Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

bubi35
5. jan 2009

už som volala do usmevu tam mi to nikto neberie asi maju ešte volno a v navrate len odkazovač ☹

lenuska74
5. jan 2009

no mne hovorila kurátorka že romky si nechávajú iba prvých 10 deti a ďalšie 11,12 už teraz vedia že budu v domove ☹ takže tak to asi vo všeobecnosti u nich chodí.

najjulinka
5. jan 2009

no našej matky 12te je doma... aj prvých 10... len 11te je u nás...

lenuska74
5. jan 2009

no hej Juli ale ty si iný prípad tvoja dala preč to najkrajšie lebo jej asi nepasovalo 😀 😀 😀 😝

najjulinka
5. jan 2009

No možem Ti povedať, že zdaleka to nebolo to najkrajšie asi.. .Fakt nebola pekná... by som Ti ukázala foto z domova ešte...

lenuska74
5. jan 2009

no ja som ju videla na fotkách ked bola v sedačke a viezla si si ju domov a fakt nebola až taká super pekná ale mala super pekné oči 😵

dioliana1
5. jan 2009

tie moje su velmi pekne, potom ake su tie co jej zostali? Alebo socialka zobrala tie najkrajsie?

lenuska74
5. jan 2009

dioliana 😀 😀 😀 😀 😀 😀 škoda že su dve lebo jedno by som hned brala teda jednú 😉 a hod už fotky 😉 😀 😝

najjulinka
5. jan 2009

No vtedy už mala celkom pekné oči... ale aj tie na fotke z domova boli ešte riadne do X 😖 ... no proste tie foto čo mala v spise, tak ani ja by som si neriskla....... Nie čudo, že ju nikto nechcel....

lenuska74
5. jan 2009

no vidíš a mne sa celkom páčila od začiatku/akurát naši nechu doma tmavé ☹ / a to som si myslela že budem mať probém nájst si dieťa ktoré by mi rozbuchalo srdiečko 😉

bubi35
5. jan 2009

no popisala som im tam aspon mail všade a v stredu skusim volať znova.Snad mi to už niekto zdvihne.

janula_nz
5. jan 2009

bubi a ty chces ake dieta resp. deti?

lenuska74
5. jan 2009

dobra otazka Janula tvoje by sa jej mohli hodiť 😉 😀 aj vekovo a hned by mala dve 😉 😵

najjulinka
5. jan 2009

odhadujem, že Januline ako dvojica ešte nemajú papire všetky ok... ked náš za tok nemá všetky papire, tak Janulina malá asi ani nehrozí...

janula_nz
5. jan 2009

juli ale ved by mohla pockat nie? 😅 srandujem.

lenuska74
5. jan 2009

no sme jak babky dohadzovačky dobréééé 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😝

najjulinka
5. jan 2009

tak to už može počkať aj na nášho chlapa 😀 😀 😀 Sa pobijeme o každú nádejnú maminu, nie januli? 😅 😀

janula_nz
5. jan 2009

ja mam prednost lebo u mna su dlhsie 😅

najjulinka
5. jan 2009

ale figu.. .v priemere na jedneho su kratsie... 😝

janula_nz
5. jan 2009

len sa nehadajme 😅 ved si ich moze zobrat vsetkych troch 😀

najjulinka
5. jan 2009

esteže sme tu a vyriešime to celé za ňu... čo by si bez nás počala... 😀 😀 😀 🤐

janula_nz
5. jan 2009

ked sem pride, aj ju porazi 😝 😅 nikto okrem nas sem nejako nikto neprispieva, vsimas? 😨

najjulinka
5. jan 2009

hej... nikto zlatý nám spravil druhú temu, keby nám ukecaným jedna nestačila 😀 😀 😀
Inak hlavne, že nemáme ani jedno decko adoptované a sme sa sem vryli... 😅 😔 🤐 😀

janula_nz
5. jan 2009

to je tiez pravda 😀 som sa dnes dozvedela, ze nasa bio sa ide vraj vydavat a ide zamiesit na babo 😅 no pri laure to tak tiez bolo, ze sa mala vydavat, aj zamiesili babo aj to takto dopadlo. tak mam usi nastrazene

najjulinka
5. jan 2009

a co by ste radsej? bybu či chlapa??? alebo dvojčatá??? 😀 😀 😀

lenuska74
5. jan 2009

jej tak to budeš možno mať aj adopčiatko Janula 😉 šikulka ta tvoja bio len čo pravda 😉

najjulinka
5. jan 2009

a ked tak pozerám na kalendár, tak naša by už mohla stihať dalsie.... nech sa moc neponáhla, ale ak by náhodou na jar porodila, tak 2 roky odstup je este celkom fajn... 😀 😀 😀 len by som sa to kcela aj dozvediet potom...

janula_nz
5. jan 2009

ja by som chcela chlapca, jednoznacne kristiana 😔

najjulinka
5. jan 2009

janula.. .to nie... Kristin by mohol byt iny ako ten predosly Kristian.. .ja rozmýslam, že čo ked pride k nám nejaké dieťa s menom, ktoré už u nás je.... že ako to rozlíšime...

janula_nz
5. jan 2009

my mame 3chlanov doma a vsetci su na M 😅 no a stava sa, ze v rychlosti im mena popletieme 😅 ja som vzdy chcela syna kristiana , nemozem si pomoct. iny bude urcite ale aj laura len o kikovi stale toci ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre