• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

21. septembra 2017 
autor
caute zienky, tak nasa adopcia bude musiet zasa kusok pockat, dneska som dostala svoju druhu tehu knizku :slight_smile:
20. júl 2011 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
no dufam ....lebo za mesiac nas kontaktovali 2x.... :frowning2: a som z toho hotova ,ze roky nic a teraz 2x behom mesia...krasne sance ...nemozem spavat ,trapi ma to :angry:
20. júl 2011 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@naduska fiha, to ste asi an rade..odkial si?
20. júl 2011 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano sme :wink: TT
20. júl 2011 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je toto možné? my čo chceme adoptovať a máme podmienky, tak nič a vy čo nemôžete tak zase ponuky zo všetkých strán... nejaké popletené riadne... Sa mi krúti hlava z toho...
@naduska vezmite ho a dajte nám... :wink:
20. júl 2011 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@naduska keby sa to tak dalo posunut.... :frowning2:
20. júl 2011 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite su uz zadany :wink: ale je to zakon schvalnosti ....a sme z toho hotovy :wink: ver
20. júl 2011 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@naduska a deticky boli podla vasich poziadavok?
20. júl 2011 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka1 bud rada, aspon sa posunies...
20. júl 2011 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@naduska tomu verím.. ale tiež verím tomu, že veci sa dejú tak ako to má byť a nesmieme siliť to, čo ovplyvniť nemôžeme... určite ste z toho mimo, tomu verím... ale snáď vás pochopia, ke´d vysvetlíte, čo a ako ste na tom... Ak budete komunikovať s nimi a slušne, verím, že vás pochopia... vyhodiť vás ozaj nemôžu ani dať na koniec.. a ako dlho čakáte?
20. júl 2011 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka kam sa posuniem?
20. júl 2011 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka1 v poradi, ked niekto odmietne
20. júl 2011 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v auguste budu 2 roky ....aj my si to hovoerime ze asi to tak ma byt ....inac by sme sa zblaznili :frowning2:
20. júl 2011 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@naduska neviem ci som to prehliadla,ale preco nemozete?
20. júl 2011 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sk ale ked niekto odmietne ,tak idu volat dalsiemu v poradi,,,,,,,,,,ty mozes byt v poradi aj 5-ta a mozu ti zavolat ,,lebo 4 pred teboou nemozu z nejakeho dovodu ...a tak to aj je ...
20. júl 2011 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka zo zdrav.problemov :wink: manzela ......
20. júl 2011 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka no to hej... za ďalšie dva roky čakania ten posun snáď bude.. ale mne je z toho nanič... keď si predstavím, že sme v polovici... prestáva ma to baviť a začínam sa nútiť myslieť na to, že decko ani nechcem... aby som sa už toľko netrápila...
20. júl 2011 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka1 neverim,ze budete cakat tak dlho...mna to momentalne akosi nezerie, sme este len na zaciatku, asi preto
20. júl 2011 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@naduska , a jednalo sa o bábo rovno z pôrodnice, alebo už bolo umiestnené v DeD? pýtam sa preto, že pokiaľ už bolo v domove, tak je minimálna šanca, že domov by prišlo skôr ako o mesiac, z pôrodnice to ide rýchlejšie
20. júl 2011 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka1 , dík za info :slight_smile:
@naduska podla mna sa to da normalne vysvetlit, radsej osobne zajst na urad a povedat ako sa veci maju, neverim, ze by s tym bol problem
bolo to z porodnice :frowning2: :frowning2: :frowning2: a na urade vedia nas problem .....ale.......
20. júl 2011 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@naduska a co, robia va,m problemy?
20. júl 2011 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a bola som normalne na infaarkt :frowning2:
20. júl 2011 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie len sa bojim vsetkeho uz ....ze akurat teraz nam ponukli 2x a my nemozeme a co ked bedeme ok a ponuknu nam dietko nie podla nas.........nemyslim na krasu ale...........rozumiete mi ze? :frowning2:
20. júl 2011 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@naduska musis len verit ze to tak malo byt, ze to vase na vas caka
20. júl 2011 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 zo srdca gratulujem :slight_smile:

@dadenka1 v noci sa mi o tebe snivalo, celkom horor, zachranovali sme spolu nejake topiace sa deti pod vodou :unamused: neboj, nebude to tak dlho trvat, ako vyzera prognoza, 100 % nie :slight_smile: bude to skor, uvidis. drzim palce.
a je mi moc luto, ze je to taketo nespravodlive... asi by mali naozaj centralizovat ten poradovnik - i ked nam z BA to samozrejme vyhovuje takto,, ze to tu ide rychlo... drzim palce, nech sa to aj u vas posuva...
20. júl 2011 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 srdečná gratulka.. aspoň niekomu sa darí... A nechcete ho dať potom k adopcii :grinning: ja by som niekoho poznala...
20. júl 2011 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kanhwa my dve? no to je horor ozaj... asi si moc postila do hlavy tie tragédia z TV novín... ale ako som tam zablúdila ja? to je moja jediná nádej že to nebude tak dlho... inak by som nebola schopná dnes existovať
20. júl 2011 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka1 pocuj, dajme stavku, ja hovorim, ze do roka ho mas doma, o co sa stavime?
20. júl 2011 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok