• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

27. marca 2017 
@dadenka1 na ktorom mieste ste boli ked ste boli zapisani?
9. feb 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka v juli 2009 sme boli cca na 60 mieste.. :frowning2:
9. feb 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka a čo máš nové? Už máte termín prípravy nejaký?
A plánujete čakať na bábo, alebo pôjdete cez "katalóg"?
10. feb 2011 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, včera som bola odhodlaná, že pôjdem pre tlačivá a pre info na úrad a .... baby, ja som sa asi zľakla. neviem, čo bolo so mnou :frowning2: strašne sa bojím tej prípravy a tých testov a tak. Poznáte niekoho, komu by dali posudok, že sú neschopní starat sa o ado. dieťa? Aký musí byť človek, ktorý nespraví tie testy? :unamused:
10. feb 2011 o 15:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eva1979 ja som mala tiež strach z prípravy a testov, a nakoniec to nič hrozné nebolo :slight_smile: Na konci som si vynadala,že kvôli tomuto som sa stresovala?A tie testy to je tiež len taká formalita,to trošku poukáže aký typ osobnosti ste,či introvert,extrovert. :slight_smile:
10. feb 2011 o 16:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natia moj názor rovnaký, nech sa s tým nechváli... :wink:
10. feb 2011 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eva1979 To by ste museli byť psychopati, aby ste nespravili testy... to nám povedala naša psycho... Takže pohoda... Bude aj horšie :grinning: Mne trvalo neuveriteľne dlho kým som sa odhodlala... A posúvala a teraz ľutujem... Príprava pol roka, čakám už rok a pol, najbližší rok ešte asi budem... Alebo sa naštvem a pôjdem si kuknúť katalógy... Strácam totiž trpezlivosť...
10. feb 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka1 ja si urcite kuknem katalog, ved si nemusim vybrat, ale nech mam kludne svedomie a nehovorim si, ze co ak tam bolo to "moje" dieta?, termin pripravy este nemame, urad este caka na nas register trestov, poslu to do navratu a zacneme, skusim tam buduci tyzden volat ze ci to uz maju..rozculuje ma, ze v dnesnej dobe internetu vsetky papiere trvaju tak dlho, ale co uz, trpezlivost budem este potrebovat, hovorim si, ze takmer vsetky ste cakali ovela dlhsie, nam to rozhodnutie netrvalo dlho
10. feb 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka Aj mna veľmi láka zmeniť rozhodnutie a ísť kuk katalóg...
10. feb 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka1 tak do toho :slight_smile:
10. feb 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka Neviem sa rozhodnuť... Toľko sme už čakali na novorodenca... A navyše tento rok ideme vo veľkom prerábať dom, bojím sa, že to nebude dobré dieťatko medzi tehlami hľadať...Ale to čakanie ma zabíja a neuveriteľne deprimuje...
10. feb 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved nikdy nevies ci tam nebude aj novorodenec...pozretie predsa nie je zavazok, tak preco to neskusit?
10. feb 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka1 vyzera to u teba este na rok cakania? v ZA je to asi podobne
10. feb 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka ano asi rok... :frowning2: V podstate budem 35 ročná prvorodička... :frowning2: Neviem sa akosi rozhodnuť... Musím byť trpezlivejšia.. novorodenci idú prví preč... na tých je množstvo čakateľov.. A ja ani neviem, či ešte chcem novorodenca... Som strašne nerozhodná v poslednej dobe... Mala by som nachvíľku vypnúť a nemyslieť na to vôbec...
10. feb 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka1 ale, neries to, urcite su aj starsie a mozno sa stane nieco, ze sa to urychli
10. feb 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes som bola u endokrinologičky... Každý polrok ma kontrolovala, stimulovala hormómni, aby som už konečne otehotnela.. Tak som jej povedala, že si myslím, že je to zbytočné. Nechala mi teda len normálne hormón na štítnu žľazu čo treba aj keď nebojujem o tehotenstvo a už aj na kontrolu o rok... Taká moja takmer posledná šanca na bio bábo je fuč... Tak mi je trochu smutno z toho... Ale ja to zvládnem...
10. feb 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka Áno, máš pravdu, musím vypnúť aspoň na mesiac úplne prestať to riešiť...
10. feb 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka1 neboj, nie si v tom sama, ja som sa svoj ortiel dozvedela v 25, skoro?neskoro?je jedno kolko mas rokov!
10. feb 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka1 skus ten katalog a potom to skus vypustit, ale to sa neda, ze?
10. feb 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka . Neviem, asi najskôr vypnem...A potom katalóg... Musím ešte mm trochu spracovať...
Jasné, a horšie býva.. Našťastie len nemôžem mať deti... Sú horšie veci..
10. feb 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka1 zvykneme si na vsetko, co ine ostava?
10. feb 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka To máš úplnú pravdu... Ja som si tak dnes na povzbudenie povedala, že Pán Boh dá bio dieťa hocikomu, ale touto cestou idú len jeho "špeciálni" Tak som v klube špeciálnych nástrojov Boha... Dúfam, že nesklamem.
10. feb 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, aj tak sa na to da pozerat ale to zvladnu len silni... :slight_smile:
10. feb 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka Žeby som skočila do posilňovne aby som mala silu? Hmmm... Radšej sa dobre najem a vyspím... Aj z toho je sila :grinning: :grinning:
10. feb 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka1 to pomaha, ja som prisla teraz z treningu, zajtra idem na zumbu a plavat :slight_smile:
10. feb 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka wow... ty si iná macherka... Zumbu milujem, ale ja neskoro chodím domov z práce, nestíham moc... Možno cez víkend aspoň večer lyže... Ten pohyb dá veľa... Mozog vtedy oživie
10. feb 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja nic nestiham este chodim do jazykovky a nemam cas poriadne jest, taka dieta ze az...kila sa na mna veru nelepia :slight_smile: ale je to super, keby som nemala tolko aktivit asi by som blbla este viac
10. feb 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka :grinning: :grinning: A na aký jazyk?
Tiež som rada že som busy, by mi rachlo... Už tak mám problém s večermi a víkendami..
10. feb 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka1 Ok ďakujem pekne... Idem už spať posledné noci som makala na pc do roboty papiere furt.. Ďakujem za milú spoločnosť... moc som pookriala... Daj vedieť, keď bude niečo nové... Nám s papiermi to šlo rýchlo... aj výpis z RT aj ostatné veľmi rýchlo...
10. feb 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte som tu prvy krat a velmi sa tu nevyznam....Mam 2 deticky adoptovane.A chcela by som sa o tuto skusenost podelit s vami...
14. feb 2011 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok