry vyber dakujem 🙂
Ahojte, posteľné prádlo z Emi, ešte som odtiaľľ nekupovala, a chcem kupiť dcére, uz vyrástla z detských, Ďakujem
Dievcata tie čo prenajimate byt alebo dom je to náročné prenajímať byt/dom? vyplyva z toho veľa povinnosti respektíve či by ste šli do toho alebo nie?
Najmä ma zaujima či môžem najomcovi zrušiť najom po trebars roku ak to bude potrebné atd
Psičkari, prip.majitelia civav, jorksirov ...mame civavu, ma 10mesiacov....velmi sa boji strihania pazurov, ale ze extrem reakcie uz ked len vidi noznice, skusala som aj pilnik, ci to nepojde ...tiez panika. Vystrasila ju tak ako malinku veterinarka ktora stihala pazury s velkym hlukom a krikom....potom to uz v klude neslo ani doma.Skusala som podla videa ju ucit bez stresu strihat, nacvicili sme stlacanie labky ale noznice ked vidi, cista panika. Cize tento nacvik nam moze trva asi aj rok....ako jej tie pazuriky skratit aby neprerastali zbytocne...nemate skusenost s kvapkami na ukludnenie? Ci to funguje alebo vyhodene peniaze? Prip. Ako to robia v salone? U veterinara?Nasilu drzia? Ak mate nejaku radu, sem s nou,budem vdacna
Baby, ktoré mate tento pekáč, ako ho pouzivate? Ja som myslela, ze kupim a pečiem, ale ked som si precitala ten navod k tomu (naozaj ma navod), tak sa bojim ho aj chytit 🫣🤪😅. Pouzivate uplne normálne, ako každý iny? Napr. tam je ze sa nemozem zahrievat rýchlo, čiže ho nemozem dať do predhriatej rúry? Akoze mam 20 rocne skúsenosti s varenim, ale teraz som ostala laknuta 😅🤣🤣🤣🤣

















