• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

21. augusta 2017 
už som volala do usmevu tam mi to nikto neberie asi maju ešte volno a v navrate len odkazovač :frowning2:
5. jan 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no mne hovorila kurátorka že romky si nechávajú iba prvých 10 deti a ďalšie 11,12 už teraz vedia že budu v domove :frowning2: takže tak to asi vo všeobecnosti u nich chodí.
5. jan 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
no našej matky 12te je doma... aj prvých 10... len 11te je u nás...
5. jan 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej Juli ale ty si iný prípad tvoja dala preč to najkrajšie lebo jej asi nepasovalo :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jan 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
No možem Ti povedať, že zdaleka to nebolo to najkrajšie asi.. .Fakt nebola pekná... by som Ti ukázala foto z domova ešte...
5. jan 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som ju videla na fotkách ked bola v sedačke a viezla si si ju domov a fakt nebola až taká super pekná ale mala super pekné oči :dizzy_face:
5. jan 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie moje su velmi pekne, potom ake su tie co jej zostali? Alebo socialka zobrala tie najkrajsie?
5. jan 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dioliana :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: škoda že su dve lebo jedno by som hned brala teda jednú :wink: a hod už fotky :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jan 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vtedy už mala celkom pekné oči... ale aj tie na fotke z domova boli ešte riadne do X :confounded: ... no proste tie foto čo mala v spise, tak ani ja by som si neriskla....... Nie čudo, že ju nikto nechcel....
5. jan 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíš a mne sa celkom páčila od začiatku/akurát naši nechu doma tmavé :frowning2: / a to som si myslela že budem mať probém nájst si dieťa ktoré by mi rozbuchalo srdiečko :wink:
5. jan 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no popisala som im tam aspon mail všade a v stredu skusim volať znova.Snad mi to už niekto zdvihne.
5. jan 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubi a ty chces ake dieta resp. deti?
5. jan 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobra otazka Janula tvoje by sa jej mohli hodiť :wink: :grinning: aj vekovo a hned by mala dve :wink: :dizzy_face:
5. jan 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odhadujem, že Januline ako dvojica ešte nemajú papire všetky ok... ked náš za tok nemá všetky papire, tak Janulina malá asi ani nehrozí...
5. jan 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli ale ved by mohla pockat nie? :sweat_smile: srandujem.
5. jan 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sme jak babky dohadzovačky dobréééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jan 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak to už može počkať aj na nášho chlapa :grinning: :grinning: :grinning: Sa pobijeme o každú nádejnú maminu, nie januli? :sweat_smile: :grinning:
5. jan 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam prednost lebo u mna su dlhsie :sweat_smile:
5. jan 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale figu.. .v priemere na jedneho su kratsie... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jan 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len sa nehadajme :sweat_smile: ved si ich moze zobrat vsetkych troch :grinning:
5. jan 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
esteže sme tu a vyriešime to celé za ňu... čo by si bez nás počala... :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
5. jan 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked sem pride, aj ju porazi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: nikto okrem nas sem nejako nikto neprispieva, vsimas? :fearful:
5. jan 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej... nikto zlatý nám spravil druhú temu, keby nám ukecaným jedna nestačila :grinning: :grinning: :grinning:
Inak hlavne, že nemáme ani jedno decko adoptované a sme sa sem vryli... :sweat_smile: :pensive: :zipper_mouth: :grinning:
5. jan 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je tiez pravda :grinning: som sa dnes dozvedela, ze nasa bio sa ide vraj vydavat a ide zamiesit na babo :sweat_smile: no pri laure to tak tiez bolo, ze sa mala vydavat, aj zamiesili babo aj to takto dopadlo. tak mam usi nastrazene
5. jan 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co by ste radsej? bybu či chlapa??? alebo dvojčatá??? :grinning: :grinning: :grinning:
5. jan 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej tak to budeš možno mať aj adopčiatko Janula :wink: šikulka ta tvoja bio len čo pravda :wink:
5. jan 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ked tak pozerám na kalendár, tak naša by už mohla stihať dalsie.... nech sa moc neponáhla, ale ak by náhodou na jar porodila, tak 2 roky odstup je este celkom fajn... :grinning: :grinning: :grinning: len by som sa to kcela aj dozvediet potom...
5. jan 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som chcela chlapca, jednoznacne kristiana :pensive:
5. jan 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula.. .to nie... Kristin by mohol byt iny ako ten predosly Kristian.. .ja rozmýslam, že čo ked pride k nám nejaké dieťa s menom, ktoré už u nás je.... že ako to rozlíšime...
5. jan 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame 3chlanov doma a vsetci su na M :sweat_smile: no a stava sa, ze v rychlosti im mena popletieme :sweat_smile: ja som vzdy chcela syna kristiana , nemozem si pomoct. iny bude urcite ale aj laura len o kikovi stale toci :frowning2:
5. jan 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok