• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

23. januára 2017 
@misula4660 jééj veľká gratulka :slight_smile:
19. máj 2012 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@misula4660 gratulujem
19. máj 2012 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:slight_smile: takto hladam zuby
19. máj 2012 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
@dioliana1 náš overal chlpáč...
19. máj 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misula4660 krááásna fotka,fuuuuu, :slight_smile: :slight_smile: človeka až hreje pri srdiečku,ked si predstaví, že tieto detičky budu vyrastať u rodičov,ktorí ho budú ľúbiť nadovšetko :slight_smile: :slight_smile:
19. máj 2012 o 21:25  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Všetkým Vám veeeeeľmi pekne ďakujeme....
@karkana veru, my si už ani nevieme predstaviť život bez neho, je to ten najkrajší pocit, aký môže človek cítiť - lásku ku svojmu milovanému dieťatku.... :slight_smile:
19. máj 2012 o 21:33  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@dioliana1 júúúj nádherná bambulka :slight_smile: :dizzy_face:
19. máj 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všetkým ďakujeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. máj 2012 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je perfektná. A vaša celá rodina tiež....všetci.
20. máj 2012 o 07:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dioliana1 nadherna bambulka... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. máj 2012 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte všetci netrpezliví čakatelia :slight_smile: . Nedá mi to musím sa s Vami potešiť o svoju radosť. Dnes sme sa dozvedeli, že sme už 11ty v poradí na našu vytúženú dcérku :dizzy_face: . Tak sa to od januára pohlo o 5 miest. Keby sme chceli chlapčeka tak sme už druhí, ale my si počkáme na naše dievčatko. Taká som rada, lebo jarná depresia sa ohlásila (všade samé detičky a tehuľky) aspoň sme už znova o čosi bližšie :slight_smile:.
Prajem Vám všetkým, aby Vám to skoro ubiehalo. Nech sa tu už všetci môžeme radovať... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. máj 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@mysiak001 vy ako ste na tom?
21. máj 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vesticka tak to je naozaj krásna správa :wink: a hneď je deň krajší, že ? :wink:
21. máj 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Postupili sme o 16 miest za pol roka
21. máj 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lubka1709 v našom kraji je to tých 30 miest ročne...
22. máj 2012 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misula4660 ako dlho ste čakeli na to krásne dieta,mi sme este len teraz začali s prípravou,zajtra mame 3 sedenie a 2 návštevy u nas doma za sebou.
22. máj 2012 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fontana ahoj. čakali sme cca 21 mesiacov, ale aj keď sa nám to zdala nekonečne dlhá doba, to čakanie naozaj stojí za to..... :wink:
22. máj 2012 o 18:44  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misula 4660 tak to teda verím, :slight_smile: ,ak sa možem spýtat,odkial si,ja som z východu.
22. máj 2012 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dioliana1 Tak to som prepočitavala a tak mi to aj vychadzalo že tak 30miest za rok
22. máj 2012 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raza veru tak, aj keď viem, že nás ešte čaká dosť mesiacov čakania, tá nádej, že sa to hýbe je na nezaplatenie :slight_smile:
22. máj 2012 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka1709 Ale to je celkom dobré číslo :slight_smile: Držím palce nech sa to nespomalí... :wink:
22. máj 2012 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vesticka zatial nic nove co mi je divne ale po 4.6 ideme do KE sa opytat ci sa to pohlo z tych co boli s nami su jedni uz v prvej 3-ke a nm dopis neprisiel este stale ze sme v 5-ke :( Zato sa pojdeme pytat.

Akurat uz na mna dolahol stres zo statnic a z toho ze nemam pracu a tak podobne
23. máj 2012 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiak001 , štátnice urobíš. S prácou to môže byť ťažšie, zatiaľ ale v lete si vari niečo nájdeš. A Váš poklad už tu na vás niekde čaká, už sa narodil, len sa kolo neho ešte zrejme robia papiere...keď už ste v prvej 5-ke, môžu Vám z košíc zavolať aj dnes. :wink:
23. máj 2012 o 07:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mysiak001 uplne suhlasim s yukki... Drzim silnokansky palce :slight_smile:
23. máj 2012 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiak001 mysli pozit.určite bude vsetko ok.ja som tiež momentalne bez roboty,po dvoch neuspešných ivf a stále sa teším čo príde,aj to čakanie jehrozné,ale hadam výsledok za to bude stáť.Musíme byt optymisti. :grinning:
23. máj 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, možno sa to tu už niekde písalo, ale chcela by som sa spýtať skúsenejších. V pondelok nám bolo doručené rozhonutie o zaradení do zoznamu čakateľov, s tým, že tam bolo spomenuté niečo v tom zmysle, že sa môžme odvolať, resp. prísť si dať potvrdiť právoplatnosť. Vzdať sa odvolania nestihneme, keďže do 15 dní sa určite nestihnem dostaviť na úrad. Ale čo znamená, že si mám dať potvrdiť právoplatnosť. Musíme ísť osobne na úrad. Tiež by ma zaujímalo, že keď sme už zaradení do zoznamu, či nasledujú nejaké ďalšie kroky alebo nám už len zostáva čakať tá dlhá doba, kým sa dostaneme na radu. My patríme pod Trenčiansky kraj teda čakať budeme veľmi dlho, ale teraz nám to až tak veľmi neprekáža, keďže sme sa týždeň pred vydaním záverečnej správy z prípravy dozvedeli, že čakáme bábo, adopciu ale určite nebudeme rušiť. Ďakujem za radu
23. máj 2012 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@siska25 gratulujem k babatku nech sa mu v brusku dari a tiez aj k pevnemu rozhodnutiu ist do adopcie aj napriek vlastnemu dietatu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. máj 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiak001 Júj neboj sa nič. Všetko dobre dopadne. :slight_smile: Aj práca bude! Mne je tiež dosť zle, keď si predstavím, že budem musieť odísť od bábätka po pol roku do práce, lebo inak to neprežijeme. Ale človek nikdy nevie. Ja som veriaca a preto si stále vravím, že Bohu nič nie je nemožné. Neviem ako si na tom ty, ale ver v to pozitívne a ono sa to tak potom stane. :slight_smile:
Inak je to veľmi zvláštny pocit, keď si predstavím, že už by sme boli skoro na rade ( druhí na chlapčeka), ale máme na to vážny dôvod, prečo sme sa rozhodli pre dievčatko. Tak nech to vaše chlapčiatko už doletí s tým bocianom ku Vám. :wink:
23. máj 2012 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vesticka Tak dufam,že sa to nespomali a pôjde to tak ako teraz
24. máj 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim, o par tyzdnov zanesieme papiere a mali by sme byt zaradeni do zoznamu cakatelov. sme z ba. neviete kolko sa teraz priblizne caka (na dietatko do roka)? Odporucate navstivit klub nahradnych rodin ?
24. máj 2012 o 11:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok