• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

22. septembra 2017 
@najjulinka Ťa trošku poopravím podľa nového by malo byť jedno dieťa s postihom brané ako celý úväzok a dve zdravé deti plný. 1/2 úväzky majú padnúť :wink: a som zabudla že tie dve zdravé deti sú niekedy chorľavejšie jak to jedno postihnuté.
14. feb 2012 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vesticka Nie , boli sme za našou tetou sa informovať .. boli sme na prvej strane tak to mala spočítané za minutku ... teraz už budeme telefonovať , ked sme tak blízko tak to by už nemal byť problém spočítať ... ale hrozne sa tešíme :slight_smile: povedala,že do jesene by sme už mali mať ...
14. feb 2012 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@marketka1 ono ZŤP tak nejak je.... akože davno..
ale kým dieťa nemá zťp, tak je postih vlastne nepostih.. či ako to nazvať.. .a je to uplne rozne decák od decáku.......
však vieš aké deti mame doma. Ja mam 2 ukažkove a muž ma 2 neukažkove :zipper_mouth: :grinning: :wink: :slight_smile: :dizzy_face: a plat máme rovnaky... :wink:
14. feb 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzik242 no najlepšie je asi dostať dieťatko pár dňové rovno z nemocnice :wink: ,aby išlo rovno k nám,tiež poznám jednu,čo nemala dobré skúsenosti v profi,no ale vydržíme všetko len nech máme drobca
14. feb 2012 o 20:10  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najjulinka moj mal 2 roky v novembri a furt pije z flase kasu a mlieko ale nastastie uz asi mesiac vodu z pohara konečne a sa neolieva bo on furt naraz chcel pit a mal to hned na sebe :D
14. feb 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najjulinka viem čo máš doma, :wink: ale viem aj o jednotnej koncepcií pre všetky DD v SR a budú zmeny ( neviem síce ako to bude rýchlo ale prídu) :wink:
14. feb 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marketka1 prídu .. len my viac postihnutých nemožme..... ma sa integroať postihnute medzi zdrave a nie naopak.... a hrozí nam presne ten opak :frowning2: :zipper_mouth: aj koli zmenám..... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: od stola sa zmeny robia.... :unamused: :frowning2: takže uvidime.... časom sa to snad vykryštalizuje..........
14. feb 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik242 ja ti skusim odpovedat na tvoju otazku- ja som profi aj pestunka a niesom platena podla poctu deti ... takze?!??????
A ak je tvoj postoj taky ze profi je len zamestnanec a neaka zenska sa nebude na teba pri IA pozerat, tak to sveci o tvojej empatii k tym drobatkam, ktorych casto jedinou, aj ked chabou istotou, je prave ta zenska co je len zamestnanec ded.
A moja skusenost ... mam pocit ze som jedina koho trapi ci sa mojim pr detom najde nahradna rodina a keby som aspon trochu mohla tak im ju aktivne hladam, lebo mi je jasne ze cim skor budu v definitivnej rodine tym lepsie pre ne. Ale toto nieje v mojej kompetencii....
14. feb 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@marketka1 a dve ztp budu dva plne uvazky? :grinning:
14. feb 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
14. feb 2012 o 21:16 • zuzik242
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
14. feb 2012 o 21:25 • magimary
dievcence moje neda mi nezareagovat na "dnesnu" temu
zacinam mat strach, ze ked budem odovzdavat babatko (a modlim sa, aby to bolo cim skor - myslim tym dni, tyzdne a nie mesiace), ze ma nova mamina a tatino nezvozia za to, ze to ich babatko nie je podla ich predstav. no nemozem za to, ze bolo viac ako 2 mesiace opustene v nemocnici a kym sa vybavili papierovacky tak dalsi mesiac v ded zaklietkovane v kovovej postielke a preto je vo vyvoji trosku pozadu. ale mozem s hrejivym pocitom v srdci povedat, ze kazdym dnom v nasej rodine je stastnejsie a vyvoj sa upravuje do normy. lebo je milovane bezpodmienecnou laskou, nie 8 hodinovym pracovnym casoms tatneho zamestnanca ded, ktory zarobi tolko ako zadovy zamestnanec v tescu :wink:
A SOM NA TO HRDA ZE SOM PROFI, hoci tym odhalujem intimitu nasej rodiny verejnosti
14. feb 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
14. feb 2012 o 21:36 • alica11864
@alica11864 a vies ze nad tym uz asi 2 tyzdne uvazujem, ale neda mi to, nedokazem zahodit za seba ten pocit, ze chcem pomoct detom naucit sa milovat, aby to potom novy rodicia ocenovali cely zivot, ze to ich dieta je "normalne" a vie sa naviazat, hoci v najdolezitejsom obdobi svojho zivota ho najblizsi zradili a tak sa boji a nedokaze niekomu verit. preto som tu, aby vam to "vase" dieta verilo, ze ho lubite a nezradite ho ako jeho bio - ale to ovlada kazdy, kto pozna pojem "vztahova vazba", lebo bez nej by vase dieta bolo vzdy len a len cudzincom vo vasom dome :frowning2: :frowning2:
a v tescu som uz vykladala hoci aj s VS a nenaplnalo ma to tak ako profi, a nevadi mi, ze do mna obcas niekto kopne, mne ide o dieta nie o nahradneho rodica, ten je druhorady pre mna
14. feb 2012 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
14. feb 2012 o 21:48 • zuzik242
"zakomplexovana veriaca zena" dakuje za "paci sa mi to" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. feb 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@zuzik242 , @alica11864 , a že ani jedna nepoužívate čiarky? :unamused: :confused:
14. feb 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@cairka Keby len ciarky. :grinning:
14. feb 2012 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@mexx ideeeeš.. .dobréééé.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. feb 2012 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a aký úrad je na Vazovovej? pre nás neznalých nášho hlavného mesta :confused:
14. feb 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
14. feb 2012 o 22:04 • zuzik242
14. feb 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik242 maš prehlad.... tu nie su len tie čo adoptovali,a le aj tie čo uvažuju nad adopciou :wink:
14. feb 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzik242 , :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pri páse čiarky netreba, to je fakt. Ináč v úradnom liste by to vyzeralo bez čiarok divne, ty vyťažená :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. feb 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
14. feb 2012 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najjulinka , tak že mi práve ty odpovieš, som nečakala :grinning: (akože o Bratislave) Ale dobre vedieť, aj som si myslela, len som si nebola istá
14. feb 2012 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
14. feb 2012 o 22:07 • zuzik242
@cairka na nete je také, že google :wink: :grinning: :grinning: :grinning: a ten je velmi rýchly :grinning: s ním som takmer vševediaca :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. feb 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@najjulinka Ale ty si aka domyselna! :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
14. feb 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mexx ja som naj :sunglasses: :grinning:
14. feb 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok