• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

30. marca 2017 
@123sabrina neviem odkial beries istotu ze bude bez problemov, ale v poho, uzi si :wink:
2. máj 2012 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechcelo sa mi prilievať olej do ohňa, ale táto veta mnou hecla:
"ja od nikoho nepotrebujem rady ja viem vsetko co sa moze stat a co sa stava "

tak len jediná vec k tomu: to si si jediná,
pretože toto nevie NIKTO (snáď len jasnovidci v Harry Potterovi, ak tam takí sú)...
ale je dobré, že je tu medzi nami niekto taký, kto vie všetko...
to je vlastne vysoké pozitívum :wink:
2. máj 2012 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
no konecne je tu trocha veselsie, po tych smutnych spravach :slight_smile:
2. máj 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Buď nás zavádza chorá osoba, trpiaca bludmi či utkvelou predstavou o adopcii dieťaťa... alebo potom stojí za úvahu na jakú ... sa robia osobnostné testy pred zápisom do ZZ.
2. máj 2012 o 19:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
@yukki este jeden like by som dala :grinning:
2. máj 2012 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, len tak na pobavenie promptne obdržaná IP:

ti si jak chklap alebno zena ? kokss

No kto mi ju asi tak poslal, uzatvárajte stávky! ktorá prvá uhádne, tej prezradím, či som "chklap" "alebno" "zena"
2. máj 2012 o 19:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@yukki že by Saxána?!? :confused: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. máj 2012 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magimary saxana dostala "třista let po škole"....pisateľke by to nepomohlo
2. máj 2012 o 19:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@yukki jeeeej, asi dnes menim modre z neba za konika, pobavim sa dnes vecer :grinning:
2. máj 2012 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je jasný syndróm "lietadlo" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. máj 2012 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@yukki tak sa zase nedozviem, čo za zjav, výtvor, či iná entita je to slovko, ktoré neviem ani vysloviť :sweat_smile: (chklap, či ako? :sweat_smile: )
2. máj 2012 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magimary , veď sa pozri na fotku @yukki a to je jasný chklap , kokss :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. máj 2012 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
baby ale musite uznat ze sa dost dlho drzala
2. máj 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
2. máj 2012 o 19:45 • suezana
@maznacik007 zase som vypustila krakena ????? :angry: :sunglasses: :zipper_mouth:

ja so prekopírovala celú diskusiu a bolo by dobré dať to psychologičke, kde robila prípravu ... žiaľ, aj keď som dokonalá :dizzy_face: :dizzy_face: , toto nezistím, čo je škoda, ale prikláňam sa k názoru yukki, že táto osoba nečaká na adopciu, žiadnu prípravu nerobila ( boli sme tam 4 x a naposledy, lebo je jedno, koľkokrát tam pôjdu, dôležité je, aby všetko prebrali ) a dieťa si tiež podľa mňa nešla vyberať ( už som bola na odchode, keď mi volala ženská z návratu, aby sme to preložili ???? :confused: :confused: ), tu by som nezverila ani rebornovanú bábiku
... a niekto tu písal, že to je niekoho sesternica, či nie ??
2. máj 2012 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maznacik007 a ti si ktozedovojules hodnotyt haaa paaaa tisi urop poriadokkk vprýprave na ziadateliov kokss a neripaj
2. máj 2012 o 19:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@yukki , ten ľavopis (abo ako sa povie opak pravopisu? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ) je infekčný? :grinning: :grinning: ale nie, chňapem, že je to IP
2. máj 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akosi sa vytratila herecka jedna :confused:
2. máj 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, to je môj vlastný výtvor a nakoľko som ťa oklamala, skladám si sama poklonu....POKLONA
2. máj 2012 o 19:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ja odporúčam Zlatého retrievera, síce je to pes ktorý 2x do roka viacej plzne, ale ma dlhšiu srsť ktorá sa nedá v dýchnuť ako je to u mnohých krátkosrstých hafanov dalej sa dá rýchlo a lahko spratať.
Tieto psíky sú velmi velmi kludne, dobracke a mierumilovné plemeno. sú to proste andelíky, miluju deti - proste všetkých ludí. majú prirodzenu inteligenciu a sú velmi ľahko vycvičitelný.
2. máj 2012 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@yukki , teeeeda, sa nezdáš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. máj 2012 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a môžem ísť zavrieť sliepky...alebo jednu vziať dnu a posadiť za klávesnicu?
2. máj 2012 o 19:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@yukki, myslím, že viac netreba :wink:
2. máj 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chudák zlatý retriever, keby sa mal dostať k sabrine :sweat_smile:
@chelonka , asi si to chcela vložiť do inej diskusie :wink:
2. máj 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@chelonka toto bolo do témy, aké plemeno psa do rodiny s deťmi ??? :slight_smile: :slight_smile: ja mám bobtailov a tiež je to presne také isté plemeno, ako opisuješ retrieverov :slight_smile: a nie sú takí "okukaní". len tam treba starostlivosť o srsť, lebo aj vďaka nej je to úplne famózne plemeno :dizzy_face: :dizzy_face:
2. máj 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cairka hej hej to máš pravdu, to som chcela dať inde, jaaaaj ale jak som sa pobavila, na tom tvojom komentare k tomu a na mojej hluposti jaaaaaaaj :grinning:
2. máj 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuzkanka117 hej hej, to sú tiež chutní havkovia, nedavno sme jedneho videli, ako sa prehánal za futbalkou a potom nás zbadal, tak veeelmi chcel ist na nami, ale akosi ho delil polot z domu od nas :frowning2: :grinning:
2. máj 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkanka117
@yukki
ja sa zial nepriklanam k vasmu nazoru a obavam sa, ze tato osoba skutocne caka na adopciu :unamused: a tiez nechapem, ako mohla prejst cez pripravu a testy...
2. máj 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
2. máj 2012 o 20:41 • kanhwa
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
2. máj 2012 o 20:46 • 123sabrina
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok