Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

dioliana1
4. aug 2011

@maznacik007 fakt to by bol zázrak...
u nás v kraji je menj detí v "ponuke" ako žiadatelov
asi tak 160:170

123fricka
4. aug 2011

musim nad vami pokrutit hlavou ako chytate ludi za slova 😀 😀 velmi prostee 😀 😀
keby ste sa pozastavili nad tym ze ste starsie zeny co maju riesit uz ine veci , a vy tu zacnete rypat ze som pouzila take slovo nadavkoveeee, no tak som pouzila nemam 15rokov co uz kazdy take slovo raz pouzije?ci nee? 😝 😝 😝 😝 a este aby ste si pisali a hóvorili o 2nikov a tak co si mam mysliet hadam to bolo namna magimary nie ked si somnou pisala ? uz si ma preklepla? 😀 sorry ale citim sa ako na sude 😕 ide pritom o jedno internetove forum a vy tu idete kazdeho kto povie slovicko alebo sa preklepne odsudit zato ze ste tu mali minulosti konfliktnu osobu????? nezda sa to trosku drsne? tak ked vam pomoze a zda sa ze mam dva niky tak urob co uznas za vhodne.lebo len tak ti do drzky vbehlo ze asi ja mam dva niky 😀 smiech 😀 😀 😀 😀 😀

magimary
4. aug 2011

@123fricka ó, aké impozantné! 😅 😀
keď vie niekto cez net určiť vek... 😀 😀 😀
bola by si prekvapená 😅

opakujem: ako vieš, že som myslela teba???! 😅 😀

dioliana1
4. aug 2011

@magimary THZ?

123fricka
4. aug 2011

@magimary lebo si mi to pisala sa pozri co si mi pisala nevies?

123fricka
4. aug 2011

@dioliana1 trafena hus zagaga?thz mas pravdu radcej si nevsimajte detaili

suezana
4. aug 2011

@123fricka vyjadruješ sa presne ako tá kočka 😒 😒 😒 si to ty

123fricka
4. aug 2011

😀 😀 😀 @suezana jasne u vas je kazda ona ste normalne a co si ti vecsica ked vies ze som to ja nie som to. a vyjadrujem sa ako chcem

suezana
4. aug 2011

@123fricka prečo nedokážeš normálne komunikovať? prečo hneď útočíš? veď si tu mohla kľudne písať..... prečo sa hneď prezradíš? nerozumiem....

123fricka
4. aug 2011

@suezana o com pises?akosa prezradis preboha zeny mate zdravy rozum? cimsa prezradim ja som neni ta o ktorej pises? co pisete namna? daj do placu teda dokaz to prosim ta ako vies ze som to ja daj dokaz ? lebo vobec nemate pravdu

natia
4. aug 2011

ach jo, to čo sa tu deje zase? ...

natia
4. aug 2011

Babule vie mi niektorá poradiť? Potrebujem pre malého oblečko na svadbu... samozrejme vo veľmi prijateľnej cene, keďže sa jedná o jednorázovú záležitosť... má veľkosť 92, max 98´, nemáte nejaký tip? 🙂 dík

cigaretka5
autor
4. aug 2011

@natia mam kamosku co prenajima je v Ba ale posiela po celej SR
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=24590

mexx
4. aug 2011

@natia Podla toho, ake oblecko si predstavujes. Ja ho vacsinou obleciem len do nejakych nohavic a kosele, a k tomu bud vestu alebo kravatu. (Nemam rada tie klasicke obleky, take tie uplne najklasickejsie, lebo nas mlady v tom vyzera jak cigansky baron.) 🤐 A taketo oblecko som zohnala trebars aj tu v bazariku. 😉
Ale teda zalezi od toho, co mu chces obliect... 😉

mexx
4. aug 2011

Hmmm, keby mam babu, tak si v tom linu navyberaaaaaaaaam. 😵 😀 Aj na chalanov v podstate, ak by to nazivo nevyzeralo tak "lacno", alebo podla druhu akcie (my sme boli zatial na takych, kde sa ani nejako extra nehodilo, aby bol tak strasne vyobliekany). 🙂

magimary
4. aug 2011

@dioliana1 dobráááááááááááááááááááááááááááá 😅 😎 😅

dioliana1
4. aug 2011

@magimary 😕 😀

maznacik007
4. aug 2011

ja mam next oblek bledy celkost 98 na 2-3 roky a potom mam tmave nohavice s pruzkom a vesticku k tomu ale tie su vacsie.. dlhe .. tak to enviem...
ja davam aj kosielky aj ruzove mame viacere mojmu ta farba celkom sekne... my mame este ja body take ako koselu ruzove... ale aj ine farby jasne ze..

maznacik007
4. aug 2011

tento mame my
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6030485&tab=3

vo velkosti 98

taky isty mame aj malicky co mal ked sme si ho priniesli

lenkove
4. aug 2011

@mexx @mexx @mexx ze cigansky baroooooooon 😀
@maznacik007 cas a laska liecia 🙂 Najma ta laska 😀 😀 Myslela som tu vasu lasku, co mu davate v prvom rade, ale... Priznajme si... Nie je ani prvy, ani posledny chlap, co sa polepsil, ked sa zalubil 😀 😀 Joj, jak sa na tom baviiiiim 😵 😀 😀
a ta infoska o sanacii rodiny, bodaj by si mala pravdu. Bodaj by toho bolo co najviac 😔 Joj, deticky-opusteniatka, drzim vam palceky.... 😔 Nech pre vas zivot dopadne co najlepsie...

A baby, keby ste videli @akim Robka , ako ho nasa Ivka zrala. Vo vytahu ho na tajnaka chytala za ruku a on sa tvaril ze "deckoooo" 😀 😀 Ved raz mu bude o aj tri roky mladsia dobra,ha! 😎

lenkove
4. aug 2011

@123fricka preco starsie? Ja nie som starsia zena!!!! Ja som mladnik... 😕

maznacik007
4. aug 2011

a este mam taketo nohavice a vestu a aj original z tej znacky topanky take k obleku /nasmu su este velke/ ale je to 104 velkost... hoci nohavice maju ten nastavovatelny pas a krajcirka by vedela dlzku tak podchytit ...
aj my sa chystame koncom augusta na svadbu
tak tiez neviem ze co dam... z toho ci taky tmavy s jemnym pruzkom alebo ten letny svetly...

mexx
4. aug 2011

@lenkove Ticho, starena. Ty uz musis byt vykopavka, ked si aj vysoke skoly postihala. 😀 😀 😀 😉

lenkove
4. aug 2011

@mexx A doktorat 😀

maznacik007
4. aug 2011

@lenkove no veru laska robi divy... aj s nasim dankom.... no fakt by si neverila ako sa viedli za rucky a tak... a Ivka ma tiez napadnika... krasneho... veru za par rockov sa bude o nu bit...

no ake ze stare... sak teda ... kocky kus... v najlepsich rokoch nie... ci?

my sme samy s Dankom doma Ninka a tatko su v medzugori... ale v sobotu v noci sa uz vratia... uz nam aj celkom chybaju... /niekedy/ 😀

mexx
4. aug 2011

@lenkove Ty tiez uz zo zahrobia pises? Bo v takom veku... 😲 😀

mexx
4. aug 2011

@maznacik007 Ja som videla tie fotky, ked ich Eli dala na FB, a hotova som bola. Fakt ako z telenovely vyzerali. 😵 😵 😵

lenkove
4. aug 2011

@maznacik007 celkom niekedy 😀 😀 joj, to si uzivaju tatik a dcerenka 😵 krasne!!!!
A napadnika ako napadnika, nechcem sa tu rozsirovat.. No, akoby som sa delikatne vyjadrila... Robko je ziadany a vie o tom 😀 Ale inak by sme ho brali 🙂

maznacik007
4. aug 2011

no a to nastastie nestihla fotit ze im skoro zajace povypustal a vliezol do zajacinca ku koze ... sliepky chudata... ponahanal... ale potom ho to osvietilo a bol uz len s Chanelkou... inak krasna je nenormalne...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre