• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

23. mája 2017 
@dia6 snažíme sa len krátko takže neviem či sa zadarí aj bio, ale adoptované sme chceli tak či tak len mm chcel počkať, ale si zjavne uvedomil, že sa aj tak načakáme ešte dosť kým bude ozaj naše
30. dec 2011 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jafnka ahoooj :grinning: :grinning: :grinning: som rada, že ťa budem stretávať aj tu :wink:
30. dec 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha dakujem vam pekne .. ja som pocula uz nekde tu na konovi sa spominalo ze davaju najmensie 2mesacne teda to je ta doba kde matka ma cas na rozmyslenie. dakujem vam
30. dec 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raza ahoj :slight_smile: sa ma nezbavíš :grinning: čítala som, že už máte prvé sedenie za sebou. tak super už ste zase o krôčik bližšie. my akurát rozmýšľame, že ako začať, kam najskôr ísť lebo trvalý pobyt máme v zv ale 90% času sme v ba kde máme prechodný pobyt
30. dec 2011 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dia6 no na to ze budeme cakat sme pripraveni,teraz mame doma dvoch synov,jeden ma 4 a druhy 1,5 takze nam nevadi aj keby to bolo tak do dvoch rokov a ked dlhsie tak nevadi.prijmeme aj romske dietatko,len jedna podmienka je a to ze chceme dievcatko.
30. dec 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jafnka no, tak to teraz neviem, kde si máte vybrať, alebo či vôbec máte na výber. najlepšie sa priamo spýtať na úrade. ..
vo štvrtok budeme mať už druhé stretnutie, bude nám vraj robiť nejaké pschotesty, tak mm má nervy, že ako to bude prebiehať :grinning:
30. dec 2011 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raza tak mm je ťažký frajer na psychotesty, pozná hádam všetky lebo jedna psychologička je jeho dlhoročná kamarátka, na jeden jej dokonca robil vzorec v exceli aby sa jej to ľahšie vyhodnocovalo... u nás sa budem báť skôr ja...
budúci týždeň chcem ísť na upsvar tu v ba a uvidím čo mi povedia
30. dec 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jafnka jéééj, tak to máte výhodu.. ten môj sa snáď bojí, že mu vyhodnotia, že je psychopat, alebo čo :grinning: :grinning:
30. dec 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
nieje to nic tazke ake psychotesty my sme nidky nic take vazne nerobili citali sme si vyplnovali otazky cca 178 odpowedi a tak kreslili sme ale nic take co by nidko nezvladol
30. dec 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@123sabrina tak určite to nebude nič strašné, ale predsa len ten pocit, že budeme pod drobnohľadom nie je úplne najpríjemnejší
30. dec 2011 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dia6 Do pôrodnice sa môže ísť pozrieť aj pri neanonymnom pôrode. :wink:
30. dec 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raza
Som sa aj ja bal :slight_smile: ale nakoniec som sa najviac bal kreslenia stromu :slight_smile:.
30. dec 2011 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiak001 zdravím košický kraj a ohľadne toho poradia - ja som volala tak okolo 12teho decembra a tetuška mi povedala, že sme 19ty v poradí na dievčatko (chceme dievčatko) a keby sme chceli chlapčeka tak 9ty a to sme v zozname čakateľov od 6.10.2011. No ale vraj 22 párov má prerušenie takže až koncom januára by mala vedieť, či sa niekto vrátil, ale ako sa to posunulo. Myšiak, keď budeš mať nové info, tak daj vedieť..
Joj ja sa už neviem dočkať, ale asi nie som sama :sweat_smile: . Držím vám všetkým pršteky a nech je pre nás čakateľov Nový rok úspešný :slight_smile: A gratulujem čerstvým maminám.
30. dec 2011 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
vesticka pocuj tusim sa prestahujem do kosickeho kraju:slight_smile: pekne to si vysee2 mesiace v zozname a uz si na rade :slight_smile: pekne :slight_smile:)
30. dec 2011 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dioliana1 hmmm... asi škoda reči... :pensive:
30. dec 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiak001 strom ? :confused: :confused: :confused:
30. dec 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sida447 vitam ťa :slight_smile:
30. dec 2011 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Vidim ze prisli k nam zanika, musim sa pochvalit Kubko je u nas uz 5 rokov, boze ten cas leti. A chvalbohu sme za tie roky nepotrebovali ziadnu radu od odbornikov, niekedy ked sledujem clanky tak mam pocit ze na vsetko.
31. dec 2011 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zicoportos blahoželám!
31. dec 2011 o 08:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zicoportos , tak oslávte pekné srdiečkové :slight_smile: :wink:
31. dec 2011 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vesticka
parada :slight_smile: my sme v zozname od 26.10 ale aj tak pojdeme na prespehy manzelaka ma skusku 9.1. poobede a mne treba odniest papiere do skoly :slight_smile:
31. dec 2011 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raza
no strom sme cmarali na papier taky ten listnaty
31. dec 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PEKNEHO SILVESTRA A STASTNY NOVY ROK NECH JE PLNY DETICIEK :grinning: :pensive: NOVYCH MAMICIEK A TATINKOV .........RYCHLEJSIE ROZHODNUTIA ZO SUDOV,,USTRETOVE DD.....zela Martula.................
31. dec 2011 o 10:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Prajem všetko, čo radosť vzbudí,
prajem lásku, lebo spája ľudí.
Prajem priateľov, čo dokážu žiť,
prajem milovať a milovaný byť.

Šťastný Nový rok!
31. dec 2011 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
mysiak001 vy uz ste zaradeny do zoznamu ? kolki ste v poradi ?
31. dec 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@123sabrina netusim ale pojdeme zistit po sviatkoch
31. dec 2011 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko dobre v novom roku vsetkym cakatelom nech to cakanie rychlo ubieha a nech je cim skor novy prirastok doma v postielke
31. dec 2011 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Aj ja prajem vsetko dobre vsetkym adoptivnym rodicom (Mame 5 rocneho osvojeneho jakubka - uz asi viete kto som)
31. dec 2011 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hahahu neboj mame prehlad ... ty si neprehliadnutelný na nete :grinning: PF aj vam :wink:
31. dec 2011 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok