• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

20. júla 2017 
@mysiak001 kua tak ti zavidim, musime to zacat aj my riesit aby sme sa aj my uz tesili z noveho clena rodiny. uz sme sa vytrapili dost (9rokov) pokusov o vlastne, ale asi to priroda chce inak a ukazuje nam iny smer nasej cesty, tak sa za nim vydame, a mozno sa raz pristasti aj vlastne.
8. aug 2012 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mysiak001 ja isšla na MD a mala som vačší príjem, materská mi teraz vychádza takmer tak vysoká ako plat čistého :wink:,

teraz je to 65% z vymeriavacieho základu (hrubého príjmu)
8. aug 2012 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dioliana1 hmmm z toho mam obavy, ale pokial nezariskujem tak to asi nezistim.
8. aug 2012 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susumusu čo je v tejto dobe isté? Iba dane a smrť.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. aug 2012 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@dioliana1 No to hej len ja mozem ist len na rodicovsku uz som 1 a pol roka v podstate bez prace ak neratam dohody o vykonani prace.
8. aug 2012 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dioliana1 Na slovensku ani tie dane ked padne system ako na zaciatku roka :wink: :grinning:
8. aug 2012 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiak001 tak to ano, ja napr. som iba pol roka na MD a potom idem normálne do práce a budem poberať rodičák...kedže pracujem doma môžem tak riešiť
8. aug 2012 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiak001 Ahoj, ďakujem za odpoveď. Čo sa udeje v septembri? Mali by ste mať už bábo?
8. aug 2012 o 20:17  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tortelinka Ďakujem pekne za info :slight_smile:
8. aug 2012 o 20:25  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@5katarina7 Ďakujem. No nešpecifikovali sme pohlavie, ale chceli by sme bábo vo veku od 0 do cca 1 roka. Ak bude o trošku staršie, nevadí ...
8. aug 2012 o 20:26  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak holky a chlap - veru je to tak - ja som oznámila zamestnávateľovi, že som na prvom mieste, aby rátali s tým, že odídem a už som nezamestnaná :astonished: :astonished: :astonished:
@susumusu podľa mňa ešte neoznamovať, už by som to neurobila, chcela som byť férová, nakoľko sme dobre vychádzali, ale biznis je biznis :pensive: :pensive:
8. aug 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susumusu ja som odisla za tri dni a to pracujem v skolstve, tak si vies predstavit aky frmol to bol :grinning:
8. aug 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@susumusu nezachytila som z akeho si kraja, v kazdom kraji sa caka inak
8. aug 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana svatá pravda,presne to sa stalo aj mne,len na rozdiel od teba,ja som bola na ivf a šefka sy myslela,že ostanem tehu,tak ma včas prepiustila :frowning2: dala som sa na pn ale zbytočne,nevyšlo to .Tak sa teraz trápim tak ako mysiak00,ale už iba krátko,niečo sa mi črtá....
8. aug 2012 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a ešte mam konečne dobru správu,od 6.8.sme už zaradení do poradovníka,dnes sme boli v ke podpísat papiere.konečne..a teraz už len čakat.
8. aug 2012 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@vikad Ono to je tak september je 9 mesiac roka. Štatistický úrad tvrdí že sa rodí najviac detí ono to bude tým silvestrom. :wink:

@fontana Blahozelám
9. aug 2012 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@tortelinka ....z trencianskeho ...diky
9. aug 2012 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka ...to je sila, a povedala si im o tom, ze planujete adopciu?
9. aug 2012 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ....to su svine, presne toho sa obavam, takze asi radsej nic nepoviem, lebo by som asi podobne dopadla, a to si nemozem dovolit. a je mi luto ze s tebou tak vybabrali, neskutocne aky su ludia bezcharakterni.
9. aug 2012 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susumusu kolegovia nevedeli, iba sefka, ale s casovym intervalom 2-3 roky, a nakoniec to bolo 6 mesiacov, takze na to nikto nebol pripraveny :slight_smile:
9. aug 2012 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tortelinka ...hej, u vas cakanie trvalo len 6m?
9. aug 2012 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susumusu ano, boli sme prekvapeni
9. aug 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiak001 v septembri sa rodí najviac detí??? :sweat_smile: :sweat_smile:
9. aug 2012 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@susumusu noooo ja som zamestnávateľa informovala ešte len keď sme riešili prípravu :grinning: a teraz čakáme spolu :grinning:
9. aug 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lillik3 sa mas ked tvoj zamestnavatel stoji pri tebe a davati oporu ...to sa vidi uz malo. ja si to radsej necham len pre seba a max.to poviem sefovi, ten snad bude mat pochopenie, vlastne vedel aj o ivf-kach a drzal palce.
9. aug 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tortelinka a ake ste mali poziadavky, ...ak sa smiem spytat? ...dik a hlavne zelam aby vasa rodinka bola plna stastia a hlavne lasky.
9. aug 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@susumusu moj sef je moj zamestnavatel :grinning: a je naizaj skvely, a vedel aj o umelom oplodneni a vzdy stal na mojej strane.... Jasneeee ze su PANI sefovia a sefovia...
9. aug 2012 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte, prosím Vás neviete niekto ako to vyzerá s adopciou v Nitre? 22.8. bude rok čo sme zapísaný a na úrade nám povedali že sa máme na poradie opýtať až niekedy v októbri čo je ešte ďaleko :frowning2: v apríli sme boli 49. Ak má niekto info tak moooc ďakujem
A inak moji nadriadený o tom vedia a veľmi nám držia palce....
9. aug 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@erikadodo no tak ja som volala minulý týždeň,a sme na desiatom mieste, tak isto ako aj pred dvoma mesiacmi,takže to stojí :frowning2:
10. aug 2012 o 12:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “na žiadosť pisateľky komentára sa komentár zmaže”
10. aug 2012 o 12:29 • kinna
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok