• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

25. júla 2017 
Jaj jak ja sa tesim na cestu domov konecne po tyzdni uvidim Mata a Matu naživo. Internat je dobra vec ale asi som sa silno naviazal posledne dni som mal dokonca depku.
11. jan 2013 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@mysiak001 Neboj, bude dobre :grinning:
11. jan 2013 o 12:17  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiak001 no, veru špekulujte voľajako...aby ste mohli byť spolu.
11. jan 2013 o 17:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yukki Jaj vies ako spekulujeme ani sa to povedat neda. Ale zmluvu mam este na 9 mesiacov
12. jan 2013 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiak001 viem verím ti....vy dvojo dačo vymyslíte!
12. jan 2013 o 17:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobrý deň, nechcem Vás obťažovať, len by som Vás chcela poprosiť o vyplnenie dotazníka na tému Názor spoločnosti na adopciu. vopred ďakujem

http://www.survio.com/survey/d/B1M7K1N9B9V9H5G4O
13. jan 2013 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....to čakanie nemá konca kraja.... :frowning2:
13. jan 2013 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lillik3 Kto čaká, tak sa dočká. :wink:
13. jan 2013 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lillik3 už aby volali, že? :slight_smile: ja sa chcem ísť zas informovať,i ked mi je trapné otravovať stále, vždy mi povedia, že mi stačí zavolať, ale ja zas osobne
13. jan 2013 o 20:20  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lillik3 kolko uz cakate? Drzim palce
14. jan 2013 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moischaaa .... V poradovníku rok....ale v skutočnosti už cca 7r. :frowning2:
14. jan 2013 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lillik3 neboj ubehne to :wink: ani sa nenazdas a ste na rade :dizzy_face: drzim palce, nech vam to rychlo uteka , nieje to lahke :rolling_eyes: ale ten vysledok stoji zato :dizzy_face:
14. jan 2013 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobrý večer, je tu niekto kto čaká na miminko do náhradnej rodinnej starostlivosti?Ďakujem potrebujem niečo súrne vedieť :slight_smile:
14. jan 2013 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
, s manželom sme si začali vybavovať všetky potrebné veci, bola už u nás aj sociálna pracovníčka a ta nam povedala, že nám to nepustí kôli tomu že máme starší rodinný dom, drevené okná, staru strechu? nič netečie v poho sa dá bývať je niečo takéto možné? Chcela by som vedieť či poznáte aj takéto rodiny. Veď ja chcem dať tomu dieťatku lásku a domov a nemyslím si, že tieto faktory nejako môže ovplyvniť nová strecha alebo okná. Ja mám dve svoje detičky a tým nič nechýba . Ďakujem za odpoveď, radu
14. jan 2013 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima122 ahoj, skus si napisat aj tak ziadost a pripravu si neurob na upsvar, ale inde (usmev, navrat..), posudzuju sa podmienky na byvanie..vela zalezi od tych z upsvar a krajskeho upsvar, budem ti drzat palce
14. jan 2013 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiak001 aký bol víkend? malý narástol moc ?
14. jan 2013 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana Narastol skoro ma nezpoznal :( uz sa tesim na piatok. Zas bude spat so mnou posteli :slight_smile:
15. jan 2013 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@mima122 - tak to som uplne prekvapena. ved su rodiny co ziju v horsich podmienkach a pokial su plne lasky a maju co jest, vzdelanie, maju cisto tak by nemalo zalezat na tom ci su stare okna a strecha.
my tiez raz chceme mat deti v opatere ale toto by som necakala ze kvoli takej "blbosti" vas dokazu neschvalit.
17. jan 2013 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co vsetko kuratory pozeraju v byte/dome? :confused:
17. jan 2013 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moischaaa , asi záleží od konkrétnej kurátorky...u nás pozreli len veľmi zbežne do detskej, štýlom "ukážeš mi, kde máš postieľku?" a to bolo všetko. A celkovo za tých 6 rokov vždy, keď prišli, tak sa len usadili , pokecali sme chvíľku a zas išli...žiadne kontroly skríň, či ľadničky.
17. jan 2013 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby z KE kraja mám črestvé novinky.Od 8.6.2012 sme v poradovníku a sme 11 na chlapčeka a 28 na dievčatko,tak sa to pomaličky posuva.
17. jan 2013 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
ahojte. prosim chcela by som sa spýtať. mam už jedno dieťa (6rokov) a nemôžeme mať ďalšie. Moc, moc, moc chceme. :frowning2: uvažujeme o adopcii. Chcela by som sa spýtať. že ako to je keď by sme chceli dieťa 1-3 rokov stare. či sa daju adoptovať aj take a koľko sa čaka. a ako to je s adopciou v Trenčíne (poradovník). rozhodujeme sa s mužom či adoptovať, tak sa snažím zistiť čo najviac. ďakujem moc. :slight_smile:
17. jan 2013 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krisbar mno veď aj my sme boli z toho veľmi sklamaní ale :slight_smile: dohodli sme sa so sociálnou pracovníčkou na stretnutí tak dúfam, že to dopadne dobre :slight_smile: ja sa len tak ľahko nevzdám. Veď my máme svoje dve detičky a nič im nechýba, veď keby sme u mali zlé podmienky alebo by sme sa o ne nestarali tak to chápem ale poriadok a všetko v normálnom stave. Je veľa ľudí, ktorí žijú ešte v horších podmienkach a viem, že dostali detičky. A aj kôli dobrým ľuďom, ktorý poradia tak sa nevzdávam :slight_smile: Ďakujem všetkým za rady
17. jan 2013 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@alllasp určite su aj staršie, ale skôr romske, malé biele u hned preč
19. jan 2013 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima122 aj my máme starý dom, strecha nám zatiaľ netečie a nemáme ani nejaké extra okná, to je dajaká špekulácia... ved do adopcie si berú aj nezamestnaní a ľudia v podnájme, tak nechápem taký prístup
19. jan 2013 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte, som z oravy, my sme len zacali s pripravou, mali sme zatial len 1 sedenie pred 2mi tyzdnami, testy a dotaznik som poslala a este sa nam neozvala :(
ak je tu niekto z oravy prosim ozvyte sa, dik
19. jan 2013 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fontana O kolko sa to posunulo oproti Vianociam, nevieš? My sme volali pred Vianocami a boli sme 16 na chlapčeka a 35 na dievčatko a 3 na dvojičky ... Kiežby to šlo rýchlo :grinning:
20. jan 2013 o 18:51  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad vy ste si dali ake poziadavky na dietatko ?
20. jan 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad neviem,lebo mne sa podarilo dovolat sa len minulý týžden,lebo pani Datelinkova bola od pred vianoc na marodke.Ja dokonca ani neviem,kolkz sme boli v auguste,ked nas zaradili,lebo sme sa zabudli opýtat.Tak toto je pre mna prva sprava čo sa týka poradia.
20. jan 2013 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
To je super ze este aj viete cisla ,ze kolki ste na dievcatko a chlapceka a ja co mam robit aby som vedela kolkii sme po roku v zozname''''''' budem volat az vo februari ale uz ozaj neviem co povedat aby som uz aj ja vedela na com som
20. jan 2013 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok