Ahojte baby prosim vas idem vyplnit tlacivo do prace a teda mam 2 otazky.
1., Dopocet preddavku na minim. Poistne do zdravotnej poistovne. Co to je pls a teda mam zaskrtnut ano alebo nie.
2., Uplatnenie nezdanitelnej casti zakladu dane. To mozem tiez zaskrtnut ano. Ze si to uplatnujem alebo su na nejake podmienky aby som si to mohla uplatnit?
Ďakujem
„Chcem sa poďakovať doktorovi Humerusovi Medicinušovi za to, že v Detskej fakultnej nemocnici v Košiciach pomohol môjmu synovi zabudnúť na operačný výkon, ktorý ho čakal. Celý deň mu spríjemnil hrou, zábavou a povzbudením a hlavne aj tým, že ho odprevadil až na operačnú sálu. Musím priznať, že na mne moje deti vidia, že aj ja sa bojím a mám strach a vďaka doktorovi Humerusovi Medicinušovi si to môj syn nevšímal a dokonca sa aj začal usmievať, aj keď ráno bol taký vystrašený, že s nikým nechcel vôbec rozprávať. Veľmi vám ďakujem za vašu prácu a čas, ktorý venujete všetkým pacientom."
Jana a syn Marek
Ďakujeme za krásny odkaz aj s fotkou, ktoré s dovolením mamky Jany zdieľame. Marekovi prajeme veľa dôvodov na úsmev. 🙂
Pomôžte priniesť viac smiechu a radosti deťom v nemocniciach po celom Slovensku: https://cervenynos.darujme.sk/chcem-pomoct/ Ďakujeme, že spolu s nami tvoríte toto poslanie.
Ahojte, čo varíte z bravčového stehna?? Mama ma odhovára že je veľmi suché. Vďaka
Ta farba laku je taká strašná🤣ale chcela som skúsiť či zase tá istá kombinácia vydrží 5 dní a môžem povedať že aj napriek tomu,že narabam s tovarom,vykladam krabice tak na 5.den išiel odlakovacom veľmi ťažko dole....SHE gellak+Essence vrchný lak-nechty prebrusene hranolom...táto zelená ešte čaká na svoj čas,má ešte dva dni🤣
Ahojte baby je to možné aby ani jeden lekár v Košiciach nedvíhal telefón ? Už som prevolala každé číslo na Kožného lekára a nedvíha ani jeden čo má každý dovolenku pfff
Ahojte....nájdem tu niekoho, kto začína v septembri POMATURITNÉ ŠTÚDIUM V LEVOČI?
potrebujem súrne help.
Kedy sa prosím vás u vás na dedinách zažina verejné osvetlenie....u nás 21.33 a mne to príde veľmi neskoro. Posledný autobus z mesta príde 21,25 na ktorý keď príde 16.r. dcéra domov, tak ide cez pol dediny po úplnej tme, napr....samozrejme boli dni keď bolo 21.30 ešte šero ale to už nie je a keď je zamračené je totálna tma....tak neviem či len mne to príde divné
Prosím vás, kde kúpim kruh/obruč na točenie okolo pásu pre 5r dievčatko? Úplne obyčajný. Decathlon má také na gymnastiku, mne stačí taký ľahký. Ďakujem
Existuje niečo ako priveľa svetielok? Ja také, veru, nepoznám 😉 Solárnych reťazí a lantern máme toľko, že reálne osvetlenie nepoužívame vlastne vôbec a k príjemnej atmosfére určite patria aj sviečky, napríklad aj tieto plávajúce “citronelové” z #dm
No a svietniky sme si poľahky vyrobili zo zaváraninových pohárikov. Ak sa aj stane nehoda, aspoň nám to nie je tak ľúto.. 😊












































































































































































































































