• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

22. augusta 2017 
@5katarina7 tak to je velmi dobra otazka? to by sme aj mi rada vedeli bolo mi povedane ,ze : nehovoria to ziadatelom ,aby sa nadarmo neznervoznovali ,. ked sme volali povedali ze biele deti niesu a potom som sa dozvedela ,ze za 3tyzdne islo9 deti a bielych na adopciu .keby tu nemam tu kamosku tiez s nasho kraja a nedava mi info neviem absolutne nic podla toho co viem som niekde okolo cisla 30
11. okt 2012 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@5katarina7 a este u nas je tam jedna pani velmi neochotna , drza a vobec sa nevie vrit do situacie nas- cakatelov jednoducho nepovie a dost ju netrapi ,ze sme sa trepali niekolko kilometrov k nim na uard aby sme sa nieco dozvedeli ona ta hned odbavi :unamused: za 1minutu a konec viac sa nebavi. myslim si ,ze sa tam nehodi ,a urcite by si s nou plno mladsich a ochotnejsich vimenilo miesto. no volakto to tu aj sponinal tusim mysiak001 , ze september bude plodni , no u nas aj bol za 20 dni 9deti pekne to islo dolu a vy este cakate ? kde ste na ktorom mieste?
11. okt 2012 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@123sabrina no tak na takom mieste by mohli robiť empatickejšie tety.Tak nám vždy povie,keď zavoláme.Síce aj u nás je jedna taká namosúrená,ale zas s tým nemá problém a poradie povie.My sme naposledy volali tak pred mesiacom a boli sme na 9mieste,ale už čakáme dva roky.
11. okt 2012 o 17:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@5katarina7 hm no dost dva roky ale zase ste 9ty to uz sa do vianoc podla mna dockate-vianocny darcek zeby? :dizzy_face: ...tak u nas co poznam tak dostali po 1rok aj 4-5mes.. a teraz kamoska caka 1rok a 5mes a uz je na rade takze cakam kedy mi uz napise radostnu spravu ze uz jej volali , ale kto vola s nasho kraja myslim,ze tak isto by povedal ako ja ze cista neochota a nedozvedia sa nic...
11. okt 2012 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@123sabrina no to by bolo dobré keby sme do vianoc dostali,ale podľa mňa to dovtedy nebude :unamused:
11. okt 2012 o 19:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@5katarina7 pozri si 9! moze mat niekdo pozastavene a niedko pred tebu moze chces opacne pohlavie ,niekdo odmietne a tak a uz si na rade ja myslim ,ze aj skor to bude
11. okt 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@5katarina7 zazraky sa deju a mozno nas tu zopar ostane skutocne velmi prekvapenych pred Vianocami. Pozitivne myslenie pomaha dievcata, takze negativne myslienky sup sup prec.... :slight_smile:
@mysiak a ty to v tej robotke zatial poriadne pories s tou bezpecnostou prace, lebo ak pride maly, tak ti v dosledku nevyspatosti moze uniknut zopat dolezitych detailov :wink:
11. okt 2012 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vemido no veci nakupene nemame, postielka je pri svokre na pojde :slight_smile:. Nejake veci na zaciatok mame z Martinkinej predajne a ieco sa nakupi ked to bude aktualne. V poradovniku sme uz rok.

@vesticka jaj tak to mi ujde tak ci tak ako povedal jedn mudri clovek 100% bezpecnost neexistuje :slight_smile: Ja mam z toho paniku uz teraz :slight_smile:. Ale nejako bolo aj bude. Uz aby tu bolo adopciatko.
11. okt 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@123sabrina ved ja stale tvrdim ze dlhe zimne vecery +9 mesiacov a je z toho september :D. Akurat nas to minulo :slight_smile:.
11. okt 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiak001 bude skoro, neboj... synaaaator :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. okt 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiak001 no vidis a mal si pravdu ,ale uz nech to je cim skorej nevieme sa dockat :wink:
11. okt 2012 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@123sabrina Potom tu mame este Maj lasky cas a to su deti ako ja Februarove. :grinning:
@lenkove Jasne ze bude a potom bude aj dievka :grinning:
12. okt 2012 o 06:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@mysiak001 vidis tak kazdy mesiac su nejake deti ti si teda priklad maj lasky cas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte ako sa máte?
@lenkove ahoj, vieš čo mi oznámil môj synátor? že chce pod stromček bábo :slight_smile: neviem čo na to tí hore :grinning:

P.s. ja stále nič nové, len trpezlivo čakáme :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
12. okt 2012 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ozaj keď som sa informovala o tej malej okolo troch až štyroch rokov, vraj také deťúrence nemajú lebo si ich berú od malička, alebo teta na sociálke bola prepracovaná, bohužiaľ to isté mi povedali aj v návrate že nič..... :unamused: , vraj sa ozvú ak niečo :zipper_mouth: :dizzy_face:
12. okt 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak poslešne hlásim, čapičiek uhačkovaných už mám dosť, svetrík už je tiež skoro celý hotový, už som začala aj deky, tie idú pomalšie :sweat_smile: , tak to je lepšie na nervy.. ale to čakanie je aj tak nekonečné a to sme ešte len na začiatku :rolling_eyes:
12. okt 2012 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@raza ta ty dokým sa dočkáš aj auto bude obháčkované jak v tej reklame....T-mobil či na čo to bolo
12. okt 2012 o 13:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@yukki šak toto... manžel už frfle, stále po zemi len nejaké bavlnky, na gauči furt nejaké klbko ... a to ani nepredávam, všetko len škrečkujem v komode :sweat_smile:
12. okt 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@raza aj ja som na tom podobne,len to ma štve,že všetko robím v neutrálnych farbách,lebo neviem čo nám prinesie bocian :grinning:
12. okt 2012 o 18:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@5katarina7 tak treba narobit aj modre aj ruzovove a to zvysne potom predat :grinning:
12. okt 2012 o 18:47  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@milenka74 vidíš,že ma to nenapadlo :wink:
12. okt 2012 o 18:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@5katarina7 ja ked som bola tehu som bola cely cas v nemocnici a som sa bala strikovat pre svoje tak som vsetkym kamoskam postrikovala len pre svoje som nemala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. okt 2012 o 18:50  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiak001 Bude, bude coskoro na to mozes zobrat jed..Teda jed radsej neber, daj si radsej poharicok fajnej domacej. To bude mat lepsi ucinok :wink:. Zachvilu aj tak budes lezat v krcmicke na stole, co budes zapijat syna s kamaratmi :grinning:...
12. okt 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
no mysiak001 ja som odneska tiez zamestnana takze ideme nato obaja _?prejde nam lepsie cas ze ?:slight_smile:
12. okt 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
dievčatá, už som dlhšiu dobu rozhodnutá, že svojmu dieťaťu budem vyberať očkovanie. to znamená, že nesúhlasím so všetkými povinnými očkovaniami a som ochotná prijať pokutu.. takto som bola rozhodnutá ešte keď sme čakali naše bio dieťatko..
ale.... samozrejme u adoptovaného dieťatka to asi nepôjde. domnievam sa, že dieťatko už dostaneme zaočkované a tie ostatné očkovania bude musieť podstúpiť tiež, nakoľko ešte nebude dlhú dobu právne naše.. či? ako ste to riešili vy? či ste sa očkovaním nezaoberali?
prosím, nepíšte mi o tom, prečo očkovať a prečo nie, o tom táto diskusia nie je, ani to tu nechcem rozoberať, len ma zaujíma, či aj pri adopcii má adoptívny rodič právo voľby... ďakujem :wink:
13. okt 2012 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raza , ak bude obvodná súhlasiť, tak to môžte hrať 9 mesiacov na "soplíky"...a po právoplatnom osvojení si už riešiť podľa seba... neviem, ako je to počas predadopčnej so zákonným zástupcom...asi by to musel podpísať úpsvar
13. okt 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cairka ďakujem :slight_smile:
13. okt 2012 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vesticka Tak asi skocim na nejake ovovcie skvasim to skapem to stocim to pijem to.
@123sabrina Blahozelam jasne bude len a len lepsie.
13. okt 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@raza aj ja som nad tym rozmyslala, ale maly uz mal prve ockovanie ked prisiel, takze uz to bolo jedno, ale bala som sa komplikacii s uradmi, pred osvojenim komunikuju aj s lekarom, takze podla mna musis mat hlavne takeho, co sam ockovanie neuznava (nie je nas pripad) inak ta bonzne a neviem ako by to riesili urady
13. okt 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiak001 dik aj ja tebe gratulujem :slight_smile: :slight_smile:
13. okt 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok