• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

27. marca 2017 
@smejka dvojičky :confused: :sweat_smile:
@misula4660 takže stále nič :frowning2:
4. dec 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana nie moja, stále nič, už som z toho normálne zúfalá... :slight_smile:
4. dec 2010 o 19:02  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nuz my ste este v pred tehotenskom obdobi... u nas teda to bude len aktualizacia pripravy... a pestunov u nas v kraji je malicko... takmer ziadna cakacka... ale zasa mame specificke poziadavky tak to nebude tak jednoduche...

@5katarina7 dakujeme za hlasy pre cicu...

@misula4660 krasny albumcek... uz s pripravami... :dizzy_face:
4. dec 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maznacik007 ďakujem pekne, to bol len začiatok, teraz už máme úplne všetko nakupené... :slight_smile: :slight_smile: Teraz som sa nejak rozbehla v tom nakupovaní..... :slight_smile:
4. dec 2010 o 19:09  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze aj ja - posledny ulovok z piatka :slight_smile:
4. dec 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kanhwa nepridalo ti foto... skus este raz.. my sme zvedaveeeeeeeeeeee

inak baby my mame tolko veci ze aj pat dievcatiek obleciem.... /ja som sa vyburila na sestrinej malej co bude mat o chvilu rok .. a odkladame veci .... ale najprv domcek.. potom stromcek / aj kusok zahrady urobit/ a potom aj babetko...

moj sen je taky ten kosik... pre uplne babenko.. hoci mame postielky, aj dve drevene aj tu cestovnu... ale chcela by som taky kos/ kolisku no uvidime...
4. dec 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejak mi to nejkde pridat tie fotky :frowning2:
4. dec 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. dec 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som ich uz aj zmensila, ale len jednu mi pridalo :frowning2: este idem skusit, uvidime
4. dec 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kanhwa toto je krásne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dec 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som ešte do jednej súkromnej témy chcela pridať tie moje albumy a tiež mi to dnes nešlo, až na 4.x sa podarilo, ale len keď som jednu fotku dala, tak neviem, či nemajú niečo :confused:
@maznacik007 ty sa nezdáš, veď už máš 2 detičky, už si sa mohla "vyšantiť" :grinning: :grinning: Ja dúfam, že ma to po 2. prejde :sweat_smile:
4. dec 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ale kdeze...skor ta to nastartuje :grinning:
4. dec 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a krasne hniezdite :slight_smile:
kosik je i moj maly sen @maznacik007 :wink:
4. dec 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misula4660 teraz to všade akosi stojí.. nehne sa to z miesta :angry: Ale mám silný tušák, že čoskoro tu bude prudký nával babatiek... Tak držím palce..Nech ste na Vianoce už spolu...
4. dec 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smejka tak si tie nase sny hadam raz splnime.... :dizzy_face:
5. dec 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka1 Ďakujem veľmi pekne, aj ja prajem a nám všetkým, nech sa už čoskoro dočkáme toho vytúženého telefonátu.... :slight_smile: :slight_smile:
5. dec 2010 o 09:35  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes sa ho dočkala moja kamarátka, ale dievčatko má malinký zdravotný problém, takže jej ho neponúkli z úradu :zipper_mouth: má tri mesiace a že je nádherná a ja hróóoóozne žiarlim :cry: :cry: :grinning: :grinning: :grinning: lebo sú len nedávno v zozname, ale zároveň jej to z celého srdca prajem :dizzy_face: :dizzy_face:
PS: aj tak závidím :frowning2:
6. dec 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana jeej tak to kamoske blahozelame :slight_smile: ....a ty to ber tak ze nenadisiel tvoj cas :slight_smile:
kamoska sla cez Navrat?
6. dec 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smejka asi áno na obe tvoje otázky :wink:
6. dec 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, dneska bol v tescu výpredaj, tak som sa zase vyšantila... :slight_smile:
8. dec 2010 o 14:40  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misula4660 paradicka :slight_smile: vy uz ste nachystani jak sa patri :slight_smile:
8. dec 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smejka xixi, áno to sme...len nech už príde bábo k nám..... :slight_smile: :slight_smile:
8. dec 2010 o 17:01  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misula4660 jeeej to je krasne.... aj ja chcem.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja zatial tie kosiky obzeram po nete... :grinning:
8. dec 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maznacik007 Ďakujem, ja som sa dneska tak trošku odtrhla z reťazí...no ale nekúp to.....keď každý kúsok stál cca 1€
8. dec 2010 o 17:02  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misula4660 to sa fakt oplatilo... aj ja by som sa hned.. tak odtrhla z retaze.... ale my mame fakt tolko takychto veci do roka... mne uz len ten kosik chyba... a babo do neho... :grinning:
8. dec 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maznacik007 No veď to, hlavne nech už je to bábo, košík aj dokúpite dodatočne..... :slight_smile:
8. dec 2010 o 17:07  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misula4660 co kosik.. to by sa lahko kupilo... musime najprv domcek dokoncit... lebo do bytu este babo to nie.. inak moje decka sa pekne ticho hraju v detskej... juchu chu.. konecne klud... :grinning:
8. dec 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maznacik007 tak držím palčeky, nech domček dokončíte čím skôr, aby už mohlo aj to bábo prísť do nového domčeka... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. dec 2010 o 17:12  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misula4660 super vecičky si nakúpila :slight_smile:.Ja kým sa dotrepem do tesca,už nič nebudú mať.@maznacik007 aj z tej stránky by som si vedela vybrať :slight_smile: .
8. dec 2010 o 18:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok